ویروس مستندات, Reopenings: در این وضعیت با تمام 50 ایالت

استانداران سراسر کشور دستور داده شده مستندات در ماه مارس به سعی کنید برای جلوگیری از گسترش این CCP ویروس. برخی در حال گسترش سفارشات دیگران در حال برنامه ریزی زمانی و چگونه به بازگشایی و برخی از آنها در حال حاضر بازگشایی.

در اینجا وضعیت با هر دولت است. این پست به روز خواهد شد. آخرین به روز رسانی در تاریخ 24 آوریل.

آلاباما

رژیم صهیونیستی. کی Ivey یک جمهوری خواه گفت: در تاریخ 21 آوریل است که او از اقامت در خانه سفارش را در محل باقی می ماند تا آوریل 30 با وجود کشورهای همسایه شروع به بازگشایی شده است.

“هیچ کس می خواهد برای باز کردن کسب و کار بیشتر از من انجام,” او گفت:. “ما تا به حال یک 2.7 درصد درصد نرخ بیکاری در ماه فوریه و من مشتاق به بازگشت به آن است.”

Ivey گفت: یک کمیته اجرایی است که تجزیه و تحلیل چگونه به بهترین بازگشایی دولت است.

آلاسکا

رژیم صهیونیستی. مایک Dunleavy یک جمهوری خواه صادر اقامت در خانه سفارش در 27 مارس ، او اعلام کرد در مارس 21 که رستوران می توانید شروع به ناهار خوردن در سرویس در آوریل 24. دستورالعمل های جدید را نیز اجازه می دهد فروشگاه های خرده فروشی مانند آرایشگران ناخن سالن و آرایشگاه به بازگشایی شده است.

بسته به اینکه چگونه فاز یک می رود, کسب و کار بیشتر خواهد بود و مجاز به بازگشایی Dunleavy خبرنگاران در مارس 23.

“ما نمی تواند سرپا ایستادن به طور نامحدود” Dunleavy گفت. “ما به طور کامل آماده شده است که در صورت وجود سنبله وجود دارد شیوع خوشه ای که ما در آن بسیار سریع است.”

فرماندار نیز کاسته محدودیت در سفر در داخل دولت, صدور یک فرمان است که اجازه می دهد تا درون کشوری سفر برای تفریح در فضای باز. گروه به عنوان بزرگ به عنوان 20 می توانید در سفر روز اما افراد خواسته شد برای حفظ فاصله بین خود و مردم در آنها زندگی نمی کنند ،

آریزونا

رژیم صهیونیستی. mlb یک جمهوری خواه صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس است. منظور این است که در حال حاضر در محل تا تاریخ 30 آوریل.

محدودیت می تواند همچنان گذشته که تاریخ Ducey گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 21. او گفت که تصمیم او بستگی دارد اطلاعات مربوط به COVID-19 بیماری همه گیر.

قبل از آن که هفته Ducey اعلام کرد اعمال جراحی الکتیو می توانید راه اندازی مجدد در مارس 1.

آرکانزاس

رژیم صهیونیستی. آسا هاچینسون یک جمهوری خواه نشده صادر اقامت در خانه سفارش شده است اما به محل قرار داده و تعدادی دیگر از اقدامات است که محدود کردن جنبش مردم و فعالیت های کسب و کار.

برخی از کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد قادر به بازگشایی در مارس 4, فرماندار به خبرنگاران گفت: در تاریخ 22 آوریل. هاچینسون کاسته محدودیت برای بیمارستان ها و درمانگاه آن روز اعلام کرد که آنها می توانید به زودی از سر برخی از روش تلقی می شود غیر ضروری است.

“ما در حال حرکت در مسیر درست” هاچینسون در بیانیه ای گفت. “من را تشویق کرد با این روند ما شاهد. اگر ما ماندن در هدف ما تمایل و قصد این است که شروع به بلند کردن محدودیت. اما ما در حال رفتن به تماشای داده ها در هر روز. ما در حال رفتن به آن را یک گام در یک زمان.”

Gavin Newsom
کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom صحبت می کند در اخبار روزانه جلسه در دفتر فرماندار از خدمات اورژانس در رانچو کوردووا ، کالیفرنیا در 9 آوریل سال 2020 است. (غنی Pedroncelli, استخر/عکس از آسوشیتدپرس)

کالیفرنیا

رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom یک دموکرات دستور کالیفرنیا به ماندن در خانه به جز برای به اصطلاح ضروری سفر در اواسط ماه مارس.

