ویرجینیا نوجوانان بازداشتگاه جدید CCP ویروس Hotspot

BON AIR, Va.—CCP ویروس شکسته است در داخل یک نوجوان بازداشتگاه در ویرجینیا با 25 کودک تست مثبت حسابداری برای یک چهارم از تمام موارد گزارش شده در جوانان امکانات در سراسر کشور در انتخابات گفت: در آوریل 17.

فعالان حقوق کودکان و کارشناسان بهداشت هشدار داده اند مقامات دولتی برای هفته که آن را تنها یک ماده از زمان قبل از این ویروس در زمان خاموش در داخل اطفال امکانات. آنها را به نام رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم شروع به انتشار به عنوان بسیاری از کودکان به عنوان با خیال راحت ممکن است از مراکز از جمله در تازه آمار Bon Air نوجوانان مرکز تادیبی خارج ریچموند.

“متاسفانه کسانی که قسم خورده برای محافظت از ما جوانان آسیب پذیر شکست خورده اند” گفت: لیز رایان سر از واشنگتن غیر انتفاعی مستقر در جوانان برای اولین بار ابتکار عمل. “این روشن است که امتناع از گوش دادن به کارشناسان بهداشت عمومی قرار داده است جوانان ما و جوامع در خطر است.”

کارشناسان می گویند زندان ها و زندان می تواند به عنوان ظروف پتری برای CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته و علل بیماری COVID-19. اجتماعی فاصله تقریبا غیر ممکن است بسیاری از موسسات تنها به تازگی شروع به ارائه زندانیان با ماسک ها و بسیاری از دسترسی ندارند به ضد عفونی کننده دست.

A staff member watches over security cameras in the central command center at the Snake River Juvenile Detention Center in Twin Falls, Idaho, on Sept. 16, 2016. (Alex Riggins/The Times-News via AP)
یک عضو هیات تماشای بیش از دوربین های امنیتی در فرماندهی مرکزی مرکز در رودخانه مار نوجوانان بازداشتگاه در, Twin Falls, آیداهو در سپتامبر. 16, 2016. (Alex Riggins/زمان-اخبار از طریق AP)

CCP virus در حال حاضر پاره پاره از طریق چندین بزرگسالان شهرستان زندان همراه با دولت و موسسات فدرال برای بزرگسالان اما کمتر توجه شده است به 45,000 کودکان در نوجوانان مراکز.

تا کنون 101 کودکان دارای آزمایش مثبت در سراسر کشور بیش از نیمی از آنها در ویرجینیا و لوئیزیانا با توجه به واشنگتن-بر اساس حکم پروژه است که جمع آوری تعداد از اواخر ماه مارس است.

از تعداد واقعی احتمالا بسیار بالاتر از آنجا که بسیاری از کودکان با علائم در حال آزمایش است.

در مارس 2, مقامات در ویرجینیا اعلام کرد دو کارکنان در بون ایر تا به حال آزمایش مثبت اما تماس با ساکنان محدود بود. یک روز بعد یک کودک شروع به نشان دادن علائم و بعد تست مثبت است.

کریس ماه پزشک ارشد در ویرجینیا Department of Juvenile Justice گفت: 21 از 25 آلوده کودکان در بون ایر به نمایش گذاشته بدون علائم ظاهری و تنها چهار نشان داد نشانه هایی که شدیدتر از یک سرماخوردگی یا آنفولانزا.

اگر چه این مرکز دارای ظرفیت به خانه 280 کودکان آن را در حال حاضر 191 سنین اعم از 14 سال به 20 بخش گفت.

“هر resident که تست مثبت بود بلافاصله قرار داده شده در پزشکی انزوا” ماه گفت:, و اضافه کرد که 13 در حال حاضر منتشر شده است.

عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im