ویروس-آمار ایالات متحده girds برای “پرل هاربر لحظه’ به عنوان تلفات خوشه

DISTRAUGHT. A visibly distraught woman leans against a wall outside of Wyckoff Hospital in the Bushwick section of Brooklyn April 5, 2020 in New York. Photo by Bryan R. Smith/AFP

پریشان. یک مشخصه پریشان زن خم در برابر یک دیوار در خارج از ویکاف بیمارستان در Bushwick بخش بروکلین در 5 آوریل سال 2020 در نیویورک است. عکس توسط Bryan R. Smith/AFP

NEW YORK, ایالات متحده آمریکا – فرمانداران در یکشنبه 5 آوریل به دادگاه تجدید نظر به کاخ سفید برای یک استراتژی ملی در برابر سریع-پخش coronavirus به مرگ رسید و مقامات بهداشت هشدار داد در هفته های آینده می تواند شبیه به یک “پرل هاربر لحظه.”

آمریکا کشته شد و خزنده به سمت تیره و تار نقطه عطف 10,000 به عنوان همه گیر است کانون در نیویورک متصلب تا جان صدها نفر را از دست داده و روز در بیمارستان girded برای هجوم جدید بیماران آلوده. (بخوانید: با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در ویروس-آمار اروپا به ایالات متحده girds برای ‘سخت’ هفته)

Anthony Fauci ارشد دانشمند آمریکایی مبارزه با این بیماری همه گیر stateside هشدار داد از بلندی “تشدید” گفت: آمریکایی ها باید آماده برای “یک هفته بد.”

“من نمی خواهد می گویند که ما آن را تحت کنترل” Fauci گفت: فردا یکشنبه. “خواهد بود که یک بیانیه نادرست است.”

ما جراح عمومی جروم Adams صدا حتی بیشتر وخیم زنگ.

“این است که رفتن به سخت ترین و غم انگیزترین هفته از اکثر آمریکایی ها زندگی کاملا رک و پوست کنده گفت:” فاکس نیوز.

“این است که رفتن به پرل هاربر لحظه ما 9-11 لحظه تنها آن را نمی توان ترجمه شده است.”

بسیاری از ملت تحت پناهگاه در محل سفارشات اما 9 متحده هنوز به صدور چنین مقررات در حالی که دولت فدرال کاهش یافته است به دستور هر چیزی در سطح ملی.

آدامز اشاره کرد که 9 متحده بدون سفارشات تولید شد و خیلی از ما عرضه مواد غذایی.

هنوز هم او التماس کرد تا با رهبران دولت به اصرار ساکنان خانه بماند حداقل بعد از 7 تا 10 روز: “وجود یک نور در انتهای تونل اگر هر کس خود را در بخشی.”

یکشنبه شب در کاخ سفید با هدف تأکید بر پیشرفت در مبارزه از جمله برنامه ای برای ارسال صدها نفر از هزاران نفر از ماسک به شهرستان در نیویورک اما نمی تواند sugarcoat دشوار هفته آینده.

“همه ما می دانیم که ما باید برای رسیدن به یک نقطه خاص و که نقطه است برای رفتن به یک وحشتناک نقطه نظر مرگ” رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در جلسه.

ضربه فلات?

Coronavirus مرگ و میر در سخت ترین ضربه ایالت نیویورک افزایش یافت به 4,159 فرماندار اندرو کومو گفت: از 3,565 یک روز قبل از.

این اولین بار بود که در روز بیش از روز تلفات کاهش یافته بود – در روز شنبه این آمار یک رکورد 630 مرگ و میر در 24 ساعت – اما کومو به خبرنگاران گفت که خیلی زود به بگویید که آیا این یک “تصویری بر روی صفحه رادار.”

نیویورک به اوج می رسد طی هفته آینده گفت: هر چند او هشدار داد معلوم بود اگر apex خواهد بود یک نقطه و به دنبال آن به سرعت کاهش و یا طولانی فلات.

دولت در حال حاضر گزارش 122,031 تایید عفونت – حدود یک دهم در سراسر جهان کل است.

کومو گفت: با هدف تغییر بیماران به دور از در حال حاضر سبب شیوع بیمارستان به دیگران با ظرفیت بیشتر و تجهیزات.

“من نمی توانم بگویم به بیمارستان ارسال خواهد شد شما تمام منابع شما نیاز دارید تمام منافذ شما نیاز دارید. ما آنها را نمی,” او گفت: با اشاره به صرفه جویی در زندگی یک تجهیزات. “شما می رویم به تغییر و اعزام به نقاط مختلف.”

فرماندار گفت سریع تست هنوز خارج از دسترس بود کلید “بازگشت به حالت عادی” در حالی که تکرار درخواست برای تجهیزات از جمله هواکش از کشورهای دیگر و همچنین از فدرال ذخایر.

کومو که به نفع بازگشت به عنوان ویروس گسترش می یابد در جای دیگر – نیوجرسی میشیگان و لوئیزیانا هستند همه در حال ظهور نقاط – گفت که نیویورک می تواند ارائه یک طرح استراتژیک.

همه دست به دست در عرشه’

در صبح روز یکشنبه نشان می دهد بحث مدار دیگر دولت فرمانداران ابراز زنگ که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ارائه کرده است و نه یک متحد سیاست برنامه ریزی.

“نداشتن یک استراتژی ملی که در آن وجود دارد یک سیاست برای کشور به عنوان مخالف به یک درهم آمیخته بر اساس هر کس فرماندار است و این چیزی است که من فکر می کنم ایجاد یک متخلخل وضعیت که در آن COVID-19 خواهد شد طولانی تر و بیشتر مردم را مریض” میشیگان فرماندار دموکرات گرچن Whitmer گفت: در فاکس نیوز.

“ما یکدیگر را دشمن,” او اضافه شده است. “دشمن COVID-19. و آن را باید همه دست به دست در عرشه از سطح فدرال به سطح دولت به سطح محلی است.”

در طول تعطیلات آخر هفته مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید کرد که ما – که در آن عفونت پیشی گرفته اند 330,000 – نمیتواند از لحاظ اقتصادی تعطیل برای همیشه ادامه داد و آن را ترک و به ایالات متحده به اعلام خود استراتژی کاهش و مستند سفارشات.

ایلینویز’ فرماندار دموکرات J. B. پریتزکر skewered مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای بهتر آماده شدن ملت ترک ویروس به شدت بهم زدن ما آن را به عنوان در اروپا و چین است.

“اگر آنها آغاز شده بود در ماه فوریه ساختمان, پنکه, آماده شدن برای این بیماری همه گیر ما نمی خواهد که مشکلاتی که ما امروز داریم و رک و پوست کنده بسیار بسیاری از مردم کمتر می میرند” پریتزکر سی ان ان گفت.

در جلسه مطبوعاتی رییس جمهور بعد متهم پریتزکر از “همیشه شکایت.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im