صورتحساب را که مهاجران غیر قانونی واجد شرایط برای دولت در کالج شهریه باید به تصویب هر دو مجلس ویرجینیا دولت قانون.

خانه بیل 1547 که رانده شده و خود را دموکرات حامی دلم. آلفونسو لوپز برای نه سال متوالی به تصویب مجلس on Feb. 12 در رای 56-44. نسخه مجلس سنا از تصویب در خط یک حزب رای 21-19.

این لایحه همچنین به عنوان شناخته شده ویرجینیا قانون رویایی را در کالج ایالتی شهریه در دسترس برای همه دانش آموزان بدون در نظر گرفتن مهاجرت یا شهروندی وضعیت. آنها باید با حضور در دبیرستان در ویرجینیا برای حداقل دو سال یا فارغ التحصیل شد و پس از 1 ژوئیه 2008 و یا تصویب یک دبیرستان معادل آزمون از آنجا که در آن سال.

این لایحه نه گسترش در دولت شهریه واجد شرایط بودن برای غیر شهروندان که حرکت به ایالات متحده برای مدرسه یا محل کار به طور موقت. به این معنی دانشجویان بین المللی که نگه آموزشی خاص و یا آموزش ویزا نمی خواهد تحت تاثیر تغییر دهید. نسخه مجلس سنا این لایحه را اجازه می دهد تا دانش آموزان و والدین به استفاده از ویرجینیا درآمد مالیاتی به عنوان یک اثبات خود را در خارجه اقامت. مهاجر غیر قانونی دانشجویان و یا خود را قیم قانونی خواهد نیاز به ارسال حداقل دو سال اظهارنامه مالیاتی خود را قبل از ثبت نام کالج واجد شرایط در ایالتی.

“گسترش واجد شرایط در ایالتی تحقق وعده های ما و سرمایه گذاری های انجام شده در این دانش آموزان بسیاری از آنها شناخته شده اند هیچ صفحه اصلی از ایالات متحده,” دلم. لوپز نوشت: در بیانیه ای که در Facebook.

“این هم یک عاطفی پیروزی برای من و خانواده من” نوشت لوپز و اضافه کرد که پدرش آمد به کشور از طریق ورود غیر قانونی و اختصاصی آموزش و پرورش حرفه ای به “کمک به مستند نشده دانش آموزان پیدا کردن راه هایی برای پرداخت برای کالج.”

لیبریا رالف نرتهم ابراز حمایت خود را در یک بیانیه کتبی گفت که او “خوشحال” است که این لایحه به تصویب دولت قوه مقننه. مدت کوتاهی پس از نرتهم آن در سال 2018 ویرجینیا دادستان اجازه داد کسانی که تحت پوشش فدرال اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) واجد شرایط در ایالتی.

اگر رژیم صهیونیستی است. نرتهم امضا لایحه به قانون ویرجینیا تاریخ هجده دیگر کشورهای که قوانین گسترش در دولت نرخ شهریه به مهاجران غیر قانونی جلسه خاص مورد نیاز است. هفت تن از این کشورها یعنی کالیفرنیا کلرادو, مینه سوتا, New Mexico, اورگان, تگزاس و واشنگتن در حال حاضر اجازه می دهد تا مهاجران غیر قانونی برای درخواست کمک مالی دولت به عنوان به خوبی.

در مقابل سه کشور—آریزونا گرجستان و ایندیانا—به صراحت منع دولت در نرخ شهریه برای مهاجران غیر قانونی. در آلاباما و کارولینای جنوبی, مهاجران غیر قانونی ممنوع از ثبت نام در هر مکان عمومی, کالج یا دانشگاه در همه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im