ویروس جهش بعید است به معنی قوی تر فشار – کارشناسان

فرانسه – coronavirus’ ثابت جهش بعید است به تغییر قدرت خود را و یا آن contagiousness بیماری کارشناسان می گویند با وجود تحقیقات اخیر نشان می دهد ظهور بیشتر تلخ فشار است.

قبل از کاغذ است که نه بررسی توسط یک مجموعه از محققان همسالان – منتشر شده در ماه گذشته توسط آزمایشگاه ملی لوس آلاموس ادعا کرد که شناسایی یک گونه جدید از ویروس.

یک جهش در یکی از ویروس’ پروتئین خوشه ساخته شده فشار در حال حاضر در حال گردش در اروپا و ایالات متحده به طور بالقوه قوی تر از یکی که پدید آمده از چین در پایان سال گذشته نویسندگان ادعا کرد.

“جهش سنبله است از نگرانی فوری; آن شروع به گسترش در اروپا در اوایل ماه فوریه و زمانی که به معرفی مناطق جدید آن را به سرعت تبدیل به فرم غالب” آنها نوشت.

آنها گفتند که هر گونه جدید ممکن است پیامدهای در اثر درمان یا واکسن در برابر COVID-19 در حال حاضر در حال توسعه است.

مطالعه عناوین ساخته شده اما باعث خواستار احتیاط از کارشناسان بیماری عمدتا به دلیل این واقعیت است که نظریه افزايش توانايی انتقال به حال تست شده در آزمایشگاه است.

“این نوع ممکن است خوش شانس و معرفی کردم به مکان های خارج ووهان و روش های مختلف اجتماعی فاصله در اوایل” ویلیام Hanage دانشیار در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت گفت: در توییتر.

“اساسا این ویروس شده است جهش… که به این معنی نیست که بسیار. جهش دارد چه اتفاقی می افتد هنگامی که ژنوم تکرار. با خاک می آید مانند دوش با بهار.”

‘گمانه زنی’

ویروس ها از جمله COVID-19 اساسا بسته نرم افزاری از کدگذاری مواد – RNA حاوی دستورالعمل برای نحوه ساخت نسخه هایی از خود را دارند.

از آنجایی که آنها نیاز به سلول های دیگر ارگانیسم به منظور تکثیر کوچک خطاهای رخ می دهد به عنوان RNA تکثیر و منجر به جهش.

یک مقاله توسط محققان در دانشگاه کالج لندن دریافتند که حداقل 198 سایت در ویروس ژنوم در حال حاضر دستخوش پایدار جهش.

این بود که “سازگار با چند معرفی ویروس به مناطق در سراسر جهان بذر محلی انتقال حوادث” نویسندگان گفت.

در واکنش به هر دو UCL و لوس آلاموس مطالعات لارنس جوان, استاد مولکولی سرطان در دانشگاه وارویک گفت: هر گونه بحث بیشتر بدخیم گونه بود: “حدس و گمان” در حال حاضر.

او اشاره کرد که بر خلاف سایر بیماری های ویروسی مانند ایدز COVID-19 به نظر نمی رسد که جهش در نرخ بالا.

“در حال حاضر هیچ شواهد قانع کننده که جهش تا به حال یک اثر قابل توجهی در چگونه به آن را حذف ما تاثیر می گذارد,” او گفت:.

‘ویروس به اندازه کافی انجام دهند’

در یک مقاله منتشر شده در این هفته در مجله ویروس تکاملمحققان از دانشگاه گلاسکو گفت: آنها تا به حال تنها شواهدی از یک نوع ویروس است.

“تجزیه و تحلیل ژنتیکی گسترده دنباله تنوع موجود در ژنوم از SARS-CoV-2 ویروس تکاملی تجزیه و تحلیل نشان می دهد که چرا این ادعا که چند نوع از این ویروس در حال حاضر در حال گردش هستند بی اساس گفت:” اسکار مک لین از دانشگاه مرکز ویروس پژوهش است.

“این مهم است که مردم نگران هستند در مورد جهش ویروس – این طبیعی است و انتظار می رود به عنوان یک ویروس از طریق یک جمعیت است.”

در حالی که جهش به این معنی نیست که COVID-19 گرفتن قوی تر و یا بیشتر عفونی کارشناسان تاکید کرد, آن را هنوز هم مهم است برای پیگیری تکامل آن است.

“توالی بیشتر ژنوم به ما کمک خواهد کرد تا به درک بهتری از گسترش ویروس و اینکه آیا برخی از تغییرات جزئی مشاهده شده مهم در رفتار ویروس و چگونه ما باید به توسعه موثر واکسن” گفت جوان است.

برای Ian Jones, یک استاد جامعه شناسی در دانشگاه مطالعه این موضوع از جهش بود که از اهمیت کمتر نسبت به آزمایش و درمان افرادی که آلوده می شوند.

“ما هزینه این ویروس در حال انجام است و به اندازه کافی استعمار جمعیت انسانی نمی بینم درایو آن را به گرفتن nastier در هر زمان به زودی,” او گفت:. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de