ویدئو کنفرانس و مقررات: راهنمایی در مورد یک نرم افزار در جلسات آنلاین

رمان بیماری همه گیر کوروناویروس مجبور است بسیاری از شرکت ها به تعطیل دفاتر خود را به پایین و اجرای کار از خانه ساختار برای کارکنان خود را.

این ناگهانی و غیر منتظره تغییر منجر به تعداد زیادی از نیروی کار با تکیه بر کنترل از راه دور کار فناوری مانند ویدئو کنفرانس برای ایمن ماندن در حالی که نگه داشتن خود را در کسب و کار مربوطه در حال اجرا است. هنگامی که شما ملاقات آنلاین با دوستان و یا انجام سریع و غیر رسمی huddles با همکاران شما می تواند آرامش بیشتری را با چگونه شما در حال حاضر خود را از طریق این وب.

اما پس از آن نیز وجود دارد کسانی که بار زمانی که شما ملاقات با مشتریان کلیدی و مافوق و یا در یک جلسه است که فقط باید جدی تر در تن. این بار شما می خواهید به واقع قرار دادن بر روی شلوار, پس به صحبت می کنند. رفع موهای خود را دریافت spiffy, پیراهن, و مطمئن شوید که جزئیات فنی در دستور کار است. در اینجا کلید چیزهایی که شما باید در ذهن نگه دارید به مولد و حرفه ای ویدئو کنفرانس تلفنی:

تست های صوتی و تصویری چرخ دنده ها. داشتن معیوب صوتی و یا تصویری می تواند بسیار مخرب در طول ویدئو کنفرانس جلسات پس از آن مهم است برای شما را به صرف برخی از زمان تست تجهیزات خود را قبل از رقص در یک تماس. خوشبختانه اکثر اگر نه همه, ویدیو کنفرانس, خدمات ابزار است که اجازه دهید شما به راحتی انجام دهید. شما می توانید به عنوان مثال شروع آزمون تماس بگیرید تا ببینید که چگونه به خوبی شما میکروفون و دوربین عملکرد هستند.

برای میکروفون خود را, شما باید چک های صوتی با کیفیت و حجم. مطمئن شوید که شما شنیده می شود و صدای شما روشن است. ممکن است برای کمک به اقامت در یک بسته یا اتاق آرام برای جلوگیری از هر گونه سر و صدای پس زمینه از اینکه شنیده می شود. قفل درب خود را. نه هر کس می تواند به عنوان جذاب به عنوان بی پدر و فرزندان و همسر خود را.

برای دوربین خود را در ضمن قاب خود را در چنین راهی است که شما را در سطح چشم با لنز و می تواند به حفظ تماس با چشم با مردم شما در حال رفتن به صحبت کردن. با اشاره دوربین بیش از حد کم یا بیش از حد بالا می تواند برای unflattering زاویه است که می تواند هر دو منحرف و غیر حرفه ای است. شما همچنین باید توجه خود را به اتاق روشنایی. باز کردن پنجره ها و یا به نوبه خود بر روی چراغ اگر شما باید.

اساسی ترین نکته? مطمئن شوید که منبع نور در حال آمدن است در مقابل شما فقط کمی بالاتر از سطح چشم است. قرار نیست نور خود را زیر سر خود را مگر اینکه شما در حال ساخت است که کلاسیک “من ghooost” شوخی است.

آنچه مهم است این است که شما به خوبی روشن به اندازه کافی دیده می شود بر روی دوربین.

چک کردن اتصال به اینترنت خود را. آخرین چیزی که شما می خواهید هنگامی که شما در یک جلسه کنفرانس با رئیس خود و یا برخی از مشتریان ممکن است به طور ناگهانی قطع شود با توجه به اتصال به اینترنت ضعیف.

شما می توانید مطمئن شوید که اتفاق نمی افتد با چک کردن چگونه قوی و پایدار خود را در ارتباط است که از قبل با انجام سریع تست سرعت. اگر اتصال شما آهسته است, شما می توانید سعی کنید برای رفتن نزدیک به روتر شما و یا کاهش تعداد دستگاه های متصل به اینترنت.