او گفت: در روزهای اخیر آن خواهد بود “غیر واقعی” برای زندگی به بازگشت به “عادی” در هر زمان به زودی و صحبت از ترس از “موج دوم” از CCP ویروس موارد اگر اجتماعی فاصله اقدامات آرام هستند.

کلرادو

رژیم صهیونیستی. Jared پلیس یک دموکرات اجباری ساکنان تا حد زیادی به ماندن در خانه در مارس. که منظور این است که تغییر در 27 آوریل به یک فاز به نام امن تر در خانه های آرام محدودیت از جمله اجازه می دهد املاک و مستغلات نمایش به سر و منظقه خرده فروشی شروع به کار کند.

برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی تحت محدودیت در مارس 1 و برخی از کارهای اداری می توانند رزومه on May 4.

“من می خواهم به تکرار امن تر-در-خانه فاز است و نه بازگشت به زندگی عادی. این یک عمده تنظیم از جایی که ما شده اند” پلیس در بیانیه ای گفت. “امن تر در خانه به معنی ترین Coloradans باید همچنان به محدود کردن تعاملات اجتماعی به بیشترین حد ممکن است فقط به افراد خانواده خود و پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما خارج است.”

کنتیکت

رژیم صهیونیستی. ند لمانت صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. این دموکرات بخشی از یک جمع و جور رهبری نیویورک; گروه هماهنگی بازگشایی طرح است.

ایندرا Nooyi بخشی از یک کمیته مشاوره دادن به لمانت در بازگشایی گفت: در طول یک مارس 23 جلسه توجیهی که دولت را به گام های کوچک برای نرم کردن محدودیت زمانی در ماه ژوئن.

دلاور

رژیم صهیونیستی. جان کارنی یک دموکرات نیز پیوست نیویورک به رهبری جمع و جور است. کارنی که دستور داد شهروندان تا حد زیادی به ماندن در خانه در مارس معیارهای مشخص شده برای بازگشایی در مارس 23 آزاد.

اولین گام او گفت: با استناد به دستورالعمل های فدرال شامل دو هفته کاهش علائم و فرض موارد مثبت و همچنین به عنوان توانایی برای درمان COVID-19 بيمار در بيمارستان بدون بحران مورد.

ron desantis
فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در میامی گاردنز فلوریدا در تاریخ 30 مارس سال 2020 است. (جو Raedle/گتی ایماژ)

فلوریدا

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis یک جمهوری خواه صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 1, یکی از آخرین در یک ملت است. او تحت فشار قرار دادند در انتقاد کرد و گفت در آوریل 21 که این درست نیست که دولت شاهد تعداد بیشتری از موارد به دلیل اتهام تاخیر در عمل است.

“اگر شما نگاه کنید که چه اتفاقی افتاد که درست نیست,” او گفت:. “نیویورک برای مثال در حدود 25 بار تعداد مرگ و میر از فلوریدا.”

DeSantis به تازگی اجازه سواحل به بازگشایی اگر مقامات محلی تصمیم به انجام این کار. یک نیروی کار او ایجاد شده بود قرار آوریل 24 به توصیه های خود را به فرماندار.

گرجستان

رژیم صهیونیستی. برایان کمپ یک جمهوری خواه که دستور داد شهروندان تا حد زیادی به ماندن در خانه در ماه مارس است که اجازه می دهد برخی از کسب و کار از جمله رستوران سینما و بولینگ alleys بازگشایی در آوریل 24.

اقامت در خانه سفارش است که هنوز هم در محل تا تاریخ 30 آوریل.

کمپ است اشاره به کاهش تعداد CCP ویروس موارد در دولت به عنوان بخشی از منطق برای بازگشایی همراه با گسترش آزمایش برای موارد جدید.

هاوایی

رژیم صهیونیستی. دیوید Ige یک دموکرات با صدور اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس است. دولت تحمیل کرده است برخی از سخت ترین اقدامات در کشور نیاز به کسی ورود به قرنطینه برای دو هفته مسدود کردن کشتی های کروز و بسته شدن سواحل است.

Ige ندارد گفت: زمانی که دولت دوباره باز خواهد شد اما برخی از مقامات محلی را رونمایی کرد قصد دارد به سهولت محدودیت از جمله هونولولو شهردار.

