آلوده به ویروس ایتالیا نقل مکان کرد و از ITBP به Medanta بیمارستان در Gurugram

چهارده ایتالیایی ها که تست مثبت برای coronavirus منتقل شده به Medanta بیمارستان در Gurgaon از یک ITBP مرکز قرنطینه.

بیمارستان با صدور بیانیه ای در روز پنجشنبه گفت: این بیماران قرار دارد در یک کاملا مجزا طبقه که قرنطینه شده است و هیچ ارتباطی با بقیه بیمارستان.

وجود دارد اختصاص داده شده تیم پزشکی پوشیدن دنده محافظ, مراقبت از اين بيماران است.تمام موارد مورد استفاده در طبقه جدا هستند که به طبقه.

جدا شده طبقه را به طور کامل مهار این بیماری حتی با این افراد بدون علامت. دیگر بیمارستان عملیات عامل به صورت عادی وجود ندارد و افزایش خطر ابتلا به بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و یا کارکنان بیانیه ای گفت:.

بیست و یک ایتالیایی گردشگران و سه تور هند اپراتورهای بودند منتقل کردن از یک ITBP مرکز قرنطینه در اینجا در روز چهارشنبه به عنوان آنها در معرض رمان coronavirus.

یک آسیب دیده, ایتالیایی, زن و شوهر است که درمان در جیپور اس ام اس دانشکده پزشکی.

مقامات روز سه شنبه گفت: خارجی ها فرستاده شده است به یک بیمارستان خصوصی در گورگان و یک مرکز در سرمایه های ملی در حالی که سرخپوستان منتقل شده اند به Safdarjung بیمارستان.

چهارده ایتالیایی و هندی (راننده) بودند که در همان گروه به عنوان آسیب دیده, ایتالیایی, زن و شوهر, آزمایش مثبت برای ویروس طبق اطلاعات ارائه شده توسط وزارت بهداشت و درمان.

ایتالیایی گردشگران و سه سرخپوستان بستری شده بودند به هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) نیروی مرکز در Chhawla در روز سه شنبه.

این مرکز در حال حاضر دارای 112 نفر 76 سرخپوستان و 36 خارجی از تاریخ 27 فوریه پس از آنها تخلیه شدند توسط نیروی هوایی هند (IAF) هواپیما از چین در ووهان مرکز مرگبار coronavirus.

اولین نمونه از این 112 نفر تا به حال آزمایش منفی زمانی که گزارش آمد در هفته گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de