در حالی که آن را همیشه توصیه به استفاده از صفحه اصلی ارتباط به صورت ویدئو کنفرانس سعی کنید به ثانویه اتصال در دست شاید بر روی تلفن همراه خود را بنابراین شما می توانید تنظیم سرعت. که گفت:, موقعیت خود را در یک نقطه که در آن است که اتصال به تلفن همراه در حال حاضر قابل اعتماد است.

مانند شما در واقعی نشست. می توان آن را وسوسه انگیز برای کار در لباس خواب شما, اما حتی اگر شما در واقع رفتن به در یک چهره به چهره دیدار خود ظاهر است که هنوز هم بسیار مهم است. در دفتر شما انتظار می رود به دنبال ارائه و حرفه ای. این هیچ های مختلف زمانی که شما ویدئو کنفرانس.

چگونه شما در حال حاضر خود را نیز پوشش می دهد محیط اطراف خود را. آگاه باشید از چه چیز دیگری می توان در دوربین مانند درهم و برهمی و یا موارد شخصی است که ممکن است مناسب برای یک جلسه. همین حالا تماس های کثیف کنار انبوهی از لباس های شسته شده و یا ژولیده تخت. پیدا کردن یک مناسب و معقول و مرتب نقطه ای است که نمی خواهد در منحرف کردن اذهان مردم به شما امکان صحبت کردن به. دور چشم gunk و یا بهتر رتبهدهی نشده است در واقع یک حمام قبل از روز کار شروع می شود.

خودتان را معرفی کنید هر زمان که لازم است. این ضروری است که وجود دارد بسیاری از شما با هم در یک تماس یا این اولین بار است که شما همه جلسه هر یک از دیگر. این کمک می کند تا به خودتان را معرفی کنید به طور خلاصه قبل از پرسیدن یک سوال یا نظر. به عنوان مثال شما می توانید می گویند “سلام این Bernard, من فقط می خواهم به سوال در مورد…” انجام این کار باعث می شود آن را آسان تر برای هر کسی که تعدیل نشست و همه کمک می کند پیگیری از چه کسی صحبت کردن در هر زمان.

بی صدا خود را هنگامی که شما در حال صحبت کردن است. این حسن نیت ارائه میدهد رایج که برای صحبت یا ایجاد سر و صدا هنگامی که کسی در حال صحبت کردن است. همین امر در زمانی که شما ویدئو کنفرانس. شما باید بی صدا خود را هنگامی که شما لازم نیست که چیزی برای گفتن برش سر و صدای محیط و دیگر منحرف برای تلفن های موبایل است که از پایان خود را. تنها وصل نمودن صدای مکالمه خود را هنگامی که شما چیزی می گویند.

توجه. فکر نمی کنم که فقط به خاطر اینکه شما ویدئو کنفرانس شما می توانید دور با چک کردن خود را رسانه های اجتماعی خوردها در حالی که افراد دیگر در حال صحبت کردن است. شانس هستند آنها شما می توانید ببینید که آنها را می دانم آنچه شما تا هستیم. این نه تنها بی ادب به انجام این کار, اما شما همچنین ممکن است برخی از چیزهای مهم است که به ارمغان آورد تا در طول تماس.

بهترین راه برای جلوگیری از گرفتن پریشان است برای خلاص شدن از تمام چیزهایی است که احتمالا می تواند به شما منحرف کردن اذهان. برای مثال, شما می توانید تلفن خود را کنار گذاشته در حالی که این جلسه در حال انجام است. اگر شما احساس می کنید مثل شما واقعا نیاز گوشی خود را در برخی از نقطه در این جلسه شما می توانید شاید آن را در سکوت و خاموش کردن همه اعلان ها. کلیدی در اینجا این است که برای درمان این تماس مانند واقعی در جلسات حضوری. که راه شما را نمی تواند انجام آنچه شما باید انجام شود در مقابل مردم از کار. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im