پس از یک آخر هفته مشخص شده توسط تظاهرات خشونت آمیز کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه (VCU) گفت: این امر هزینه بیش از $100,000 به مقابله با معترضین آسیب های وارده بر دانشگاه ریچموند پردیس.

“دلخراش است برای دیدن آسیب های گسترده ای را در ما مونرو پارک پردیس پس از یک خشونت آمیز تظاهرات شبانه در ریچموند” VCU رئیس جمهور مایکل رائو نوشت: روز یکشنبه در پردیس گسترده پیام. صدها نفر از معترضان در راهپیمایی به ریچموند مقر پلیس در نزدیکی مونرو پارک شنبه شب در یک تظاهرات در صورتحساب یا لیست به عنوان پشتیبانی برای زندگی موضوع معترض در پورتلند اورگان است. پورتلند دیده است تقریبا دو ماه از خشونت علیه ماموران فدرال حفاظت از اموال فدرال.

پلیس اعلام غیر قانونی مجمع و پراکنده معترضان که پاره کردن پلیس نوار انداخت آتش بازی و آسفالت کارتریج در افسران پلیس و پشت سر هم شکسته ویندوز و سوزش کامیون کمپرسی.

Epoch Times Photo
یک کامیون پارک شده در آتش سوزی در ریچموند, ویرجینیا در 25 ژوئیه سال 2020 است. (Eze Amos/گتی ایماژ)

“حدود 80 ویندوز شکسته شد در یک دوجین ساختمان ها همراه با سایت مبلمان کشیده بر روی خیابان و آسیب دیده و ساختمان های متعدد برچسب زده شده با نقاشی های دیواری” رائو گفت. “خسارت در حال بررسی در حال حاضر, اما از آن است که انتظار می رود به بیش از $100,000.”

با توجه به Rao, دانشگاه مطلع شده و با اجرای قانون که کسانی که تظاهرکنندگان “متفاوت” نسبت به کسانی که به شرکت در تظاهرات رخ داده است که به این شهرستان در طول هفته گذشته است. “اعتراض ترویج شد و در رسانه های اجتماعی و آگهی به مخرب به ظاهر به حمایت از اعتراضات در پورتلند,” او گفت:. “ما در مورد گروه هایی که ترویج تخریب و خشونت co-امید بستن مهم عدالت اجتماعی جنبش اصلاحات.”

“VCU پشتیبانی از آزادی بیان و غرفه در همبستگی با کسانی که به صورت مسالمت آمیز بیان پیام عدالت اجتماعی و عدالت برای همه مردم است. VCU نمی پوشی—تحت هر شرایطی—اعمال خشونت و یا خرابکاری صرف نظر از ادعا شود” رائو گفت:, و اضافه کرد که دانشگاه خواسته است وکیل دولت به مطبوعات اتهامات جنایی در برابر هر گونه افراد درگیر با تعطیلات آخر هفته خشونت است.

Epoch Times Photo
مردم حمل, در خانه, Black Lives Matter سپر مارس در مقابل معترضان در ریچموند, ویرجینیا در 25 ژوئیه سال 2020 است. (Eze Amos/گتی ایماژ)

ریچموند اداره پلیس گزارش داد که شش معترضان دستگیر شدند شنبه شب به اتهامات گوناگون از جمله غیر قانونی مجمع شورش با اسلحه گرم و حمله به یک مامور اجرای قانون.

“شهر ریچموند باز است و استقبال کسانی که می خواهم به اینجا می آیند در بیان اول خود را اصلاح حق” ریچموند رئیس پلیس جرالد اسمیت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما باید به اقدام هنگامی که ما می دانیم که خشونت در حال آمدن است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de