شهردار کرک کالدول گفت: پارک خواهد بازگشایی در آوریل 25. او قصد دارد اجازه می دهد تا گلف, ماشین, نمایندگی و باغ گیاه شناسی به بازگشایی در مارس 1 و همچنین از سرگیری فرد در معاملات املاک و مستغلات.

آیداهو

رژیم صهیونیستی. براد کوچک یک جمهوری خواه اعلام کرد که چهار مرحله برنامه ریزی برای بازگشایی دولت در آوریل 23.

کمی به منظور اصلی باقی مانده است در اثر از طریق مارس 30 اما او قصد دارد به زودی اجازه خانه از عبادت باز همراه با daycares, سازمان جوانان, حوادث و اردوگاه.

J.B. Pritzker
فرماندار ایلینویز J. B. پریتزکر اعلام کرد یک پناهگاه در محل قاعده برای مبارزه با گسترش COVID-19 طی یک کنفرانس خبری در شیکاگو در 20 مارس سال 2020 است. (چارلز رکس Arbogast/عکس از آسوشیتدپرس)

ایلینوی

رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر یک دموکرات گفت: در آوریل 23, او خود را گسترش stay-at-home منظور از مارس 1 از طریق پایان ماه مه.

تغییر جهت نیاز به تمام ساکنان بالاتر از سن 2 به پوشیدن ماسک یا پوشش که در مکان های عمومی, مگر اینکه مردم نمی توانند “پزشکی تحمل” چنین پوشش.

این منظور نیز کاسته برخی از محدودیت ها اجازه می دهد پارک دولت برای بازگشایی و اجازه دادن به اصطلاح غیر ضروری کسب و کار را به مشتریان’ سفارشات به صورت آنلاین و یا تلفنی و تحویل آنها یا باید منظقه وانت.

ایندیانا

رژیم صهیونیستی. اریک هولکوم جمهوری خواه تمدید اقامت خود را در خانه سفارش در آوریل 20 از طریق آوریل 1.

همراه با فرمت, تغییر دستور اجازه می دهد تا بيمارستان شروع به انجام غیر اضطراری روش و ایالات متحده به وضوح که مهد کودک باغ مراکز و برخی دیگر از کسب و کار می تواند باز یا باز بماند. بیشترین محدودیت ماند در اثر.

“من می خواهم برای تشکر از پشه کوچک در هر گوشه از کشور ما که مانده اند به لحاظ اجتماعی فاصله دست و آن دست کردن. زندگی را نجات داد و ما در حال کاهش گسترش” هولکوم در بیانیه ای گفت. “در ادامه این دوره در این زمان ضروری است به مسطح منحنی در حالی که ما نیز آماده با خیال راحت به بازگشایی ایندیانا برای کسب و کار است.”

آیووا

کالیفرنیا ، کیم رینولدز در میان کسانی که خودداری از صدور اقامت در خانه سفارش, گفت:, مارس 23 که او به دنبال در خود دولت ،

او نمی رئوس مطالب تاریخ خاص.

رینولدز گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که در هنگام بازگشایی آغاز می شود برخی از اجتماعی فاصله اقدامات را در محل باقی می ماند.

کانزاس

رژیم صهیونیستی. لورا کلی یک جمهوری خواه که با صدور اقامت در خانه دستور در ماه مارس گفت: در یک جلسه در تاریخ 23 آوریل که او امیدوار به بازگشایی دولت در مارس 3, زمانی که او سفارش مجموعه به اتمام می رسد.

اما هدف این است که در شک و تردید به دلیل “ما هیچ جا در نزدیکی جایی که ما باید با آزمایش تامین کند.”

“این بزرگترین نا امیدی که در من است.”

Epoch Times Photo
جوآن کالینز, Brock کلاس دوم معلم در سنت فرانسیس مدرسه (Goshen) می آموزد آنلاین در کلاس درس خالی در Goshen, کنتاکی در 15 آوریل سال 2020 است. (اندی لیون/گتی ایماژ)

کنتاکی

لیبریا اندی Beshear گفت: stay-at-home سفارشات شروع به سست می شود و در تاریخ 27 آوریل با روش انتخابی مجاز است.

فاز یک با تمرکز بر بهداشت و درمان اما کسب و کارهای دیگر را مجاز به بازگشایی زمانی در آینده.

“ما خواهد شد در حال حرکت از این مرحله به دیگران است. بهداشت و درمان خوب است و از مکان های مهم برای شروع برخی از ما بازگشایی مجدد” Beshear در بیانیه ای گفت.

