تصویری: کفش, کفش, دمپایی پرتاب در کشمیری دانشجویان در مورد فتنه

بنگلور: وجود مشکل در دادگاه هنگامی که سه کشمیری دانش آموزان ساخته شده است که طرفدار پاکستان تصویری آورده بودند به Hubballi دادگاه به بازداشتگاه جلسه در روز دوشنبه.

جمعیت تماشاگران بسیاری از آنها جناح راست فعالان هل پلیس و پرتاب کفش و دمپایی در دانش آموزان است.

Basit Aashiq Sofi از Baramulla, طالب مجید و امیر Mohiuddin از Anantnag, دانشجویان مهندسی عمران در KLE موسسه فناوری در Hubballi شد با توجه به قضایی حضانت تا آوریل 3 توسط قاضی Pushpa Jogoji امروز.

اتهام اغتشاش شده اند سیلی در برابر سه مرد برای ساخت یک ویدئو ویروسی در خوابگاه اتاق, آواز خواندن همراه به آهنگ که تا به حال خودداری Paistan Zindabad. این ویدئو شناسایی شد در واتساپ خود را حساب Februaru 14 که اتفاق می افتد به سالگرد پولوما حمله در کشمیر.

جمعیت که با حضور در دادگاه hurld کفش و دمپایی در سه دانش آموزان به عنوان پلیس با عجله آنها را به یک وسیله نقلیه به آنها را به بازداشتگاه. Policmen تا به حال یک زمان سخت کنترل خشونت آمیز جمعیت.

برخی از تماشاگران در سالن دادگاه مطرح کامل-بویژه ‘بهارات ماتا کی jai’ و ‘Jai Sriram’ شعار. برخی از اعتراض که کشمیری دانش آموزان ساخته شد به نشستن در یک اتاق ویژه در دادگاه محل. آنها را به یک دوئل لفظی با پلیس برای چه آنها گفت: ‘ویژه درمان’. زمانی که قاضی خواندن از بازداشتگاه سفارش وجود دارد به سلامتی مطرح شده است.

سه نفر نه توسط هر مدافع. محلی کانون تصمیم گرفته بود به نمایندگی از آنها.

این KLE کالج مقامات تایید کرده اند که دانش آموزان شده اند به حالت تعلیق از کالج.

جمعیت جمع آوری شده در محل دادگاه همچنین ناودان پلیس برای فقیر دست زدن به صورت. آنها همچنین خواستار تعلیق از کمیسر عالی پلیس Hubballi, Dharwad Dileep که به تناقض اظهارات درباره انتشار کشمیری دانش آموزان دیروز.

اتحادیه وزیر Prahlad Joshi کشیده بود تا اداره پلیس برای ایجاد سردرگمی در مورد. “چرا باید وجود داشته باشد سردرگمی در فتنه مورد ؟ اظهارات توسط پلیس را برانگیخت مردم است. دولت وزارت خانه باید در نظر بگیرید این مورد را جدی بگیرید,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de