معاون رئیس جمهور مایک پنس همسر تست منفی برای CCP ویروس

معاون رئیس جمهور مایک پنس و دوم خانم کارن پنس باید هر دو تست منفی برای CCP ویروس کاخ سفید اعلام کرد شنبه شب.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

“خوشحال به گزارش که COVID-19 نتایج آزمون برگشتم منفی برای هر دو معاون رئیس جمهور @Mike_Pence و دوم Lady @KarenPence,” کتی میلر, مطبوعاتی, وزیر, معاون رئیس جمهور گفت: در توییتر.

معاون رئیس جمهور و بانوی دوم گفتند که آزمایش می شود بعد از ظهر روز شنبه به دلیل یک عضو از کارکنان خود را زودتر آزمایش مثبت برای ویروس.

معاون رئیس جمهور که سران کاخ سفید COVID-19 نیروی کار به خبرنگاران گفت که این عضو هیات گذشته در کاخ سفید در روز دوشنبه اما نمی آمد به تماس مستقیم با او و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. پنس اضافه شده است که فرد آسیب دیده بود “خفیف علائم سرماخوردگی” اما “او را به خوبی انجام می دهند.”

پنس گفت که در حالی که وجود دارد اولویت را به آزمایش را به مردم با علائم او را با توجه به نقش استراتژیک به عنوان رئیس نیروی کار. او گفت که نه خود و یا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هر گونه تماس مستقیم با کارمند. مقامات بهداشتی را ترسیم مرد را تماس با ما.

پنس و دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی خواسته اند که آمریکایی ها نه تست کنید مگر اینکه آنها علامتی به منظور حفظ کمبود در تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان پزشکی.

“اگر شما علائم و انجام تست” پنس گفت.

برت Giroir چهار ستاره دریاسالار در خدمات بهداشت عمومی آمریکا به سفارش سپاه که در خدمت به عنوان معاون وزیر بهداشت و درمان تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گفت: در این جلسه که تست باید اولویت بندی برای خط مقدم ستاد مقابله با شیوع بیماری و همچنین برای کسانی که با علائم به خصوص اگر آنها سقوط به دسته خاصی.

“واضح است که هر کس در سراسر کشور باید درک کنند که کسانی که در بیمارستان بستری و یا در ICU یک اولویت برای تست. علامتی کارکنان مراقبت های بهداشتی—دلایل آشکار ما می خواهیم به مطمئن شوید که سلامت آنها حفظ شود و آنها در حال رفتن به به کسانی که ممکن است به طور جدی بیمار” Giroir گفت.

تام Ozimek کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im