دهلی نو: دو ماه پس از اتهام خشونت پلیس در جامع Millia اسلامی یک ویدیو جدید پدید آمده ظاهرا نشان شبه نظامی و پرسنل پلیس در حال ضرب و شتم دانش آموزان در کتابخانه در دسامبر 15, نقشه کشی, تیز, واکنش های متعدد رهبران سیاسی از جمله AICC دبیر پریانکا گاندی Vadra.

48-ویدئو دوم که به نظر می رسد به دوربین مدار بسته, فیلم ظاهرا نشان می دهد برخی از هفت به هشت شبه نظامی و پرسنل پلیس وارد پیر خواندن سالن و ضرب و شتم دانشجویان با باتوم. این شبه نظامی و پلیس نیز دیده می شود پوشش چهره خود را با دستمال.

جامع Millia اسلامی را روشن کرده است که آن را تا به حال منتشر نشده جدید تصویری است که گردش در رسانه های اجتماعی نشان دادن برخی از مردان در شبه نظامی و لباس پلیس در حال ضرب و شتم دانشجویان در دانشگاه کتابخانه.

“در آن آمده است به ما متوجه است که برخی با توجه به خشونت پلیس در Dr Zakir حسین کتابخانه جامع Millia اسلامی است که در گردش است. این روشن است که این ویدئو منتشر نشده توسط دانشگاه” روابط عمومی افسر احمد Azeem گفت.

روابط عمومی افسر گفت: جامع کمیته هماهنگی (JCC) است که رهبری اعتراضات علیه شهروندی (متمم) قانون ملی ثبت احوال و ثبت ملی شهروندان در مولانا محمد علی Jauhar جاده خارج جامع دروازه شماره 7.

بعد در روز دو جدید دوربین مدار بسته ویدئوها پدید آمده است که نشان می دهد حوادث قبل از اقدام پلیس در داخل جامع کتابخانه. در یک ویدئو برخی از دانش آموزان ایستاده در بالکن می تواند دیده می شود نگه داشتن سنگ در دست خود را در خشونت است. دوربین مدار بسته مهر زمان را نشان می دهد این اتفاق تقریبا چهار دقیقه قبل از پلیس با حمله به دانش آموزان در کتابخانه.

این ویدئو منتشر شد توسط JCC, یک گروه متشکل جامع دانشجویان و فارغ التحصیلان. این گروه تشکیل شد پس از اتهام خشونت پلیس در دسامبر 15.

ویژه کمیسر پلیس (هوش) Praveer Ranjan گفت: در این ویدئو آمده بود به دانش خود را و آن را بررسی و آن را به عنوان بخشی از این جریان شد. این جامع هماهنگی کمیته گفت: آن را دریافت تصویری از یک “ناشناس” منبع. همچنین گفت: این دانشگاه به اشتراک گذاشته بود فیلم از اقدام پلیس در کتابخانه ملی کمیسیون حقوق بشر (NHRC) که همچنین کاوش در این قسمت.

اشتراک گذاری ویدئو در توییتر کنگره رهبر پریانکا گاندی Vadra گفت: اگر هیچ اقدام گرفته شد و حتی پس از این ویدئو سپس اهداف دولت خواهد شد در معرض.

او همچنین متهم اتحادیه خانه وزیر آمیت شاه و پلیس دهلی از “دروغ” است که جامع دانشجویان بودند مورد ضرب و شتم داخل کتابخانه.

“نگاه کنید که چگونه پلیس دهلی است که کورکورانه آزار دانش آموزان در کتابخانه. یک پسر عمومی خود کتاب اما پلیس ادامه دارد به او حمله با باتوم” او گفت: در یک صدای جیر جیر در هندی.

“خانه وزیر و پلیس دهلی دروغ زمانی که آنها گفت: دانش آموزان بودند مورد ضرب و شتم تا در کتابخانه” Ms Vadra گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر. “اگر هیچ اقدام گرفته شده است و حتی پس از تماشای این جامع تصویری به اهداف دولت خواهد غرفه در معرض قبل از کل کشور,” او اضافه شده است.

شاخص تورم مصرف کننده(M) دبیر Sitaram Yechury گفت: پلیس اقدام شد “نامعقول” و “غیر قابل قبول”. آقای Yechury در توئیتر خود نوشت: “هر دفاع از اقدام پلیس در دانش آموزان در دانشگاه های ارائه شده توسط Amit Shah است نادرست و گمراه کننده و با انگیزه های سیاسی. پلیس دهلی می آید به طور مستقیم تحت مودی-شاه و این است که چگونه آن را رفتار دانش آموزان جوان تحصیل در یک کتابخانه. شرم!”

این دانشگاه جواهر لعل نهرو Students’ Union (JNUSU) همچنین گفته است که پلیس دهلی خود را برای استفاده از زور در دانشگاه است و به آنها اجازه می دهد “تروریست ها” به بارج داخل JNU در ژانویه 5.

BJP آن را همراه سر Amit Bahare ادعا کرد که ادعا خشونت پلیس در جامع در ماه دسامبر نیز نشان داد که دانش آموزان در کتابخانه بودند در واقع “سنگ pelters”. در یک صدای جیر جیر آقای Bahare tagged ویدیو و ادعا کرد که دانش آموزان در کتابخانه بودند با پوشیدن ماسک و خواندن بسته کتاب. آنها “به دنبال نگرانی نسبت به ورود به جای اینکه آرام و غرق در مطالعات آن چیزی است که یک کتابخانه است که به معنای” او گفت:.

“آناتومی جامع تظاهر کنندگان که سعی در پنهان کردن در این کتابخانه پس از یک سنگ-pelting جلسه؟” آقای Bahare پرسید. “خوب از جامع تظاهر کنندگان به خود را شناسایی. سازمان باید با استفاده از ویدئو به عنوان مدرک.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de