ویرجینیا قانونگذاران شلیک کردن کلانتر پرداخت افزایش کنترل اسلحه در میان بحث

تفنگ بحث در ویرجینیا دیگری به خود گرفت و پس از یک جمهوریخواه دولت سناتور گفت: به او گفته شد که تلاش خود را برای تصویب یک اصلاحیه به دولت کلانتر بخش 3 درصد افزایش نتوانست به دلیل مخالفت با برخی از کلانترها به رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم ضد تفنگ دستور کار است.

زمانی که سناتور. ویلیام استنلی در فوریه. 20 تا به حال سعی در اصلاح بودجه دولت با افزایش دستمزد آن شکست خورده بود—با هر حزب دموکرات رای گیری در برابر آن. استنلی ادعایی که پس از رای او نزدیک شد رهبر اکثریت سنا ریچارد Saslaw یک دموکرات است.

“هی استنلی شما می خواهید بدانید که چرا خود را کلانترها را دریافت نمی, افزایش ؟ چرا که آنها آمدند به ما کمیته و گفت که آنها نمی خواهید برای به اجرا درآوردن قوانین ما,” Saslaw گفت.

استنلی گفت: او خواسته Saslaw که قانون خاص او با اشاره به که در آن رهبر اکثریت پاسخ داد: “کنترل اسلحه.”

Saslaw را سخن گفتن بود اشاره آشکار به متمم دوم پناهگاه در حال رشد و حرکت است که در آن مقامات محلی و برخی از کلانترها به طور کلی دولت است که آنها نمی خواهد به دنبال اسلحه جدید قوانین آنها این باور را خلاف قانون اساسی. در ویرجینیا 91 از دولت 95 شهرستانهای گذشت برخی از مرتب کردن بر اساس اندازه گیری تایید خود را برای حمایت از متمم دوم پناهگاه.

“من شوکه شده بود که دموکرات ها در حال حاضر مجازات محلی ما کلانتر بخش (با حذف پرداخت افزایش برای آنها) برای انتخاب خود را برای حفاظت و دفاع از ما شهروندان متمم دوم حقوق” استنلی نوشت: در حال حاضر ویروسی Facebook پست پس از حادثه است.

“دموکرات می خواهید برای محدود کردن یک شهروند حق دارد که از خود محافظت کنند اما نمی خواهد پرداخت ما کلانتر نمایندگان برای محافظت از ویرجینیایی” استنلی ادامه داد. “نفاق دارای یک نام است.”

Saslaw نمی بلافاصله در پاسخ به Epoch Times’ درخواست برای نظر اما او گفت: CBS 6 او می گویند این کلمات.

“همه من گفته بود که بسیاری از مردم ناراحت هستند که این افراد می آیند و می گویند که آنها در حال رفتن به اجرای احکام” او گفت: این شبکه است. “که همه.”

David Campbell, معاون رئیس افینگهم شهرستان مدیره در ایلینوی گفت: Epoch Times او را می بیند از این حادثه به عنوان یک “حمله مستقیم در ویرجینیا کلانترها.”

“همه نمایندگان و سناتورها را همان سوگند از اتاق به عنوان کلانترها انجام,” او گفت: از طریق ایمیل. “این کلانترها فقط انجام کار خود را و آنچه آنها سوگند یاد به انجام است که به حمایت از قانون اساسی ایالات متحده آمریکا است.”

یک تعداد انگشت شماری از کنترل اسلحه صورتحساب پیشرفته به سرعت از طریق ویرجینیا مقننه دولت در هفته های اخیر و می تواند در روزهای آینده. صورتحساب آن شامل محدود کردن handgun خرید به یکی در هر ماه چک های پس زمینه جهانی در خرید تفنگ اجازه می دهد محلات به ممنوعیت اسلحه در ساختمان های عمومی پارک ها و مناطق دیگر و یک “پرچم قرمز” لایحه که به مقامات اجازه می دهد به طور موقت توقیف اسلحه از هر کسی تلقی می شود توسط یک قاضی به خطرناک برای خود و یا دیگران است.

نسخه مجلس سنا از بودجه دولت گنجانده شده است یک بار 200 دلار جایزه برای کلانتر بخش در طول سال اول و 3 درصد افزایش در سال دوم استنلی گفت: CBS 6. او گفت که او می خواست به جای یک جایزه هم با 3 درصد افزایش به جای استدلال که 200 دلار خیلی کم بود.

دستیار کلانتر گرانت مونرو, که در خدمت عاقلانه در ایالت ویرجینیا گفت: 3 درصد افزایش خواهد مطرح شده نمایندگان’ پایه پرداخت از سطح فقر.

“این واقعیت که برخی از سناتورها و نمایندگان می خواهید به مجازات هزاران اختصاصی افسران به خدمت خود را در برنامه های سیاسی خرده است و غیر مسئولانه حتی به خود ترکیبات و بیشتر می رود در برابر سوگند که آنها سوگند یاد به” کیلگور گفت: عصر فردا از طریق ایمیل.

یک county sheriff در ویرجینیا خود نوشت official Facebook page که او تا به حال یک احساس قوی این اتفاق خواهد افتاد.”

“مردان و زنانی که کار می کنند به عنوان نماینده در سراسر ویرجینیا سزاوار افزایش” Lancaster County Sheriff پاتریک McCranie گفت. “اگر مجمع عمومی می خواستم به ترک کلانترها که می شده اند خوب است. من متاسفم و احساس بسیار نژند اما من هرگز متوقف خواهد شد مبارزه برای ما مردان و زنان است. با تشکر از شما, سناتور بیل استنلی برای تلاش.”

یکی از کنترل اسلحه اسکناس در ویرجینیا یک “حمله سلاح” ممنوعیت در نظر گرفته شده توسط متمم دوم طرفداران به فاحش ترین اندازه گیری شده بود را رد کرد و توسط قانونگذاران ایالتی یک نتیجه از تلاش های تفنگ حقوق گروه با استفاده از یک گسترده و جامع آگاهی استراتژی است.

وزیر مطبوعات برای ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم نمی پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد پرداخت افزایش اختلاف است.

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im