لوئیزیانا

اقامت در خانه سفارش از لیبریا جان ادم ادواردز است که میله میله به پایان می رسد در تاریخ 1 مه.

ادواردز به خبرنگاران گفت: در آوریل 23 او آماده نیست را به یک اطلاعیه رسمی در مورد بازگشایی اما گفت: مسئولان به دنبال در دستورالعمل.

مین

رژیم صهیونیستی. جانت میلز از حزب دموکرات گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 23 آوریل که ماندن در خانه را به آرامی کاسته تاکید چیزهایی که نباید اتفاق می افتد بیش از حد سریع است.

کارخانه های تولید را به منظور باقی می ماند در اثر طریق ممکن 1 و او نمی ذکر تاریخ های خاص برای بازگشایی.

مریلند

کالیفرنیا ، لری هوگان گفت: آوریل 23 که کسب و کار خواهد شد قرار داده و به گروه های پایین و متوسط و پرخطر و کم خطر آنهایی که اجازه داده می شود به بازگشایی ،

اما او در مصاحبه با سیاسی خود را stay-at-home سفارشات نخواهد بود کاسته تا زمانی که دولت می بیند دو هفته متوالی از کاهش جدید CCP ویروس موارد است.

هوگان برنامه ریزی برای معرفی یک نقشه راه برای بازیابی در آوریل 24.

nurse COVID-19 testing
یک پرستار اداره COVID-19 تست را در یک درایو-تا تسهیلات در MedStar بیمارستان سنت مری در Leonardtown, Md., در 14 آوریل سال 2020 است. (برنده McNamee/گتی ایماژ)

ماساچوست

رژیم صهیونیستی. چارلی بیکر یک جمهوری خواه که با صدور اقامت در خانه دستور ماه گذشته است که بخشی از این جور رهبری, New York.

بیکر است صادر شده تاریخ و در عین حال برای زمانی که برخی از کسب و کار می تواند شروع بازگشایی.

میشیگان

لیبریا گرچن Whitmer که اعمال برخی از دقیقترین قوانین در کشور از جمله توقف فروش دانه گفت: در جلسات این هفته که او را تجزیه و تحلیل زمانی که شروع به بازگشایی میشیگان.

Whitmer به خبرنگاران گفت: در تاریخ 22 آوریل که او موضوع را از یک فرمت به اقامت در خانه سفارش دهید.

مینه سوتا

لیبریا تیم Walz این هفته گفت که برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی در 27 آوریل.

Walz که صادر اقامت در خانه دستور در ماه مارس گفت که این حرکت اجازه خواهد داد که 80000 تا 100000 نفر ساکنان به بازگشت به کار در صنعتی تولید و تنظیمات.

می سی سی پی

کالیفرنیا ، تیت ریوز صادر پناهگاه در محل قیمومیت در تاریخ 1 آوریل.

ریوز به خبرنگاران گفت: این هفته که برخی از کسب و کار خواهد شد به احتمال زیاد قادر به بازگشایی به زودی اما دولت نشده منتشر شد جزئیات هنوز.

Epoch Times Photo
معترضان نگه نشانه تشویق مردم به تقاضا است که کسب و کار اجازه داده می شود برای باز کردن و مردم مجاز به بازگشت به کار در کانتری کلاب پلازا در شهر کانزاس میزوری در آوریل 20, 2020. (جیمی اسکوایر/گتی ایماژ)

میسوری

رژیم صهیونیستی. مایک پرشن یک جمهوری خواه که تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق مه 3 است که به دنبال در بازگشایی کسب و کار در مارس 4.

مقدماتی دستورالعمل برای بازگشایی انتظار می رود در 27 آوریل.

مونتانا

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک یک دموکرات که با صدور اقامت در خانه سفارش در ماه مارس گفت: در تاریخ 22 آوریل که مرحله به مرحله بازگشایی دولت شروع خواهد شد در آوریل 26.

کسب و کار می تواند باز در آوریل 27 اگر آنها پایبند به اجتماعی فاصله مورد نیاز در حالی که خانه عبادت بودند که مجاز به باز کردن در روز یکشنبه با اقدامات مشابه در محل.

