ویروس خاموش شدن و ساییده شدن تورم آمریکا در ماه مارس سال 2020

TRAVEL. American Airlines planes are seen as passengers wait at O'Hare International Airport in Chicago on January 27, 2020. File photo by Brendan Smialowski/AFP

سفر. خطوط هوایی آمریکا هواپیماهای دیده می شود که مسافران منتظر در o’hare International Airport در شیکاگو در 27 ژانویه سال 2020 است. فایل عکس توسط معاونت/AFP

واشنگتن, ایالات متحده آمریکا – کاهش بنزین و هتل و بلیط هواپیما قیمت تحت فشار قرار دادند ایالات متحده تورم را در ماه مارس با توجه به اطلاعات دولت منتشر شده در جمعه, آوریل 10 به عنوان coronavirus شیوع نگه داشته و مردم در خانه.

کار وزارت اطلاعات در عین حال یکی دیگر از نشانه ای از چگونه مستند اقدامات لازم برای متوقف کردن گسترش COVID-19 طرح میتوانست به اقتصاد پیشرو در برخی از 17 میلیون نفر به از دست دادن شغل خود را فقط در 3 هفته به عنوان کسب و کار بودند توقیف در سراسر کشور.

کنگره آمریکا در پاسخ با عبور عظیم $2.2 تریلیون دلار بسته کمک است که به پول نقد به طور مستقیم به آمریکایی ها در حالی که فدرال رزرو اعلام کرده تریلیون دلار در برنامه های اعطای وام به افزایش نقدینگی.

شاخص قیمت مصرف کننده (CPI) کاهش یافته است 0.4% در ماه مارس بطور تطبیقی فصلی کمی بیشتر از حد انتظار و برگشت از ماه فوریه هنگامی که آن را لبه 0.1%.

کاهش در بخش های قابل پیش بینی تحت تاثیر دولت دستور به ماندن در خانه برای جلوگیری از coronavirus’ گسترش سوخت کاهش در شاخص تورم مصرف کننده.

کرایه های هواپیمایی سقوط 12.6% مسکن کاهش یافته است 6.8% و بنزین سقوط 10.5 درصد به عنوان کاهش فعالیت های اقتصادی و جنگ قیمت بین روسیه و عربستان سعودی افسرده قیمت ها در پمپ.

این “هسته” شاخص قیمت تمامی اقلام به جز مواد غذایی و انرژی کاهش یافت 0.1%.

مواد غذایی با شاخص رشد متوسط 0.3% با بیشترین رشد گزارش شده در مواد غذایی در خانه با 0.5 درصد.

در سال در سال, قیمت شاخص تا 1.5% در ماه مارس بود که کوچکتر از فوریه رشد 2.3%.

“این disinflationary ضربه همراه با اختلال زیادی در اقتصاد و بازار مالی فعالیت های کلیدی همین دلیل فدرال رزرو است که رها کردن گسترده جدید سیاست پولی محرک” آکسفورد اقتصاد نوشت: در یک تجزیه و تحلیل.

به این ویروس مبتلا بررسی جمع آوری اطلاعات خود را با وزارت کار گفت: کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و مشکلات تماس با احزاب به طور معمول مورد بررسی در فرد به معنای “بسیاری از شاخص ها بر اساس مقدار کوچکتر از جمع آوری قیمت ها از حد معمول است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de