قدیمی, هواپیمای جنگنده جنگ جهانی دوم به پرواز sightseers بیش از هاوایی

هونولولو (AP) — Sightseers به زودی فرصتی برای تجربه و سابقه در حالی که مشاهده هاوایی زمانی که یک جنگ جهانی دوم جنگنده هواپیما آغاز می شود پروازهای مسافری.

یک شرکت خصوصی است و تغییر یک P-51D موستانگ اجازه می دهد تا فضا برای خلبان و یک حد مرگ مسافر در ابتدای ماه مارس, Honolulu Star-Advertiser گزارش روز دوشنبه.

بال بیش از مروارید است که انتظار می رود به مسافران در سال 1944 موستانگ متعلق به اریکسون هواپیما که شرکت در جهانی هوا را نشان می دهد و در عمل پرداخت می شود و پرواز از آن آشیانه در مدرس فرودگاه در اورگان.

15-تور دقیقه مروارید بندر ویلر ارتش فرودگاه و Haleiwa جنگنده نوار است که انتظار می رود هزینه $از 2900.

30 دقیقه سوار که شامل پرواز در اطراف پرل هاربر, Wheeler, Haleiwa Bellows فرودگاه Kahuku ارتش فرودگاه و سابق نیروی دریایی و هوایی ایستگاه آرایشگران نقطه برنامه ریزی شده است که هزینه $3,400.

P-51 نظر گرفته شد به عنوان یکی از بهترین هواپیماهای جنگنده اروپایی تئاتر در بخش دوم از جنگ جهانی دوم.

تبلیغات

برای اولین بار طراحی شده برای انگلیسی ها به عنوان یک رسانه-ارتفاع جنگنده, هواپیما همراه ایالات متحده طراحی و بریتانیا Rolls-Royce V-12 مرلین موتور و پرواز به عنوان یک بمب افکن اسکورت.

موستانگ “سرآمد در پرچین-رقص strafing اجرا می شود و دوربرد وظیفه اسکورت” با توجه به هواپیماهای شرکت بوئینگ.

“از آن ساخته شده یک نام برای خود در انفجار, قطار, کشتی و تاسیسات دشمن در غرب اروپا و ویرانگر محور دفاع قبل از حمله متفقین به ایتالیا” بوئینگ گفت.

با پایان جنگ و ایرانی را نابود کرده بود 4,950 هواپیماهای دشمن در هوا بیش از هر زمان دیگر ارتش ایالات متحده نیروهای هوایی جنگنده در اروپا نیروی هوایی گزارش شده است.

“واقعا وجود دارد هیچ چیز مانند آن و این چنین متمایز صدا” گفت: P. J. O’Reilley که کمک به سرمایه گذاری در خارج از زمین. “(مردم) در حال رفتن به آن را بشنوند و اجرا در خارج از آن را ببینید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im