یک بحث برانگیز لایحه که باید ممنوع ویرجینیایی از فروش به اصطلاح سلاح های حمله و داشتن ظرفیت بالا مجلات شکست خورده بود توسط نمایندگان مجلس پس از یک تعداد انگشت شماری از دموکرات ها این پیشنهاد را رد کرد.

سناتور امور خارجه در قوه قضائیه کمیته رای به کنار گذاشتن این لایحه (خانه بیل 961) تا سال آینده و خواسته دولت, جرم, کمیسیون برای بررسی موضوع است. چهار سناتور دموکرات—Creigh اعمال John Edwards, Chap پترسن و اسکات Surovell—با شکست حزب خود پیوست و جمهوری خواهان برای رد گیری یک 10-5 رای دادن.

فوریه. 17 دو حزبی رای موجب سلامتی در کمیته اتاق که بسته بندی شده بود با تفنگ طرفداران با توجه به آسوشیتد پرس.

اسلحه گروه های حقوق و دوم متمم طرفداران گفت: Epoch Times آنها با تشویق های اخیر نتیجه اما هشدار داد این اقدام می تواند هنوز هم آورده شود تا دوباره توسط ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم که تا به حال ساخته شده سلاح بان کی مون و دیگر تفنگ اقدامات کنترل یکی از اولویت های.

قانون دوبله HB 961 گسترش می یابد تعریف “حمله با اسلحه گرم” و “منع هر فرد از واردات, فروش, انتقال, تولید و خرید یا حمل و نقل یک حمله با اسلحه گرم.” این تعریف یک حمله با اسلحه گرم به عنوان “یک نیمه اتوماتیک مرکز-آتش تفنگ که اخراج یک یا چند پرتابه از انفجار مواد قابل احتراق با یک ثابت magazine ظرفیت بیش از 12 راند” در میان چیزهای دیگر.

اصلی لایحه را ممنوع مالکیت تمام “سلاح حمله” اما اصلاح خواهد آن را تغییر دهید تنها به ممنوعیت خرید و فروش و نقل و انتقال از حمله به سلاح گرم. این لایحه روشن ساخته است که هر Virginian که در حال حاضر متعلق به یک به اصطلاح حمله با اسلحه گرم توسط ژوئیه 1 سال 2020 می شده اند قادر به نگه داشتن آن.

“امروز اراده مردم شکست بلومبرگ تلاش برای خرید کردن قوه مقننه” جان Crump, ویرجینیا, مدیر امور خارجه در صاحبان اسلحه از امریکا گفت: Epoch Times با اشاره به سابق شهردار نیویورک و زمان 2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ.

دموکرات ها به تازگی موفق به کسب کنترل دولت را در مجلس نمایندگان و سنا مجلسی—برای اولین بار در بیش از دو دهه—و قول داده اند که به تصویب قوی تر تفنگ سیاست های کنترل و گفت: این کمک خواهد کرد که کاهش حوادث و مرگ و میر. در علاوه بر این به اکثریت در مجلس قانونگذاری ایالتی ویرجینیا فرماندار, معاون فرماندار و دادستان کل در حال دموکرات ها نیز هست.

“در حالی که این یک پیروزی برای صاحبان اسلحه در کشورهای مشترک المنافع ما هنوز باید همیشه هوشیار” Crump گفت: از طریق ایمیل. “این لایحه هنوز هم می تواند به ارمغان آورد توسط فرماندار نرتهم. صاحبان اسلحه نیاز به ماندن درگیر و از همه مهمتر رای دادن. این فقط یک قدم به سمت عقب دولت ما است.”

حدود یک دوجین دیگر کنترل اسلحه صورتحساب پیشرفته به سرعت از طریق ویرجینیا مقننه دولت در هفته های اخیر و می تواند منتقل شود در روزهای آینده. صورتحساب آن شامل محدود کردن handgun خرید به یک ماه جهانی چک پس زمینه در خرید تفنگ اجازه می دهد محلات به ممنوعیت اسلحه در ساختمان های عمومی پارک ها و مناطق دیگر و یک “پرچم قرمز” لایحه که به مقامات اجازه می دهد به طور موقت اسلحه دور از هر کسی تلقی می شود خطرناک برای خود و یا دیگران است.

علامت الیوا, مدیر امور عمومی در, National Shooting Sports Foundation, نام های اخیر رای یک گام در مسیر درست است. او گفت: پایه و اساس اعتماد به نفس است دولت crime commission خواهد آمد با هیچ توصیه.

“ما در حال تشویق دو حزبی رای به جدول این خلاف قانون اساسی تفنگ گرفتن که رد میلیون ها نفر از ویرجینیایی از متمم دوم حقوق و جنایتکاران از شهروندان مطیع قانون,” او گفت: بار عصر.

اسلحه گروه های حقوق و دوم متمم طرفداران بارها و بارها تقبیح اقدامات و گفت که پیشنهاد لوایح خود را نقض حقوق اساسی. جامعه اجرای قانون ساخته شده است که مشابه استدلال. در Jan. 20 یک تفنگ-حقوق تجمع مخالفت با قانون جلب حداقل 22,000 دوم متمم طرفداران از سراسر کشور به ریچموند.

یک سخنگوی نرتهم گفت: Epoch Times که در حالی که فرماندار است “نا امید در رای گیری امروز” او انتظار دارد که کمیسیون جرم “به این اندازه گیری دقیق بررسی که سناتور کرده است.”

“ما خواهد بود در سال آینده” دبیر مطبوعاتی آلنا Yarmosky گفت: از طریق ایمیل. “با وجود رای گیری امروز فرماندار مفتخر است از چند عقل سلیم تفنگ اقدامات ایمنی است که در ادامه به پیشرفت است. این لوایح نمایندگی تاریخی گام های رو به جلو در نگه داشتن ویرجینیایی امن از خشونت اسلحه. اشتباه نکنید—آنها را نجات.”

دادلی قهوه ای, رئیس جمهور, National Association for Gun Rights گفت: بار عصر که آنها “باید به نگه دارید تا فشار” و این که این سلاح ها ممنوع شد و فقط یکی از بسیاری دیگر از کنترل اسلحه صورتحساب که نرتهم می خواهد به تصویب.

“یک نمایش قدرت از اعضای ما و دیگر تفنگ فعالان حقوق در سراسر ویرجینیا ساخته شده است این اتفاق می افتد,” او گفت: از طریق ایمیل.

همه از این پیشنهاد لوایح باید به تصویب هر دو مجلس نمایندگان و سنا قبل از امضا توسط نرتهم برای تبدیل شدن به قانون است.

NRA سخنگوی کاترین مورتنسن به نام رای یک “پیروزی برای صادق و سخت کوش ویرجینیایی که مشترک حمایت خود را از متمم دوم.”

“ما از سناتورها در قوه قضائیه کمیته برای گوش دادن به اجزای تشکیل دهنده آنها و ارائه دو حزبی شکست فاحش ممنوعیت اسلحه که جرم مطیع قانون صاحبان اسلحه” او گفت: عصر فردا در یک ایمیل فرستاده بیانیه.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im