ویروس محور زنجیره تامین اضطراب مانت به عنوان وال استریت سقوط همچنان

‘پرونده در حال شکسته شدن در سراسر دارایی’ به عنوان سرمایه گذاران به دنبال ایمنی تحلیلگر می گوید:

به عنوان کلید وال استریت شاخص های توسعه یافته خود را از دست دادن رگه در فوریه. 27 کارشناسان با اشاره به رشد نگرانی در میان سرمایه گذاران است که اثرات شکسته جهانی زنجیره تامین با توجه به این رمان coronavirus (COVID-19) ممکن است بیشتر از آنچه قبلا تصور.

“COVID-19 آورده تولید و حمل و نقل بسیاری از محصولات به نزدیکی وقفه از آنها که هنوز در حال بهبود و در زمانی که همه گیر نگرانی هنوز هم در حال افزایش” گفت: آلن Sukholitsky رئیس ماکرو استراتژیست در Xallarap مشاوره.

او گفت: عصر فردا در یک ایمیل که نگرانی بیش از شکسته زنجیره تامین یکی از دلایلی که سرمایه گذاران در حال فرار از دارایی های پر ریسک.

“قرنطينه. بسته مرزها و بنادر. به حالت تعلیق پروازها و حمل و نقل,” او گفت:, و اضافه کرد که “سهام هستند در واکنش به ضمنی تاثیر تقریبا 80,000 تایید موارد COVID-19.”

“پرونده در حال شکسته شدن در سراسر دارایی,” او گفت:.

اوراق قرضه 10 ساله خزانه داری توجه داشته باشید به عنوان یک پناهگاه شرط در زمان بحران آمار یک رکورد عملکرد پایین در حدود 1.24 درصد Feb. 27 در حالی که 30 سال اوراق قرضه خزانه داری مجموعه جدید پایین ترین سطح هفته گذشته است. بازده اوراق قرضه حرکت در جهت مخالف به قیمت, با کاهش بازدهی نشانه ای از فرار سرمایه به یک بندر امن.

Epoch Times Photo
نمودار نشان دادن عملکرد 10 ساله وزارت خزانه داری ایالات متحده توجه داشته باشید بین Feb. 25-27, 2020. (حسن نیت ارائه میدهد از TradingView)

زنجیره تامین تاثیر ‘به طور قابل توجهی بزرگتر’

“تاثیر بر زنجیره تامین است که به طور قابل توجهی بزرگتر از اکثر تحلیلگران انتظار” اقتصاددان دانیل Lacalle گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

Lacalle گفت: برآوردها نشان می دهد زنجیره تامین اختلال می تواند اصلاح “حداقل 0.7 درصد از تولید ناخالص داخلی” کردن رشد جهانی با استناد به PricewaterhouseCoopers پژوهش که او گفت: کار همان نوع روش که استفاده می شود به منظور برآورد تاثیر سارس (سندرم حاد تنفسی).

یک خطر کلیدی برای کسب و کار است که قرار گرفتن در معرض به زنجیره تامین است که وابسته به واردات از چین, که در آن بخش هایی از استان این تعداد برای برخی از 89 درصد از صادرات کشور باقی می ماند در مستند.

“از آنجا که از پیدایش آن در چین coronavirus هر دو تقاضا و عرضه شوک به اقتصاد جهانی” برایان نیک رئیس استراتژیست سرمایه گذاری در Nuveen گفت: در یک یادداشت در فوریه. 25. “در خارج از چین اما مبتنی بر شواهد در فوریه داده های نظر سنجی نشان می دهد که تقاضا جامد باقی می ماند و عرضه مسائل کلیدی در خطر است.”

‘ویرانگر کیفرخواست’

یک خطر این است که ایالات متحده وابستگی به واردات دارو از چین است.

“یک اقتصاد آمریکا به شدت متکی به داروهای حیاتی و مواد تشکیل دهنده خود را از به طور فزاینده متخاصم و مرموز چین ویرانگر است کیفرخواست قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن امنیت ملی و بهداشت عمومی سیاست” تجارت گفت متخصص sarah lachance در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

“اما صرفا اقتصادی اثرات نباید نادیده گرفته globalist رهبران نیز تشویق تجمع چین به عنوان بزرگ جهانی تولید توپی و در نتیجه در معرض آمریکایی ها به خطر کمبود و دیگر زنجیره تامین خطرات در طیف گسترده ای از مهم محصولات است.”

