قربانیان به خاطر تجربه آسیب زا بیش از پنج روز

دهلی نو: زندگی آغاز شده لنگش بازگشت به حالت عادی در بخش هایی از شورش مناطق آسیب دیده از شمال شرقی دهلی نو روز جمعه بسیاری از مردم به یاد می آورد تجربه آسیب زا آنها قرار گرفته بودند در حالی که صرفه جویی در زندگی خود را هنگامی که تظاهر کنندگان مسلح با حمله به خانه های خود. نیز وجود دارد که ترس در میان بسیاری از مردم محلی که پلیس می تواند “دلالت” آنها را به صرفه جویی در پوست خود. شورش در زمان زندگی از 43 نفر و در سمت چپ بیش از 200 مجروح شدند. آن را مشکوک است که شمار تلفات ممکن است افزایش یابد.

“خانه های ما بودند آتش; کسب و کار هدف قرار گرفتند توسط اراذل و اوباش در طول شورش. ما از دست همه چیز در این شورش. اما این نمی تواند ما را متوقف کند از پیشرفت. ما نگاه رو به جلو و همچنین مبارزه با بی عدالتی است.

“این سیاستمداران و برخی از بخش رسانه ای که به تصویر کشیده و ما را به عنوان تروریست. ما عصبانی هستند اما نمی توانند در برابر این کشور است. این یک چالش بزرگ برای ما برای غلبه بر این شورش اما همانطور که مردم می گویند وقت تمام زخم ما ظهور خواهد کرد به عنوان قوی و پیوستن به جریان اصلی با دیگر جوامع گفت:” رشید یک مغازه دار محلی از چند باغ منطقه یادآوری زمانی که خانواده اش مجبور به فرار پس از اراذل و اوباش به اتهام حمله به خانه خود.

کابوس در شب چهارشنبه به پایان رسید و تنها پس از رشید و خانواده اش از چهار وارد یک مسلمان تحت سلطه ،

“من در خانه بود که اراذل و اوباش barged در. ما به نحوی موفق به فرار” گفت: رشید که اجرا می شود یک فروشگاه برای تغذیه خانواده خود را.

این کوردلی از سیاستمداران و سازمان های اجرای قانون که موفق به دستگیر کردن مجرمان نیز صدمه دیده قربانیان شورش. خانواده های آنها هنوز هم آسیب دیده و تلاش برای بقای خود. پنج روز از شورش اتحادش را تغییر زندگی ما برای همیشه لطفا برای, او گفت:.

“این بسیار دشوار است را به نفع خود اعتماد مردم را که از دست خانواده, خانه و کسب و کار در این شورش. ما احساس فریب و نادیده گرفته شود” گفت: Rohit Sharma, یک کارمند بانک و ساکن Chand باغ منطقه است.

“ما در زمان پناهگاه ما نسبت به خانه برای دو روز آینده. پس از وضعیت normalised ما آمد در روز جمعه. من فکر نگه داشتن این ذهنیت اوباش, چگونه کسی می تواند کشتن یک انسان بدون هیچ دلیلی” گفت: Sharma, که هنوز هم در شوک است.

“اگر گناه از سال 1984 تا به حال مجازات شده است ما نمی دیده 1993 بمبئی شورش و 2002 گجرات شورش. آماده برای آن را به عنوان آن را نگه می افتد تا زمانی که دولت طول می کشد شرکت اقدام” گفت: Najeeb ساکن Maujpur که دوست کشته شد در شورش.

“ما نفرت نیست کسی. ما فقط می خواهیم عدالت و جبران خسارت خواهد شد که تضمین آینده نسل بعدی ما. اما زخم باقی خواهد ماند و ما در قلب و روح و ذهن است. هر چند زمان را کاهش دهد درد حافظه از فاجعه خواهد ماند برای همیشه لطفا برای,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im