ویروس قرنطينه باید ‘متناسب,’ حقوق – U. N.

QUARANTINE. Workers in protective clothes stand before passengers disembarking off the Diamond Princess cruise ship, in quarantine due to fears of new COVID-19 coronavirus, at Daikoku pier cruise terminal in Yokohama on February 21, 2020. Photo by Philip Fong/AFP

قرنطینه. کارگران در لباس های محافظ در برابر مسافران پیاده کردن الماس شاهزاده کشتی کروز در قرنطینه به دلیل ترس از جدید COVID-19 coronavirus در Daikoku اسکله و ترمینال کروز در یوکوهاما در فوریه 21 سال 2020 است. عکس از فیلیپ Fong/AFP

ژنو, سوئیس – کشورها باید تنها با استفاده از قرنطینه در برابر کشنده جدید کروناویروس زمانی که واقعا مورد نیاز است و باید احترام به حقوق کسانی که در انزوا سازمان ملل متحد, حقوق نیروهای مسلح گفت: پنج شنبه, فوریه 27.

خطاب به شورای حقوق بشر سازمان ملل, میشل باشله مورد ستایش قرار داد های پزشکی تیم های سراسر جهان در حال کار برای مهار COVID-19 شیوع است که از کشته شدن بیش از 2700 نفر و آلوده بیش از 80 ، 000 در سراسر جهان است.

اما او گفت که احترام به حقوق بشر نیاز به راهنمای پاسخ.

“همه بهداشت عمومی اقدامات باید انجام شود و بدون تبعیض از هر نوع” کمیساریای عالی سازمان ملل برای حقوق بشر گفت.

او گفت: در جریان اپیدمی آغاز شد که در چین تا به حال “مجموعه ای خاموش موج نگران کننده از تعصب در برابر مردم از چینی و شرق آسیا قومیت.”

به ویژه در شیلی با ابراز نگرانی در مورد استفاده گسترده از قرنطینه برای متوقف کردن گسترش ویروس.

“قرنطينه است که محدود کردن حق آزادی حرکت باید متناسب با خطر محدود به زمان و امن” او گفت:.

“حقوق کسانی که تحت قرنطینه باید از آن محافظت شود از جمله حقوق مربوط به مواد غذایی و آب تمیز مناسب به درمان می شود, انسانی, دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب برای آگاهی و آزادی بیان است.”

شیلی نیز ابراز نگرانی جدی برای “اقشار آسیب پذیر” از مردم “زندگی در جمعی نهادها از جمله بسیاری از افراد مسن و افراد محروم از آزادی” که او گفته بودند به احتمال زیاد بیشتر مستعد ابتلا به عفونت است.

نظرات خود را پس از یک طیف وسیعی از کشور گرفته اند اقدامات شدید به قرنطینه بیمار برای متوقف کردن گسترش ویروس.

چین در کانون شیوع اعمال فوق العاده قرنطینه اقدامات در شهرهای مختلف, قفل در, دهها میلیون نفر از مردم آن را به عنوان به دنبال محدود کردن ویروس سریع گسترش است.

این کشور اعلام کرد چهار شنبه, فوریه 26, که مردم از ورود به پکن از دیگر کشورهای در برخورد با ویروس بیماری را به 14 روز خود شده است.

ژاپن در عین حال قابل توجهی مواجه انتقاد خود را برای دست زدن به یک کشتی کروز در قرنطینه قرار داده شده پس از یک سابق مسافر قرارداد ویروس.

بیش از 700 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده تا کنون آزمایش مثبت برای این ویروس با چند مورد جدید در حال ظهور در حالی که کشتی در قرنطینه و حتی در میان مسافران مجاز کردن قایق در ابتدا پس از تست منفی است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im