وینس کارتر NBA حرفه ای به احتمال زیاد به عنوان فصل به پایان می رسد بیش ویروس مورد

LEGENDARY. At 43, Vince Carter is the oldest active NBA player. Photo by Kevin C. Cox/Getty Images/AFP

افسانه ای. در 43 وینس کارتر قدیمی ترین فعال بازیکن NBA. عکس توسط Kevin C. Cox/گتی ایماژ/AFP

مانیل فیلیپین – وینس کارتر است و همیشه می گفت که او می خواست به راه رفتن به دور از بازی بسکتبال “در شرایط خود را دارد.”

اما در یک ناگهانی و تکان دهنده توسعه است که دیگر ممکن است در این مورد.

در یکی از بی سابقه ترین تاب در بسکتبال, تاریخچه کارتر 22-سال NBA حرفه ای ممکن است فقط به طور ناگهانی به پایان رسید پس از COVID-19 pandemic مجبور نامحدود تعلیق فعالیت های لیگ در چهار شنبه, مارس 11 (پنج شنبه, مارس 12 Manila زمان).

اگر چه هیچ چیز در عین حال در سنگ تعیین و لیگ هنوز هم ممکن است در ادامه فصل آن در آینده آتلانتا هاکس به جلو در حال حاضر آماده برای بدترین عاطفی در کنفرانس مطبوعاتی پس از اضافه کاری از دست دادن خانه به نیویورک نیکز. (بخوانید: NBA به حالت تعلیق در فصل بعد از جاز بازیکن تست مثبت برای coronavirus)

به وضوح در از دست دادن برای کلمات کارتر جنگیدند اشک و نشان داد قدردانی خود را برای بازی و رکورد خود را-تنظیم زمان در NBA.

“من سپاسگزار اما من زمان و قدم زدن به بیرون درب. آن را خوب با من آن را باور یا نه” او گفت:. “آن را سرد. باور کنید یا نه آن را سرد.”

“من فقط… بازی خوب بوده است,” او به این نتیجه رسیدند پس از یک سکوت طولانی.

پس از یادگیری از NBA تصمیم به تعلیق تمام فعالیت های زیر رودی Gobert تست مثبت برای COVID-19, Hawks سر مربی لوید پیرس زیرنویس کارتر در یکی از آخرین بازی به عنوان نیکز بودند تا 8, 136-128 تنها با 19.5 ثانیه به سمت چپ.

جوان All-Star گارد Trae جوان و سپس ریخته توپ در فینال اختیار به انتهایی کارتر که به سرعت خشک pull-up سه گانه با نیکز عمدا انجماد دفاع از خود.

اگر در واقع این فصل خواهد بود و لغو در مجموع آن قطعا بی تعارف پایان دادن به افسانه ای حرفه ای است که پروژه های مختلف 4 دهه است. (بخوانید: NBA فصل بیش از: ‘بی سابقه غیرواقعی’)

کارتر قدیمی ترین فعال بازیکن NBA در 43 در حال حاضر دارای حرفه ای چشمگیر به طور متوسط از 16.7 امتیاز 4.3 ریباند 3.1 کمک و 1 سرقت پوشا در سراسر 1540 فصل به طور منظم ظاهر.

“Vinsanity” به پایان کار خود را به عنوان یک طلای المپیک, مدال, هشت-زمان All-Star و یقین قفل برای Basketball Hall of Fame. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im