محدودیت های ویزا توقف پزشکان از ارائه خدمات به covid19 بیماران

واشنگتن: مقررات در H-1B و J-1 ویزا برای کارگران خارجی از جمله از هند است که جلوگیری از پزشکان از ارائه مراقبت های پزشکی در نقاط دیگر از کسانی که به طور خاص مورد تایید خود را برای وضعیت مهاجرت در حال ایستاده در راه از قویترین پزشکی ممکن است پاسخ به COVID-19 یک گروه دو حزبی از 40 تاثیرگذار نمایندگان کنگره آمریکا گفته است.

توضیح داد که متخصصان پزشکی برگزاری H-1B و J-1 ویزای مجاز به ارائه مراقبت های پزشکی به طور خاص در خارج از مکان های مورد تایید قانونگذاران در نامه ای به کن Cuccinelli اقدام مدیر شهروندی و مهاجرت ایالات متحده (USCIS) نامیده می شود برای waiving کسانی که محدودیت در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی به افزایش تعداد پزشکان در دسترس برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر.

“در زمان بحران بهداشت عمومی نیاز به یک قوی و به موقع پزشکی پاسخ آغاز می شود که با گرفتن پزشکان به خط مقدم. کارکنان مراقبت های بهداشتی در H-1B و J-1 ویزای از جمله پزشکان در کنراد دولت 30 برنامه که کمک می کند تا حفظ ما آموزش دیده پزشکان که در مناطق محروم هستند و یک منبع کلیدی در این فرایند” نمایندگان مجلس در نامه ای نوشت به USCIS سرپرست کن Cuccinelli در روز چهارشنبه.

هر چند ویزای H-1B به طور کلی محبوب ترین ها در میان خارجی آن حرفه ای کاملا تعدادی از آنها بسیاری از زمان است که توسط کنگره موظف حد 65,000 ویزا در هر سال نیز صادر شده برای پزشکان از کشورهای خارجی از جمله هند است.

از آنجا که ویزای H-1B گره خورده است با گرايش خاص برای آنها صادر شده, دکتر با این ویزا نمی تواند طناب در هر بهداشت عمومی برنامه یا به طور موقت منتقل شده و یا ارسال شده به جای دیگر.

به عنوان مثل در زمان اضطراری برای بهداشت عمومی مانند مداوم coronavirus بیماری همه گیر بهداشت مقامات قادر به استفاده از خدمات این پزشکان خارجی.

از سوی دیگر بسیاری از پزشکان از کشورهای دیگر آموزش در آمریکا ملزم به بازگشت به کشور خود برای دو سال پس از آموزش خود را به پایان رسیده قبل از آنها می توانید برای درخواست ویزای دیگری و یا کارت سبز.

تصویب شده توسط کنگره کنراد 30 برنامه اجازه می دهد تا پزشکان برای اقامت در آمریکا بدون نیاز به بازگشت به خانه اگر آنها موافقت به عمل در یک محروم اغلب روستایی منطقه برای مدت سه سال. تعداد زیادی از پزشکان ذینفع از این برنامه است.

30 “” اشاره به تعداد پزشکان به ازای هر دولتی که می توانید در این برنامه شرکت کنند.

“دولت های ایالتی و محلی و همچنین به عنوان ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی را در بر داشت که سایت-ويژگی برای مجوز کار مانع پزشکان برگزاری H-1B یا J-1 وضعیت از انتقال به بیمارستان و امکانات که در حال غرق با COVID-19 بیماران و یا در حال تجربه کمبود کارکنان با توجه به قرنطینه مورد نیاز گفت:” نامه امضا شده توسط 27 نفر از اعضای مجلس نمایندگان و سناتورهای.

بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور شده اند مبارزه با این بیماری همه گیر در سراسر ساعت برای بیش از یک ماه و بسیاری از آنها به خصوص کسانی که در مناطق روستايی تکیه بر این برنامه روادید برای پر کردن انتقادی خالی در امکانات خود نامه است.

“در حالی که ما شاهد تعداد بی سابقه ای از مقررات چشم پوشی برای از بین بردن موانع به توانایی ما برای پاسخ به این بیماری ادامه داد: اجرای تمرین سایت محدودیت برای پزشکان با J-1 و یا ویزای H-1B بی ارزش حدود یک استخر آماده و مایل آیووا پزشکان بیشتر به کمک آزمایش و درمان COVID-19” گفت: Iowa جامعه پزشکی رئیس جمهور MaryGrace Elson, در بیانیه ای.

قانونگذاران خواست USCIS به کمک مالی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی امداد به عنوان به زودی به عنوان ممکن است به طوری که این کشور را بحرانی منابع به طور موثر می تواند مستقر شده اند.

“USCIS باید فورا چشم پوشیدن از الزامات 2015 Simeo ارشاد برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دنبال تغییرات در قبلا تایید اشتغال و یا جدید همزمان با اشتغال در طول زمان اضطراری برای بهداشت عمومی” نامه گفت.

“چنین تصمیم گیری را به کشور ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی انعطاف پذیری است که مورد نیاز است برای سوار شدن یک پاسخ مناسب در این اورژانس. پزشکان باید قادر به عمل در حال حاضر و به استفاده از دانش خود و آموزش به نجات جان انسان ها بدون ترس از از دست دادن وضعیت مهاجرت” نمایندگان مجلس نوشت.

در این نامه گفت که ویزای H-1B در دسترس هستند به کارگران در “تخصص مشاغل” که شامل مجوز پزشکان. بیمارستان ها و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و به خصوص کسانی که در مناطق روستايی تکیه بر این برنامه روادید برای پر کردن انتقادی خالی در امکانات خود را.

به عنوان بخشی از ویزای روند تصویب ارائه دهندگان خدمات باید به USCIS فرم I-129 که کارفرمایان را ملزم به شناسایی که در آن و برای چه مدت ویزا دارنده کار خواهد کرد برای مدت وضعیت خود را.

هر گونه تغییر نیاز به یک جدید I-129 در هر ارشاد صادر شده توسط USCIS در سال 2015. به طور مشابه, پزشک مقیم و همراهان در J-1 ویزای اختصاص داده شده به یک کارفرمای مشخص و مکان و تخصص و تغییرات عملا غیر ممکن است طی یک برنامه تایید شده سال, نامه است.

“در حالی که این سیاست ها به خوبی در نظر گرفته شده فعلی بحران بهداشت عمومی نیاز به یک قوی و به موقع پزشکی پاسخ آغاز می شود که با گرفتن پزشکان به خط مقدم” کنگره نوشت: به USCIS سرپرست.

با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز اطلاعات وجود دارد بیش از 638,000 COVID-19 موارد و تقریبا 31,000 مرگ و میر ناشی از این ویروس در ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im