ویکو ستو اعلام کرد کمک نقدی به پسیگ PUV رانندگان آمار مستند

VICO SOTTO. Pasig City Mayor Vico Sotto greets a volunteer during the launch of an urban reforestation projecy in Pasig's Rainforest Park on October 8, 2019. File photo by Lisa Marie David/Rappler

ویکو ستو. پسیگ سیتی شهردار ویکو ستو استقبال داوطلب در طول راه اندازی یک شهری احیای جنگل projecy در پسیگ را جنگل های پارک در اکتبر 8, 2019. فایل عکس با لیزا ماری دیوید/Rappler

مانیل فیلیپین – رانندگان پسیگ عمومی شهرداری (PUV) که مبتنی به دلیل coronavirus مستند دریافت کمک مالی از دولت شهرستان, شهردار ویکو ستو اعلام کرد در پنج شنبه, مارس 26.

پسیگ تقریبا 5,800 jeepney رانندگان 12,000 سه چرخه رانندگان و 700 اکریلیک اشعه ماوراء بیان رانندگان ون را دریافت P3,000, با جزوه برنامه در مجموع P55.5 میلیون ستو گفت: خود را در مقام حساب های رسانه های اجتماعی.

توزیع برنامه آغاز خواهد شد در دوشنبه 30 مارس.

ستو قبلا تلاش برای رسیدن به دولت ملی را تصویب طرح خود را به اجازه می دهد tricycles را محدود سفرهای درون پسیگ به خدمات سلامت کارگران و کارکنان ضروری کسب و کار و ناتوان که لازم نیست اتومبیل خود را.

دولت ملی رد این پیشنهاد و پسیگ پیروی.

با غیر ضروری موسسات به طور موقت توقیف و حمل و نقل عمومی پایه ستو زودتر گفت: بزرگترین چالش برای دولت در شهرستان است که به ارائه آن بسیاری از ترکیبات که قادر به امرار معاش در طول مستند و اگر چه آنها درک نیاز برای اندازه گیری آن را تبدیل به یک مشکل بزرگ زمانی که بیکاری خانواده ها شروع به احساس فشار است.

شهردار اول ذکر شده در این طرح به لحاظ مالی کمک (PUV) رانندگان در Laging هندا تلویزیونی رسانه های توجیهی توسط Malacañang در دوشنبه 23 مارس. او را فاش نمی کند این طرح جزئیات آن.

این شهر پروژه های دیگر برای کمک به مستند-آمار کارگران تلفن همراه Palengke غربت فروشگاه اجازه می دهد که مکان فروشندگان بازار به ادامه فروش تولید و توزیع برخی از 400,000 بسته مواد غذایی به پسیگ را در جوامع فقیر.

این شهر همچنین آماده 2,000 بسته بندی وعده های غذایی روزانه و رایگان ارائه می دهد و شاتل سواری برای سلامت کارگران ماموران امنیتی و دیگر frontliners در مبارزه با کروناویروس.

ستو همچنین اطمینان داد همه کارکنان دولت شهرستان – به طور منظم و یا گاه به گاه از حقوق کامل خود را با وجود کوچک برنامه کار در “افزایش جامعه شده است.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de