ویروس-آمار ایران خواستار صندوق بین المللی پول به تصویب $5bn وام

تهران: حسن روحانی رئیس جمهور ایران خواست صندوق بین المللی پول روز چهارشنبه به تحریم-آمار کشور 5 میلیارد دلار وام اضطراری برای مبارزه با آن رمان شیوع کروناویروس.

جمهوری اسلامی در حال مبارزه با یکی از مرگبارترین در جهان شیوع کروناویروس که آن را می گوید کشته شدن نزدیک به 4000 نفر و آلوده بیش از 64,500.

شده است وجود دارد گمانه زنی ها در خارج از کشور که تعداد واقعی مرگ و میر و عفونت می تواند بالاتر باشد.

ایران گفته است که نیازهای آن چه خواهد بود اولین وام صندوق بین المللی پول در بیش از نیم قرن به ادامه مبارزه با ویروس.

اما آن دشمن ایالات متحده که به طور موثر دارای حق وتو در صندوق بین المللی پول است به گزارش بلوک وام استدلال ایران را با استفاده از وجوه برای مقاصد نظامی.

“من مصرانه از همه سازمان های بین المللی به انجام وظایف خود” روحانی گفت: در جلسه هیئت دولت است.

“ما یک عضو از صندوق بین المللی پول… اگر وجود دارد برای رفتن به هر گونه تبعیض میان ایران و دیگران در دادن وام نه ما و نه افکار عمومی جهان خواهد آن را تحمل کند.”

ایران اعلام کرد در مارس 12 که آن را به حال درخواست وام.

این کشور نه به دریافت کمک از صندوق بین المللی پول پس از یک “شارژ اعتبار” صادر بین 1960 و 1962 با توجه به آمار و ارقام صندوق بین المللی پول.

با توجه به صندوق بین المللی پول, سایت, سریع ابزار مالی “در دسترس است به تمام کشورهای عضو مواجه فوری تراز پرداخت ها نیاز”.

“اگر آنها از عمل به وظایف خود در این وضعیت دشوار جهان قضاوت خواهد کرد و آنها را در راه های مختلف” روحانی گفت.

وزیر خارجه آمریکا مایک Pompeo شارژ در مصاحبه اخیر که ایران با استفاده از هر اقتصادی امداد به دنبال سلاح های هسته ای و بازگشت شبه نظامیان شیعه در عراق که دولت مسئول موجی از حملات بر پایگاه های استفاده شده توسط نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.

“شما ببینید راه… رژیم درمان خود مردم در این زمان از بحران است. شما ببینید این راه است که آنها همچنان به صرف پول” Pompeo گفته مجری رادیویی محافظه کار هیو هویت.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برپا کرده مبارزات انتخاباتی از “حداکثر فشار” بر روی ایران و پس از آن خارج از برجسته ایران در سال 2018 است.

آن را پس از اعمال موج پس از موج از تحریم های فلج کننده است که هدف قرار دادن بخش های کلیدی اقتصاد ايران مانند فروش نفت و بانکداری است.

ایران بارها به نام برگ برنده دولت برای معکوس کردن آن سیاست تحریم است که مخالف است و حتی با برخی از متحدین آمریکا به خصوص پس از COVID-19 همه گیر رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de