ویروس درهای بسته در آرمانی اما دیگر میلان را نشان می دهد رفتن

میلان (AP) — پس از جورجیو آرمانی در آخرین لحظه تصمیم خود را نشان می دهد آخرین مجموعه در یک تئاتر خالی با توجه به نگرانی در مورد ویروس جدید, بقیه میلان باند فرودگاه را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه به جلو بروید به عنوان برنامه ریزی شده مد مقامات تایید کرده است.

ایتالیایی ملی مد مجلسی در بیانیه ای گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از مقامات بهداشت که تغییرات نامیده می شدند در چهره یک ویروس جدید که قرار است در ده ها تن از شهرها در شمال ایتالیا مجازی مستند. آن گفت: آن را به مارک های فردی برای تصمیم گیری اگر آنها را پیش بروید.

آرمانی اعلام کرد یک شبه که به عنوان یک اقدام احتیاطی خود باند نشان می دهد در روز یکشنبه خواهد بود انجام شده در خالی نمایشگاه و جریان برای مد های عمومی در اینترنت است. این اولین بار بود که 45 ساله میلان در خانه مد گرفته است چنین اقدامی از نگرانی های بهداشتی.

مد مجلسی گفت: این احترام آرمانی تصمیم و اضافه کرد که آن را به حال هیچ خبری از هر خانه مد تغییر برنامه های خود را. دولچه و گابانا است که بخشی از مد مجلسی, برنامه ریزی شده بود به رفتن به عنوان برنامه ریزی شده با توجه به مطبوعات ،

اهل توسکانی نام تجاری DROMe شد آماده سازی مدل برای آن صبح نشان می دهد یکی از هشت را نشان می دهد برنامه ریزی شده برای روز یکشنبه. مدیر خلاق ماریانا Rosati گفت که او باور نمی کند وجود دارد دلیلی برای ترس به عنوان مدل های نشسته در نزدیکی در انتظار مو و آرایش.

“من بسیار متاسفم چه می گذرد. من می دانم آن قابل پیش بینی نیست و بدیهی است که ما نیاز به مراقب باشید. اما در واقع من فکر می کنم بسیاری از وحشت پخش شده است نه به اندازه کافی دلایل” Rosati گفت. او گفت که او فکر مردم کمتر خواهد نشان می دهد تا برای صبح نشان می دهد که تا به حال شده است overbooked.

“من امیدوارم که مردم شجاع هستند و نه فقط با تسلیم به وحشت” Rosati گفت. “ما سعی خواهد کرد برای آوردن vibes خوب در این لحظه است.” به زودی تمام صندلی ها پر شد و این نشان می دهد شروع با یک بسته بندی شده اتاق ایستاده تنها مخاطبان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im