معاون رئیس جمهور سخنگوی تست مثبت برای COVID-19

HIGH OFFICE. Marc Short, Chief of Staff for US Vice President Mike Pence (lef) talks with Katie Miller, the vice president's press secretary in this file photo. Photo by Doug Mills- Pool/Getty Images/AFP

دفتر بالا است. مارک کوتاه رییس ستاد برای ما معاون رئیس جمهور مایک پنس (lef) مذاکرات با کتی میلر معاون مطبوعاتی وزیر در این فایل عکس. عکس توسط داگ میلز – استخر/گتی ایماژ/AFP

WASHINGTON DC, ایالات متحده آمریکا – آمریکا معاون رئیس جمهور سخنگوی دوم شد کاخ سفید کارمند این هفته برای تست مثبت برای coronavirus مقامات روز جمعه گفت حتی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ادامه به رفتن ماسک رایگان در جنگ جهانی دوم با بزرگداشت جانبازان در 90s.

خبری که کارمند کتی میلر افتاده بود بیمار افزایش ترس است که کاخ سفید در معرض خطر تبدیل شدن به یک ویروسی نقطه داغ فقط زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است که منجر به تلاش برای باد کردن در سراسر کشور قرنطینه اقدامات است که باید ویران کرد به بزرگترین اقتصاد جهان.

میلر سخنگوی معاون رئیس جمهور مایک پنس دادن مکرر دسترسی به جلسات در سطح بالا. او همچنین به تهمت دستیار استفان میلر سخنرانی نویسنده در پشت دولت را تندرو مهاجرت اقدامات است.

یک مقام ارشد دولت رسمی در ابتدا گفت که تنها یک عضو از پنس کارکنان شده بود آزمایش و به coronavirus.

مغلوب ساختن پیشی جستن, صحبت های بعد در یک رویداد با قانونگذاران جمهوریخواه کنگره شناسایی این فرد به عنوان “کتی” گفت: آثار او را با پنس به عنوان یک “مطبوعات فرد است.” این تایید متعدد آمریکا گزارش های رسانه ای که کتی میلر فرد در سوال.

روز جمعه میلر تشکر از مردم برای خود آرزوهای خوب و در یک توییت گفت: “من به خوبی انجام می دهند و نگاه به جلو به بازگشت به کار برای مردم آمریکا.”

اخیرا در دوشنبه میلر دیده می شد mingling با مقامات در مراسم نماز به میزبانی مغلوب ساختن پیشی جستن و با حضور ده ها تن از مردم از جمله همسران تهمت و پنس و بسیاری از کارمندان ارشد.

میلر تست مثبت مختل سفر با پنس به Des Moines, آیووا, با 6 نفر است که ممکن است تا به حال در تماس با او ساخته شده به هواپیما.

“از فراوانی احتیاط ما رفت و برگشت و نگاه به همه کسی تماس اخیرا گفت:” مقام ارشد دولت رسمی که خواسته نمی شود به نام.

روز پنج شنبه یک مغلوب ساختن پیشی جستن سخنگوی رئیس جمهور نوکر عضو ارتش است که در تماس نزدیک با رئیس جمهور تا به حال آزمایش مثبت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و پنس تست شده هستش و تایید به توان منفی است. هر دو تست شده روزانه است.

آخرین ترساندن آمد و به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای سریعتر بازگشایی اقتصاد ایالات متحده است که با چکش توسط ذرات از توده مستندات و اجتماعی فاصله.

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany گفت: وجود دارد هیچ خطر کاخ سفید شیوع و یا تهدید به مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من فقط می تواند به شما بگویم که ما گرفته ایم هر اقدام احتیاطی برای محافظت از رئیس جمهور,” او گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ما پاک تسهیلات ما فاصله اجتماعی ما نگه داشتن مردم 6 فوت دور از هر یک از دیگر.”

مغلوب ساختن پیشی جستن: باد ویروس

مغلوب ساختن پیشی جستن کشیده شده انتقاد برای امتناع خود پیروی کارشناسان بهداشت و مشاوره در پوشیدن ماسک ، اگر چه پوشیدن چهره و پوشش داوطلبانه است آن است که توصیه می شود توسط بسیاری از مقامات ایالتی و فدرال پزشکان.

چند تهمت کارکنان تا به حال دیده می شود با پوشیدن ماسک.

مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین مکان تفرج بود به یک مراسم در اوایل روز شنبه به مناسبت سالگرد 75 از پیروزی متفقین بر آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

رئیس جمهور که در 73 است و در بالاتر از خطر گروه برای COVID-19 ملاقات 8 سربازان آمریکایی در محدوده سنی 96 تا 100. نه او و نه جانبازان ماسک عینک, اگر چه او نگه داشته و در چند مرحله از آنها.

“من بسیار دور از (جانبازان),” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت. “به همراه وزش باد در یک جهت است که اگر طاعون تا کنون درباره آنها خواهم بود بسیار شگفت زده شد.”

با توجه به McEnany به جانبازان “ساخته شده انتخاب به اینجا می آیند چرا که آنها انتخاب کرده اید برای قرار دادن ملت خود ، آنها می خواستند با خود فرمانده کل قوا در این روز سرنوشت. آن را به انتخاب خود به اینجا می آیند.”

McEnany گفت: ماسک-با پوشیدن یک موضوع کاملا شخصی.

“این رئیس جمهور است که به طور منظم مورد آزمایش قرار. این رئیس جمهور را به این تصمیم به پوشیدن ماسک یا نه” او گفت:.

در اوایل این هفته مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده خود را برای اولین بار از راه دور سفر از کشور coronavirus مستند شروع به بازدید از یک شرکت Honeywell ماسک-ساخت کارخانه در آریزونا.

دوباره او نمی پوشیدن ماسک در مکان های عمومی, حتی در حالی که پرداختن به یک اتاق پر از کارکنان کارخانه همه با پوشیدن ماسک مطابق با سیاست های شرکت. – Rappler.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de