ویروس آمار به حمل و نقل هوایی بالا ممکن است 100 میلیارد دلار – صنعت گروه

TRAVEL LIMITS. Passengers, wearing protective face masks, walk at the arrival area of the Beijing Capital International Airport on January 31, 2020. File photo by Noel Celis/AFP

سفر محدودیت. مسافران پوشیدن محافظ ماسک صورت, راه رفتن در ورود به منطقه از پایتخت پکن فرودگاه بین المللی در تاریخ 31 ژانویه سال 2020 است. فایل عکس توسط Noel Celis/AFP

سنگاپور – شرکت های هواپیمایی می تواند از دست دادن تا $113 میلیارد دلار در درآمد این سال با توجه به coronavirus معادل خسارت تجربه صنعت در طول بحران مالی تجارت بدن هشدار داد پنج شنبه, مارس 5.

مبرم پیش بینی در آمد و به عنوان Flybe سقوط به ورشکستگی با این ویروس که به کشته شدن بیش از 3200 نفر در سراسر جهان برخورد یک ضربه مهلک به بیمار انگلیسی منطقه ای حامل.

با این بیماری در حال حاضر به سرعت در حال گسترش در خارج از چین تقاضا برای سفر هوایی nosediving در سطح جهان املا مشکل جدی برای بسیاری از در حال حاضر در تلاش حامل.

در یک ارزیابی جدید از تاثیر بین المللی حمل و نقل هوایی (IATA) برآورد درآمد از ضرر و زیان به شرکت های هواپیمایی’ مسافر کسب و کار از بین $63 میلیارد دلار و 113 میلیارد دلار در سال 2020 است.

بالاتر از رقم برای یک سناریو که در آن گسترش ویروس به طور گسترده تر خواهد بود و معادل ضربه به این صنعت در طول سال 2007-2008 بحران مالی جهانی این گروه هشدار داد.

“صنعت چشم انداز در بسیاری از نقاط جهان گرفته اند دراماتیک به نوبه خود برای بدتر” گفت: IATA سر Alexandre de Juniac و اعتراض به دولت برای حمایت از.

“شرکت های هواپیمایی در حال انجام بهترین خود را به شناور باقی می ماند,” او گفت:.

“به عنوان دولت نگاه به محرک اقتصادی صنعت هواپیمایی خواهد نیاز به در نظر گرفتن برای تسکین مالیات و اتهامات و حافظه تخصیص. این زمان فوق العاده ای.”

Flybe تا به حال دقت اجتناب می رود در ماه ژانویه زمانی که دولت بریتانیا توافق کردند که به نقد و بررسی هوایی مسافری عوارض پرداخت شده توسط مشتریان و سهامداران متعهد اضافی سرمایه گذاری.

اما در نهایت پس از سقوط دولت گزارش حاضر یک نجات وام برای £100 میلیون ($128 میلیون).

در بیشتر اخبار بد پنج شنبه, نروژی هوا اوراق آن سال 2020 درآمد ارشاد پس از قبل پیش بینی بازگشت به سود پس از چند سال ضرر و زیان است.

رزرو غوطه

اخیر دیگر مشخصات بالا در صنعت حمل و نقل هوایی تلفات در اروپا شامل فرانسه حامل Aigle Azur و XL Airways به عنوان به خوبی به عنوان اسلوونی آدریا ایرویز.

در ضمن سفر تجزیه و تحلیل شرکت ForwardKeys گفت: تعداد رزرو پرواز به اروپا کاهش یافت 79% در آخرین هفته از ماه فوریه با توجه به شیوع.

یاتا ارزیابی شد دور bleaker از فقط دو هفته پیش هنگامی که آن را پیش بینی درآمد ضرر و زیان خواهد آمد در $29.3 میلیارد دلار است.

اما پس از آن این ویروس به سرعت در حال گسترش در خارج از چین بوده است و در حال حاضر به برخی از 80 کشور و مناطق آلوده کردن بیش از 95,000 مردم است.

اکثریت قریب به اتفاق میر جهانی و عفونت در چین که قرنطینه کل شهرستانها به طور موقت تعطیل کارخانه ها و مدارس بسته نامحدود پس از ویروس پدید آمده است.

یاتا پیش بینی کرد که در سراسر جهان مسافر درآمد می گیرند بین 11 ٪ و 19 ٪ در این سال است.

تاثیر بر آسیا و اقیانوس آرام حامل خواهد بود بزرگتر از طول سندرم حاد تنفسی (سارس) شیوع در 2002-2003 به عنوان چینی بازار سفر است که به مراتب بزرگتر در حال حاضر گفت: IATA اقتصاددان ارشد برایان پیرس.

مانند جدید ویروس سارس پدید آمده در چین قبل از گسترش به کشورهای متعدد و کشتن صدها نفر.

یک سقوط در قیمت نفت ناشی از این ویروس می تواند برش هواپیمایی هزینه های سوخت را تا حدود 28 میلیارد دلار در این سال که ارائه برخی از تسکین اما نمی خواهد تاثیر قابل توجهی بر بدن اضافه شده است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im