“تعداد بسیار کمی وجود دارد متحده در این کشور است که می گویند آنها را دیده اند و تعداد موارد مثبت کاهش بیش از این هفته گذشته است. مونتانا می توانید می گویند که به دلیل هم ما را ساخته اند که کاهش موارد ممکن است” بولاک در بیانیه ای گفت.

“در حالی که وجود دارد این است که دلیلی برای خوشبینی این است که زمان برای جشن. من می خواهم به درخواست Montanans همچنان به رفتن به طول های بزرگ برای محافظت از یک دیگر به ادامه به دنبال همسایگان ما که به آن نیاز دارید بیشتر به ادامه هوشیار بودن در هر مرحله ما را.”

نبراسکا

رژیم صهیونیستی. آیووا یک جمهوری خواه مسئله اقامت در خانه سفارش هر چند او به محل قرار از دیگر اقدامات است.

Ricketts است که اجازه می دهد برخی از سلامت کسب و کار های مربوط به بازگشایی و یا گسترش خدمات از جمله دندانپزشکی کار و خدمات دامپزشکی.

نوادا

لیبریا استیو Sisolak این هفته گفت: حکم خود خواهد بود آرام به اجازه ورزشگاه برخی از رستوران ها و مجموعه ای از امکانات سرپایی بازگشایی اما او کاهش یافته است به یک تاریخ زمانی که آن اتفاق می افتد.

Sisolak گفت: در یک جلسه مطبوعاتی که این امر بستگی دارد که چگونه سریع دولت می تواند تا سطح شیب دار تست برای CCP ویروس.

Steve Sisolak
نوادا رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak در حال سخنرانی در یک کنفرانس خبری در سایر ساختمان وزارت امور خارجه در لاس وگاس در 17 مارس سال 2020 است. (استیو Marcus/لاس وگاس خورشید از طریق AP)

نیوهمپشایر

رژیم صهیونیستی. کریس Sununu یک جمهوری خواه صادر اقامت در خانه سفارش در اواخر ماه مارس است.

Sununu نشده مشخص شده قطعی برنامه ریزی برای بازگشایی و گفت: در این هفته او ممکن است گسترش نظم گذشته در مارس 4, هنگامی که آن را در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد.

نیوجرسی

ریاست یکی از بزرگترین شیوع بیماری در کشور لیبریا فیل مورفی است مشخص شده برنامه ای برای کاستن از اقامت خود را در خانه سفارش و یا محدودیت های دیگر.

مورفی گفت: او می خواهم انتشار بازگشایی طرح در روزهای آینده.

مکزیک جدید

لیبریا میشل Lujan گریشام این هفته تمدید اقامت خود را در خانه سفارش از طریق “حداقل” ممکن است 15.

“ما در حال آماده به سهولت” او در بیانیه ای گفت. “من می خواهم به طور شفاف: در حالی که ما در حال پیشرفت هستیم ما هنوز از جنگل. ما نمی خواهد بود قادر به بازگشایی همه چیز در مارس 16. این ویروس نمی شود رفته در مه 16. همه گیر نمی شود. هیچ جادویی در تاریخ است.”

نیویورک

رژیم صهیونیستی. اندرو کومو یک دموکرات است گفت: زمانی که یک بازگشایی خواهد شد در دولت در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر.

رهبر یک جمع و جور در بازگشایی مجدد کومو گفت که او نمی خواهد تحت فشار به بازگشایی دولت است.

Epoch Times Photo
سلامت کارگران حمل بیمار از آمبولانس در مقابل المهرست بیمارستان مرکز در المهرست, n. y., در مارس 29 سال 2020 است. (Chung من هو/The Epoch Times)

کارولینای شمالی

کالیفرنیا ، روی کوپر گسترش خود را پناهگاه در محل ماموریت از طریق مه 8 و گفت: وجود سه فاز به دولت بازگشایی.

فاز یک خواهد اجازه دهید برخی از کسب و کار بازگشایی, مانند لباس, فروشگاه لوازم خانگی, فروشگاه و فروشگاه کتاب و پارک ها نیز بازگشایی شده است.

داکوتای شمالی

رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم یک جمهوری خواه که نمی مسئله اقامت در خانه سفارش گفت: در 15 آوریل است که برخی از کسب و کار می تواند دوباره به عنوان به زودی به عنوان ممکن است 1.

بورگوم گفت: در تاریخ 23 آوریل که کسب و کار در کشاورزی, انرژی و سلامت زمینه ها خوش آمدید به بازگشایی در هر زمان همراه با آموزش کسب و کار است که می توانید انجام آموزش آنلاین.

