ویروس تاثیر قرار می دهد هزاران نفر از رولز رویس مشاغل در معرض خطر

ROLLS-ROYCE. Visitors look at the Rolls-Royce Trent XWB engine displayed during the Singapore Airshow in Singapore on February 11, 2020. Photo by Roslan Rahman/AFP

رولز رویس. بازدید کنندگان نگاهی به رولز رویس ترنت XWB موتور نمایش داده شده در نمایشگاه هوایی سنگاپور در سنگاپور در تاریخ 11 فوریه سال 2020 است. عکس Roslan رحمان/AFP

LONDON, United Kingdom – هزاران نفر از شغل می تواند در معرض خطر در موتور هواپیما تولید کننده رولز رویس که در روز یکشنبه, مه 3 گفت که در مذاکرات با اتحادیه های کارگری در مورد تاثیر شیوع کروناویروس در عملیات.

به عنوان بسیاری از 8000 شغل می تواند تحت تاثیر قرار, با توجه به یک فرد آشنا با این موضوع که این شرکت دست و پنجه نرم با آنچه در آن گفته بود “بی سابقه” خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر.

“ما باید سریع اقدام به افزایش نقدینگی ما به طور چشمگیری کاهش هزینه های ما در سال 2020 و تقویت انعطافپذیری ما در این فوق العاده به چالش کشیدن بار” سخنگوی گفت.

“اما ما نیاز به اقدام بیشتر,” او اضافه شده است.

این شرکت که دارای 50,000 کارکنان در 50 کشور از جمله برخی از 24,000 در پادشاهی متحده در حال همکاری با کارکنان و نمایندگان اتحادیه ها.

اطلاعات بیشتر در ضرر و زیان خواهد بود با توجه به کارکنان قبل از پایان ماه سخنگوی گفت.

جهانی صنعت حمل و نقل هوایی شده است و به شدت تحت تاثیر شیوع مجبور پروازهای لغو شده به دلیل کمبود تقاضا و محدودیت در سفر.

با توجه به بین المللی حمل و نقل هوایی انجمن تجارت بدن ترافیک هوایی کاهش یافته و بیش از نیمی از در ماه مارس در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

ایالات متحده هوافضا غول پیکر بوئینگ گفته است که انتظار می رود به ایجاد هزاران شغل کاهش به دلیل کاهش حجم ترافیک با تقاضا انداختن به سطح دیده نمی شود پس از سال 2006.

ترافیک قبلا کاهش یافته است 10.3% در سال در سال در ماه فوریه.

اروپا ایرباس در هفته گذشته گزارش خالص سه ماهه 1 از دست دادن 481 میلیون یورو ($522 میلیون) در مقایسه با سود 40 میلیون یورو در مدت مشابه سال گذشته است.

ایرباس گفت: در اوایل ماه آوریل آن را قطع کرده و هواپیما تولید حدود یک سوم جهانی به شرکت های هواپیمایی کوچک پشت برنامه های خود را به دلیل بیماری همه گیر. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de