ویروس زده کشتی کروز در نزدیکی اسکله سیدنی

روبی شاهزاده اسکله در بندر Kembla پس از هفته سرگردان در دریا به پزشکان اجازه می دهد برای ارزیابی بیمار خدمه و جدی ترین موارد در ساحل برای درمان پزشکی

منتشر شده 4:24 PM, مارس 06, 2020

به روز شده در 4:24 PM, مارس 06, 2020

RUBY PRINCESS. Cruise liner Ruby Princess sits in the harbour in Port Kembla, 80 kilometers south of Sydney after coming in to refuel and restock on April 6, 2020. Photo by Peter Parks/AFP

روبی شاهزاده خانم. بوش کروز روبی شاهزاده خانم نشسته در بندر در Port Kembla, 80 کیلومتری جنوب سیدنی پس از آمدن به سوخت گیری و restock در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. عکس از پیتر پارک/AFP

PORT KEMBLA استرالیا – کشتی کروز است که اختصاص یک چهارم از تمام COVID-19 مرگ و میر در استرالیا اجازه داده شد به اسکله در نزدیکی سیدنی روز دوشنبه پس از 200 خدمه شروع به برگزاری نمایشگاه coronavirus علائم.

روبی شاهزاده پهلو در Port Kembla حدود 80 کیلومتر (50 مایل) در جنوب سیدنی پس از هفته سرگردان در دریا به پزشکان اجازه می دهد برای ارزیابی بیمار خدمه و جدی ترین موارد در ساحل برای درمان پزشکی.

دولت در ماه گذشته اجازه از 2700 مسافر به راه رفتن کردن کارناوال استرالیا متعلق به کشتی و بازگشت به خانه های خود در سراسر کشور – با وجود ممنوعیت کشتی های کروز docking در استرالیا اعلام کرد تنها چند روز پیش از آن.

صدها نفر از مسافران شد و بعد از آن مبتلا به کروناویروس و حداقل 10 نفر حسابداری برای یک چهارم از استرالیا مرگ و میر 40. این کشور ثبت کرده است تقریبا 6,000 تایید موارد COVID-19.

پلیس نیو ساوت ولز گفت: کشتی می تواند باقی می ماند در بندر تا 10 روز به restock و سوخت گیری قبل از خروج آبهای استرالیا اما خدمه اجازه داده نمی شود به پیاده مگر اینکه اورژانس بود.

“به پهلوگیری انجام خواهد شد تحت سخت سلامت و امنیت زیستی دستورالعمل و نمی خواهد یک خطر برای کارکنان در بندر و یا گسترده تر جامعه” پلیس در بیانیه ای گفت.

چند خدمه در حال حاضر گرفته شده به بیمارستان در روزهای اخیر.

پلیس راه اندازی یک پرونده جنایی به کارناوال استرالیا بیش از شرایطی که منجر به هزاران نفر از مسافران پیاده در اواسط ماه مارس با وجود برگزاری نمایشگاه برخی از علائم شبه آنفولانزا.

کمیسر پلیس میک فولر گفته بودند “سوالات پاسخ داده نشده” بیش از اینکه کارناوال شده بود شفاف در مورد مسافر بهداشت و احتمالا نقض قوانین ایمنی زیستی. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im