اوهایو

رژیم صهیونیستی. مایک DeWine یک جمهوریخواه دستور داد مردم را به ماندن در خانه در مارس.

DeWine گفت: آوریل 23 او را در انتشار برنامه های بر بازگشایی در 27 آوریل.

اوکلاهما

کالیفرنیا ، کوین Stitt اعلام مارس 22 است که برخی از کسب و کار خواهد شد مجاز به بازگشایی در آوریل 24.

مو سالن آرایشگاه و چندین گروه دیگر از کسب و کار می تواند در جمعه اما تنها می تواند خدمت به مشتریان را که قرار ملاقات به آنها پایبند به اجتماعی محدودیت فاصله.

کسب و کارهای دیگر را مجاز به بازگشایی در تاریخ 1 مه.

Oregon Governor Kate Brown
اورگان دولتی کیت براون در یک کنفرانس مطبوعاتی در رسبورگ اورگان در Oct. 2, 2015. (جاش peter bradley/خبرگزاری گتی ایماژ)

اورگان

رژیم صهیونیستی. کیت براون از حزب دموکرات است که بخشی از یک جمع و جور رهبری Newsom صادر شده اولیه پناهگاه در محل سفارش در ماه مارس بود که بعد از آن افزایش یافته است.

براون اعلام کرد مارس 23 که او بلند بود او منظور مسدود کردن غیر فوری روش برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی موثر آوریل 1. بزرگتر بازگشایی طرح است که هنوز هم در آثار.

پنسیلوانیا

لیبریا تام گرگ بخشی از کومو را جمع و جور با هدف قرار دادن یک بازگشایی شروع مارس 8, نزدیک به دو ماه پس از او صادر اقامت در خانه سفارش دهید.

گرگ آمریكا بازگشایی به سه فاز قرمز و زرد و سبز آن اختصاص داده خواهد شد بر اساس شرایط در شهرستان, شهرستان و یا منطقه است.

رود آیلند

لیبریا Gina Raimondo گفت: این هفته خود دولت در حال کار بر روی یک طرح است که بازگشایی پارک های عمومی و دولتی سواحل در حالی که اقتصادی بازگشایی خواهد شد اتفاق می افتد در مراحل.

شش معیار باید برای کسب و کار به بازگشایی Raimondo گفت: از جمله کاهش موارد جدید برنامه های اجتماعی فاصله در شرکت ها و خانه های عبادت است که باز کردن درهای خود را و برنامه را تعطیل بخش از اقتصاد در آینده اگر شیوع رخ می دهد.

کارولینای جنوبی

رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر یک جمهوری خواه که نیست مسئله یک پناهگاه در محل سفارش مجاز برخی از کسب و کار را دوباره شروع مارس 20.

خواجه نصیر طوسی نیز گفت: سواحل می تواند بازگشایی انتظار تصمیمات توسط مقامات محلی است.

Epoch Times Photo
مگان Yelton با این نسخهها کار در سید و نانسی صرفه جویی و فروشگاه محموله به عنوان یک خریدار مرور یک قفسه لباس در کلمبیا, کارولینای جنوبی در مارس 23 سال 2020 است. (Sean Rayford/گتی ایماژ)

داکوتای جنوبی

کالیفرنیا ، Kristi Noem که اجرا برخی از اقدامات اما هیچ stay-at-home دستور گفت: در 20 آوریل که یک گروه از کارشناسان پزشکی خواهد ایجاد یک طرح برای بازگشایی.

Rapid City, یکی از دولت بزرگترین شهرستانها گفت: آوریل 23, آن را تا به حال بازگشایی طرح است.

تنسی

کالیفرنیا ، بیل لی گفت: در 20 آوریل که اقامت خود را در خانه سفارش نمی شود گذشته توسعه یافته مارس 30.

در طول یک جلسه در آوریل 23, او گفت:, رستوران می تواند بازگشایی برای ناهار خوردن در خدمات در 27 آوریل ارائه آنها به دنبال اصلاح اجتماعی فاصله دستورالعمل.

“مهم ترین چیز برای من این است که مردم می توانند با بازگشت به کار و کسب و کار می توانید شروع به بازگشایی” لی به خبرنگاران گفت:. “اقتصادی دشواری که ایجاد شده این است ویرانگر به دولت ما و هر چه زودتر ما می توانید شروع به تغییر این تصویر بهتر است.”