گسترده تر نگرانی در مورد بیش از حد بین المللی عرضه زنجیره ای بود که موضوع مطرح شده در شهادت قبل از خانه کمیته فرعی تخصیص بودجه در رئیس جمهور مالی 2021 درخواست بودجه. بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر گفت: خطرات وجود دارد به تکیه بر واردات “نه فقط برای محصولات پزشکی اما واقعا در سراسر همه از اقتصاد است.”

“من احساس خطر برای یادگیری به تازگی است که تقریبا 90 درصد از مواد تشکیل دهنده فعال مورد استفاده در داروسازی و تولید سرچشمه در چین” گفت: Rep. کی گرنجر (R-Texas.) “آنچه ما باید انجام می شود در ایالات متحده برای اطمینان از ایمنی آمریکا عرضه مواد مخدر?”

آذر گفت: “تهاجمی” مراحل گرفته شده برای اطمینان از تامین بدون وقفه کلید داروسازی در میان شیوع ویروس اما گفت دیگر لوازم پزشکی ممکن است تحت تاثیر قرار.

“ما باید بسیار هوشیار به این و ما باید به صراحت وجود دارد که می تواند به اختلال در تامین,” آذر گفت. “ما در حال حاضر تجربه کرده است که البته با پزشکی کمبود generic کمبود با توجه به تنها منبع تولید نقص ساخت و بازرسی و مشکلات و….”

اختلال در کسب و کار کوچک

تا کنون شرکت های بزرگ را تحت سلطه ویروس-کسب و کار مرتبط با اختلال عناوین با ابراز پوشش در اطراف اپل درآمد اخیر جمع و جور کردن اعلام و متعاقب آن سهام شیب و گسترده تر ریسک دارایی فروش شود. اما ایالات متحده کسب و کار نیز رسید.

ویل Knibloe یک شریک در کرو LLP, خطر, مشاوره گفت: عصر فردا در بیانیه ای که او را به طور مستقیم از آگاه متعدد کسب و کارهای کوچک است که آسیب دیده اند و دیر تحویل محصول توسعه یافته منجر بار و “آینده زنجیره تامین ثبات و عدم اطمینان به طور کلی.”

Knibloe شناسایی کسب و کارهای مختلف از جمله مبلمان ساز و محصولات فن آوری تولید کننده—که با مشکلات به دلیل “از دست فروش به دلیل عدم در دسترس تمام شده کالا و محصولات تسریع هزینه های حمل و نقل از اواخر قطعات و/یا رسید کالا به گیاهان و بازار و همچنین هزینه پشتیبان گیری از منابع.”

کسب و کارهای کوچک اغلب بیشتر در معرض خطر شکسته زنجیره تامین نسبت به همتایان بزرگتر گفت: Brandon Renfro, استادیار, از سرمایه گذاری در شرق تگزاس غربی دانشگاه.

“کسب و کارهای کوچک به خصوص خرده فروشی به احتمال زیاد به یک موضوع در رابطه با نگه داشتن موجودی” Renfro گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه. “اگر کارخانه ها در چین در حال تعطیل, این بدان معناست که فروشندگان محلی که حمل محصولات تولید شده در چین نمی تواند restock. برای یک کسب و کار کوچک موضوع حتی بدتر چون آنچه شرکت های بزرگ تماس سه ماهه سود کسب و کارهای کوچک تماس با مواد غذایی و آب و برق ، آنها فقط اغلب نیست که قادر به هوازدگی فشار.”

یکی از پیامد های این اختلال است که در آن ممکن است کسب و کار را مجددا زنجیره تامین خود را.

“در حال حاضر شرکت های ایالات متحده ممکن است بیشتر به طور جدی در نظر onshoring ظرفیت تولید به منظور محدود کردن بیشتر اختلال از عرضه جهانی غیر قابل پیش بینی” جیمی Hinton ارشد مدیر عامل در Transwestern گفت: در یک ایمیل فرستاده بیانیه ای به بار عصر.

اما برای هر گونه کاهش, تلاش برای موفقیت, با توجه به مایک Varney یک شریک در کرو LLP, کسب و کار باید اول به دست آوردن “یک درک روشنی از انواع گره ها در زنجیره تامین خود را.”

“دید در طول زنجیره تامین بسیار مهم است” Varney گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه اضافه کرد که یک تعمیر سریع می تواند به پیدا کردن منابع جایگزین موجب یک مخل رویداد مانند COVID-19.

اما او توصیه به جلو فکر کردن کسب و کار برای توسعه دقیق استراتژی کاهش برای بخش های مختلف از زنجیره تامین خود را به خوبی در پیش از هر گونه بحران است.

“این استراتژی می تواند شامل جایگزین منابع راه حل های جایگزین تولید سایت و یا ایمنی انبار,” او گفت:.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im