تصویری: پلیس راه اندازی تیم به پروب که Amulya Leona را ‘مشاور’ شد

بنگلور: محققان به دنبال Amulya Leona به سوابق قبل از او مطرح Pakistan Zindabad – گفته فتنه—شعارها در تظاهرات دو روز پیش کشف کرده اند یک مصاحبه او را به یک کانال یوتیوب ماه گذشته است که در آن او می گوید: او است که در مقابل یک تیم از “مشاوران” در پشت او.

“من از این تیم است. این تیم با این نسخهها کار در پشت آنها توصیه من در محتوا و چه به صحبت در مورد در سخنرانی ها هر روز. من دریافت مشاوره از سالمندان و پدر و مادرم نیز مرا راهنمایی. وجود دارد یک گروه دانشجویی, ‘بنگلور, دانشجو, داد’ که در حال کار واقعا سخت است و آنها قهرمانان واقعی هستند,” Amulya می گوید در مصاحبه با کانال یوتیوب Aap Ki Awaaz شد ارسال شده در ژانویه 21.

Amulya Leona, 19 به توجه ملی زمانی که او به طور ناگهانی مطرح ‘زنده باد پاکستان’ شعار در یک تجمع در مقابل تابعیت متمم قانون (کا) در پارک آزادی در بنگلور در فوریه 20.

او با عجله دور از مرحله توسط برگزارکنندگان این رویداد و پلیس که سیلی از اتهام اغتشاش در برابر او. یک قاضی remanded او در قضایی حضانت برای 14 روز. او را دیدم یک V سیگنال او به عنوان hustled دور توسط پلیس است.

پلیس باید راه اندازی یک تیم ویژه برای نگاه به صورت Amulya Leona. آنها وظیفه است برای انجام یک حمله به او را دارد ، از آن خواهد شد به رهبری Upparpet ACP Mahanta ردی کمک بازرسان Suresh و Kumara Swamy.

در ضمن Amulya Leona است به احتمال زیاد به تسلیم همراه با Arudra زن جوان دیگر که در مواجهه با اتهام اغتشاش و برای نمایش یک پلاکارد خواستار آزادی برای کشمیر در فوریه 21.

ترس از یک حمله توسط زندانیان دیگر در دو فعالین دانشجویی آنها نوشته شده دو پاسبان در همراه خود را. افسران ارشد پلیس در حال انتظار برای دیدار با Amulya در زندان برای پرس و جو.

از علاقه به آنها است او در آن مصاحبه او صحبت کرد و از آنچه او به نام “کمیته مشورتی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im