تگزاس

کالیفرنیا ، گرگ ابوت که صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس اعلام کرد در مارس 17 مرحله به مرحله بازگشایی که شامل برخی از کسب و کار قادر به بازگشایی در آوریل 24.

پارک دولت بازگشایی شد و در مارس 20.

یوتا

کالیفرنیا ، گری هربرت که مسئله اقامت در خانه دستور گفت: در تاریخ 17 آوریل که رستوران ها و ورزشگاه ها و پارک ها را شروع بازگشایی در هفته آینده.

هربرت اتحاد صادر نشده است تاریخ شرکت برای reopenings.

ورمونت

رژیم صهیونیستی. Phil اسکات یک جمهوری خواه با صدور یک ضمیمه برای اقامت خود را در خانه سفارش در آوریل 20, اعلام برخی از “تماس با” کسب و کار می تواند بازگشایی اگر آنها به حال بیش از دو تن از اعضای هیات.

“ما در حال دیدن برخی از نتایج امیدوار کننده و در ادامه به روند زیر حتی در بهترین سناریو پیش بینی شده در سال های اخیر, پیش بینی” اسکات در بیانیه ای گفت. “آنچه در این روند نیز نشان می دهد این است که با اقدامات احتیاطی مناسب ما می توانیم گام های کوچک برای دریافت بیشتر Vermonters بازگشت به کار و اجتناب از سنبله در مواردی که قرار دادن زندگی در خطر است.”

Epoch Times Photo
یک تکنسین آزمایشگاه یخ بسته اهدا نقاهت پلاسما اهدا شده توسط بهبود COVID-19 بیماران برای حمل و نقل به بیمارستان های محلی در Inova خدمات خون در دالس, ویرجینیا در مارس 22 سال 2020 است. (Alex Edelman/خبرگزاری گتی ایماژ)

ویرجینیا

لیبریا رالف نرتهم صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 30 است که در اثر آن تا ماه ژوئن 10, طولانی ترین مدت زمان هر دولت است.

نرتهم نشده مشخص شده در طرح بازگشایی شده است اما گفت: افزایش تست ظرفیت کلیدی برای بازگشایی دولت در شیوه ای امن.

واشنگتن

رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات با صدور اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. او هفته گذشته گفت که روشن نیست که آیا برخی از کسب و کار می تواند بازگشایی در مارس 4, تاریخ سفارش در حال حاضر مجموعه ای به پایان می رسد.

Inslee در آوریل 21 گذاشته یک طرح برای بازگشایی دولت است.

غرب ویرجینیا

رژیم صهیونیستی. جیم عدالت خواه در آوریل 20 با صدور یک فرمان اجرایی اجازه می دهد بیمارستان به سر روش انتخابی.

عدالت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 22 آوریل که او را به انتشار دستورالعمل بازگشایی دولت در روزهای آینده.

ویسکانسین

لیبریا تونی Evers که صادر اقامت در خانه سفارش در ماه مارس پرده برداری از یک طرح در آوریل 20 برای بازگشایی دولت است.

“دولت خواهد شد به دنبال یک سیر نزولی از آنفلوانزا مانند بیماری و COVID-19 علائم گزارش شده در یک دوره 14 روزه و یک رو به پایین مسیر مثبت آزمایش به عنوان یک درصد از کل آزمون در یک دوره 14 روزه” با توجه به بیانیه ای از Evers’ ،

“زمانی که دولت دیده می شود این تلاش ها موفقیت آمیز باشد ویسکانسین می توانید شروع به نوبه خود شماره گیری بازگشایی دولت و کسب و کار و کارگران روی پای خود.”

وایومینگ

حداقل پرجمعیت دولت در این کشور در میان کسانی که نمی مسئله اقامت-در-صفحه اصلی منظور خواهد شد و آرامش از دیگر اقدامات به محل قرار به زودی رژیم صهیونیستی. Mark Gordon گفت: در آوریل 23.

خواه گفت: آرایشگر فروشگاه کیهان شناسان و ورزشگاه احتمالا قادر به بازگشایی در روزهای آینده تحت یک تغییر جهت دولت سلامت افسر موضوع در هفته آینده.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum bayan escort - vip elit escort lyft accident lawyer html nullednulled themesPragmatic slotlarıLevitrahipercasino bedava bonuskorsan taksiPapaz Büyüsüelf bar 5000