ویرجینیا بسته مدارس تا پایان سال تحصیلی سفارشات برخی از کسب و کار به

همه مدارس در ویرجینیا باید بسته باقی می ماند تا پایان سال تحصیلی رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم اعلام کرد در روز دوشنبه.

آنها ممکن است باقی می ماند بسته دیگر با توجه به آنچه اتفاق می افتد با COVID-19 بیماری نرتهم گفت. این بیماری ناشی از جدید CCP ویروس از چین است.

بار عصر اشاره به رمان coronavirus به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و نادرست مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

ویرجینیا بود تا 254 موارد COVID-19 همانطور که از جمعه در ظهر با شش مرگ و میر. در اطراف 3,700 ویرجینیایی تست شده توسط آزمايشگاههای خصوصی و دولتی.

“این اعداد را متاسفانه همچنان به افزایش” نرتهم گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما در این ماه نه ماه.”

Ralph Northam Virginia Governor
ویرجینیا فرماندار رالف نرتهم صحبت می کند به مطبوعات در, Virginia Beach, Virginia در تاریخ 1 ژوئن 2019. (اریک Baradat/خبرگزاری گتی ایماژ)

رستوران ها و کافه ها باید متوقف ناهار خوردن در سرویس و یک میزبان از تفریح و سرگرمی, کسب و کار, مانند مراکز ورزشی بولینگ کوچه و سینما باید در هر یک فرمان اجرایی که فرماندار به امضا رسید. آن را به اثر می رود در نیمه شب روز سه شنبه.

مراقبت شخصی خدمات است که “نمی تواند پایبند به اجتماعی فاصله” از جمله آرایشگاه ها و چشمه های معدنی باید پایین نرتهم گفت. غیر ضروری موسسات خرده فروشی می تواند باز باقی می ماند اگر آنها اجازه می دهد 10 یا کمتر مشتریان در یک زمان و همچنین پیوستن به اجتماعی دیگر فاصله اقدامات و ارائه ضد عفونی کننده دست. و تجمعات از 11 یا بیشتر هستند ممنوع است.

فروشگاه های مواد غذایی و دیگر ضروری کسب و کار مانند داروخانه ها و بانک ها هستند که باقی مانده باز است اما باید به دنبال اجتماعی فاصله دستورالعمل.

اجتماعی فاصله با اشاره به اقدامات به معنای بلانت گسترش CCP ویروس از جمله حفظ شش پا از فاصله از دیگران است.

این اقدامات خواهد شد و در اثر ایالت برای حداقل 30 روز.

Epoch Times Photo
نمونه های از مردم تست شده برای COVID-19 در یک درایو-از طریق coronavirus تست سایت در آرلینگتون ویرجینیا در مارس 20, 2020. (اندرو Caballero-رینولدز/خبرگزاری گتی ایماژ)

نرتهم گفت که او در تلاش برای محافظت از ویرجینیایی از این ویروس که اعلام شد یک بیماری همه گیر توسط سازمان بهداشت جهانی در این ماه.

“نکته این است که برای محدود کردن مکان های که در آن مردم جمع آوری در گروه های” او گفت:.

لری هوگان فرماندار همسایه مریلند اعلام کرد پیش از آن در روز است که در حال حاضر 288 موارد تایید شده در سراسر 21 از 24 حوزه های قضایی, با سه, مرگ و میر, مقامات گفت.

هوگان گفت: تجمع مردم در گروه بررسی “قانون شکنی و شما به معنای واقعی کلمه به خطر انداختن زندگی خود را خانواده خود را دوستان و هموطنان خود.”

این “غیر مسئولانه و بی پروا رفتار” درخواست مقامات به اعلام اجرای سختگیرانه تر از disbursing چنین باشد. و هوگان با صدور یک فرمان اجرایی جدید الزامی بسته شدن غیر ضروری کسب و کار در دولت موثر در 5 بعد از ظهر روز دوشنبه. ضروری کسب و کار شامل بسیاری در بهداشت و درمان, مواد غذایی و عمومی این نسخهها کار میکند.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im