ویرجینیا در سنای آمریکا با پیشبرد 7 اسلحه-کنترل صورتحساب

ویرجینیا آمریکا روز دوشنبه پیشرفته هفت خانه لوایح مرتبط با سلاح گرم محدودیت هایی که در حال حاضر به صورت کامل رای در سنا کف این هفته است.

هفت صورتحساب میان یک بسته هشت تفنگ پیشگیری از خشونت قانونی که ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم (D) اعلام کرده بود در ماه جولای سال 2019 ویژه قوه مقننه جلسه ویرجینیا مجمع پس از یک تیراندازی در ساحل ویرجینیا که به کشته شدن 12 نفر در 31 مه 2019. که جلسه به پایان رسید و بدون رای و موکول به Nov. 18 سال 2019.

هفته گذشته نمایندگان مجلس با رای دادند در برابر یکی از اقدامات هشت نرتهم حمایت برای یک لایحه که باید ممنوع ویرجینیایی از فروش به اصطلاح سلاح های حمله و داشتن ظرفیت بالا در مجلات است. در آن زمان چهار سناتور دموکرات شکست خود را با حزب پیوست و جمهوری خواهان برای رد گیری یک 10-5 رای دادن.

هفت صورتحساب پیشرفته توسط سناتور در روز دوشنبه شامل چک های پس زمینه جهانی (خانه بیل 2) محدودیت در handgun خرید به یکی در هر ماه (خانه بیل 812) یک “پرچم قرمز” قانون (خانه بیل 674), اینرو صاحبان اسلحه که نمی گزارش از دست داده و یا به سرقت رفته اسلحه در عرض 24 ساعت (خانه بیل 9) و اجازه می دهد محلات به ممنوعیت سلاح از ساختمان های دولتی (خانه بیل 421).

لوایح دیگر گنجانده شده است که محدود کردن مالکیت اسلحه برای کسانی که به جرم سوء استفاده های داخلی و دیگری که آن را به یک کلاس 1 رفتار به اجازه می دهد یک کودک زیر 14 دسترسی به یک اسلحه پر—جرم در حال حاضر یک کلاس 3 رفتار است.

اگر هفت لوایح در حال تصویب در مجلس سنا آنها را مجبور به امضا نرتهم برای تبدیل شدن به قانون است.

قبلا نرتهم نشان داده است که او را نشانه تفنگ اقدامات کنترلی به قانون است.

دموکرات ها در اواخر سال 2019 برنده کنترل دولت را در مجلس نمایندگان و سنا مجلسی و وعده داده شده به تصویب قوی تر تفنگ سیاست های کنترل و گفت: این کمک خواهد کرد که کاهش حوادث و مرگ و میر. این حزب در حال حاضر کنترل کامل مجمع عمومی—برای اولین بار در بیش از دو دهه—و ویرجینیا فرماندار, معاون فرماندار و دادستان کل در حال دموکرات ها نیز هست.

دولت تبدیل به آخرین نقطه کانونی برای ستیز آمریکایی بحث در اطراف حق حمل سلاح است. تفنگ-حقوق گروه ادعا می کنند که قانون اساسی ایالات متحده تضمین توانایی خود را به داشتن هر گونه اسلحه گرم. کسانی که مخالف می گویند قوانین اسلحه کمک خواهد کرد کاهش تعداد افراد کشته شده توسط اسلحه در هر سال.

در Jan. 20 یک تفنگ-حقوق تجمع درو حداقل 22,000 دوم متمم طرفداران که به نام دولت و مجلس برای محافظت از حق خود را به حمل سلاح است.

بون شیائو و سلامت کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im