یک لایحه که ممنوعیت شهروندان از داشتن و یا فروش یک “حمله با اسلحه گرم” گذشت ویرجینیا خانه کمیته Feb. 7 به عنوان یک قایق دیگر کنترل اسلحه پیشنهادات حرکت را از طریق حزب دموکرات کنترل دولت قوه مقننه. در ضمن فروش تفنگ در دولت افزایش یافت در چند ماه گذشته ،

قانون دوبله HB 961 گسترش می یابد تعریف “حمله با اسلحه گرم” و “منع هر فرد از واردات, فروش, انتقال, تولید, خرید, داشتن, و یا حمل و نقل یک حمله با اسلحه گرم.” از آن به تصویب مجلس نمایندگان کمیته امنیت عمومی همراه حزب-خطوط با رای 12-9.

این لایحه تعریف یک حمله با اسلحه گرم به عنوان “یک نیمه اتوماتیک مرکز-آتش تفنگ که اخراج یک یا چند پرتابه توسط عمل از انفجار یک ماده قابل احتراق با یک ثابت magazine ظرفیت بیش از 12 راند” در میان چیزهای دیگر.

تخطی از این لایحه را در کلاس 6 جنایت با توجه به متن قانون. در این حالت کلاس 6 جنایات مجازات حبس در محدوده بین 1 تا 5 سال است.

HB 961 نیاز به تصویب دولت و مجلس نمایندگان و سنا توسط Feb. 11 مهلت و همچنین امضا شده توسط ویرجینیا فرماندار رسما به قانون تبدیل شود.

NRA سخنگوی کاترین مورتنسن گفت: پیشنهاد ممنوعیت اسلحه است “را به میلیون ها نفر از مطیع قانون ویرجینیایی felons یک شب در حالی که هیچ کاری برای کاهش جرم و جنایت. به همین دلیل است که اکثر ویرجینیایی مخالفت با آن.”

دموکرات ها به تازگی موفق به کسب کنترل دولت را در مجلس نمایندگان و سنا مجلسی—برای اولین بار در بیش از دو دهه—و قول داده اند که به تصویب قوی تر تفنگ سیاست های کنترل و گفت: این کمک خواهد کرد که کاهش حوادث و مرگ و میر. علاوه بر مجلس قانونگذاری ایالتی ویرجینیا فرماندار, معاون فرماندار و دادستان کل در حال دموکرات ها نیز هست.

ائتلاف برای متوقف کردن خشونت اسلحه غیر انتفاعی کنترل اسلحه حمایت سازمان در بیانیه ای گفت که آنها استقبال خواهد شد.

“عاملان تیراندازی های جمعی اغلب استفاده از این نوع سلاح همراه با ظرفیت بالا و مجلات که افزایش کشندگی دادن تیرانداز بیشتر قدرت شلیک بدون نیاز به بازنگری” گروه های ایالتی ویرجینیا مدیر لری هاس گفت. “این قانون است و اولین گام به سمت گرفتن این سلاح از جنگ کردن خیابان ها از ویرجینیا است.”

سنا همتای مشابه سلاح های حمله لایحه بود تعطیل هفته پیش در یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا.

اسلحه گروه های حقوق و دوم متمم طرفداران تقبیح اقدامات گفتن بار عصر که پیشنهاد صورتحساب خود را نقض حقوق اساسی را انجام خواهد داد و هیچ چیزی برای متوقف کردن مجرمان است. در Jan. 20 یک تفنگ حقوق تجمع مخالفت با قانون جلب حداقل 22,000 دوم متمم طرفداران دولت و کنگره از سراسر کشور است.

قبلا در ژانویه. 24, ویرجینیا خانه ایمنی عمومی کمیته رای به پیشبرد هفت کنترل اسلحه اقدامات

خانه رهبر اقلیت تاد گیلبرت گفت: در Feb. 7 بیانیه زیر اخیر رای در حمله با سلاح هایی که آمریکا “به نظر می رسد به یاد هیچ چیز از اعتراض عمومی ناشی از پیشنهادات خود را.”

“هر قانونی که نیاز به ویرجینیایی به تسلیم شدن و یا از بین بردن خود را قانونی برخوردار سلاح گرم و یا استاندارد شماره مجله است كه مصادره و نقض قانون اساسی ما حقوق” گیلبرت یک جمهوری خواه اضافه شده است.

این قانون همچنین روشن می سازد که هر Virginian که از نظر قانونی صاحب یک حمله با اسلحه گرم در 1 ژوئیه سال 2020 “ممکن است حفظ اختیار داشتن چنین حمله با اسلحه گرم پس از 1 ژانویه تا سال 2021 اگر چنین فردی به دست آمده است یک مجوز از وزارت امور خارجه پلیس برای داشتن یک حمله با اسلحه گرم مطابق با روش های تاسیس شده در این لایحه است.”

ویرجینیا سنا پس از گذشت چهار کنترل اسلحه اسکناس که در حال ارسال به مجلس برای بحث بیشتر.

ویرجینیا تفنگ افزایش فروش

به عنوان کنترل اسلحه صورتحساب پیشبرد هر چند دولت قوه مقننه فروش تفنگ را افزایش نمایی.

در ژانویه وجود دارد 67,699 چک های پس زمینه انجام شده تحت ملی فوری جنایی پس زمینه سیستم که اجباری در هنگام خرید سلاح گرم در فروشگاه های خرده فروشی. در ژانویه 2019 تعدادی از چک های پس زمینه شد 36,678 با توجه به تجزیه و تحلیل FBI اطلاعات توسط National Shooting Sports Foundation (NSSF).

“ویرجینیایی در پاسخ با رای دادن با کیف پول خود را” علامت الیوا, مدیر امور عمومی در NSSF گفت: بار عصر.

“من فکر می کنم تا زمانی که سلاح گرم محدودیت های در حال صحبت هستند و بودن در حال بحث شما در حال رفتن برای دیدن بیشتر و بیشتر ویرجینیایی تبدیل به خرید سلاح گرم است که آنها می خواهند,” او اضافه شده است.

پس از دموکرات ها برنده کنترل دولت قوه مقننه در انتخابات نوامبر سال گذشته الیوا گفت NSSF یافت افزایش چک های پس زمینه برای خریداری اسلحه در هر دو ماه دسامبر و ژانویه و اضافه کرد که او معتقد است که این روند ادامه خواهد داد.

او گفت: دفاع از چیزی است که در حال تبدیل شدن مهم تر به آمریکایی ها است.

“من فکر می کنم این دلیل است که بیشتر و بیشتر آمریکایی ها در حال بدست گرفتن مسئولیت برای ایمنی خود را. این ایده که دولت ارائه خواهد شد برای ایمنی شما من فکر نمی کنم در حال خریداری شده توسط خود را متوسط آمریکایی” اولیویا گفت.

الیوا گفت سریع ترین بازار رو به رشد از صاحبان اسلحه امروز زنان هستند.

“زنان به شدت خرید کوچک دفاعی-استفاده از اسلحه دست,” او اضافه شده است. “که به شما می گوید چیزی است که زنان بیشتر و بیشتر در حال بدست گرفتن مسئولیت امنیت خود را در دست خود.”

دنبال بون در توییتر: @BowenXiao_

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im