ویروس ترس جرقه تایلند شورش زندان

مقامات می گویند که یک گروه از زندانیان آغاز شده شایعه ای که وجود دارد شیوع ویروس در داخل مرکز

منتشر شده 10:34 PM, مارس 29 سال 2020

به روز رسانی 10:34 PM, مارس 29 سال 2020

بانکوک تایلند – ده ها تن از زندانیان را شکست مبلمان و شکست ویندوز در طی یک شورش در یک زندان در روز یکشنبه موجب ترس از شیوع کروناویروس در مرکز.

در خشونت برخی از محکومین فرار از بوری رام زندان که در آن 2,000 برگزار می شود وزارت دادگستری گفت. هفت دستگیر شده اند.

رسانه های محلی نشان داد فیلم از دود سیاه مواج از تسهیلات در این کشور جنوب شرق.

“وجود دارد یک گروه از زندانیان در تلاش برای فرار و ایجاد هرج و مرج و… که شامل سوزاندن برخی از امکانات داخل” گفت: Narat Sawetana مدیر کل اصلاحات بخش.

وزیر دادگستری Somsak Thepsutin تایید کرد که یک گروه از زندانیان محکوم به زندگی آغاز شده بود “مهیج” سایر زندانیان با شایعات از شیوع ویروس.

“واقعیت این است که هیچ یک از زندانیان در بوری رام آلوده بودند – آنها فقط شروع این شایعه به پیدا کردن برخی از حامیان” وزیر گفت که کافه تریا و بازدید از مناطق میان امکانات را به آتش کشیدند.

سلامت روان کارگران بعد از اعزام به تخفیف دادن زندانیان “پس از برخی از شایعات پخش شده بودند” در مورد یک COVID-19 شیوع کلی عمده Akkaradej Pimonsri گفت.

“اوضاع تحت کنترل است” او اضافه شده است.

تایلند ثبت شده 1,388 موارد coronavirus از جمله هفت مرگ و میر.

حداقل دو زندانی در این کشور گرفتار شده اند بسیار مسری ویروس.

در یک پیشنهاد برای جلوگیری از شیوع بیماری در زندان های مقامات را ممنوع بازدید کنندگان و quarantining جدید زندانیان برای 14 روز.

مشابه وحشت بیش از coronavirus موجب شورش زندان در پایتخت کلمبیا از بوگوتا یکشنبه گذشته که به کشته شدن 23 زندانیان. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im