یک تقاضا کاهش می یابد و در نیویورک و کالیفرنیا

نیویورک نمی کند نیاز به هر گونه بیشتر هواکش و کالیفرنیا است که به اندازه کافی خوب وضعیت به ارسال 500 هواکش به کشورهای در شکل بدتر خود فرمانداران گفت: نشانه آن است که CCP ویروس منحنی به نظر می رسد مسطح در هر دو کشور.

“ما نمی نیاز به هر گونه اضافی هواکش در حال حاضر” نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بارها و بارها هشدار در روزهای اخیر که دولت نیاز به 40,000 از دستگاه تنفس.

کومو کاهش یافته است به دولت چگونه بسیاری از فن های دولت در بورس و نه در پاسخ به درخواست اطلاعات در مورد دولت یک وضعیت است. یک مدل به روز شده نشان میدهد که این دولت تنها نیاز 10,606 هواکش.

کالیفرنیا در ضمن شاهد کاهش موارد جدید باعث Gov. گاوین Newsom به وام 500 هواکش به کشورهای که در آن گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus بدست بدتر است.

“کالیفرنیا پله تا ما برای کمک به شهروندان آمریکایی در نیویورک و سراسر کشور که عبارتند از نهفته بودن سخت ترین در حال حاضر توسط COVID-19 همه گیر” Newsom در بیانیه ای گفت. مدل سازی نشان می دهد که دولت نمی خواهد ضربه اوج خود از موارد تا ماه آینده فرماندار گفت.

Epoch Times Photo
یک کارگر كشتن دستگیره در ورودی اورژانس خارج از Wyckoff ارتفاع مرکز پزشکی در طول شیوع CCP ویروس در بروکلین شهر نیویورک, شهر نیویورک, در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. (Brendan Mcdermid/فردا نیوز)

CCP ویروس باعث COVID-19 یک بیماری است.

اورگان دولتی کیت براون فرستاده 140 هواکش به طور مستقیم به نیویورک بیش از آخر هفته در حالی که واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee گفت: دولت خود را خواهد بازگشت بیش از 400 هواکش آن دریافت شده از استراتژیک ملی ذخایر برای کمک به کشورهای در برخورد با بیشتر COVID-19 موارد است.

“این پنکه در حال رفتن به نیویورک و دیگران متحده سخت ترین ضربه توسط این ویروس” Inslee در بیانیه ای گفت. “به من گفت که چند بار در طول چند هفته گذشته ما در این با هم. این باید راهنمای همه اقدامات ما در یک فرد و در سطح دولت در روزهای آینده و هفته.”

اوایل اجتماعی فاصله اقدامات در کشورهای غربی اعتبار شده است توسط برخی از کارشناسان با کاهش گسترش ویروس و جلوگیری از یک انفجار در مواردی مانند نیویورک را تجربه کرده است. Inslee گفت: واشنگتن به تازگی خریداری شده بیش از 750 هواکش که در آن انتظار برای دریافت بیش از چند هفته آینده.

این مدل به روز شده از موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی کاهش یافته و پیش بینی مرگ و میر ناشی از COVID-19 برخی 12,000 با افسران با استناد به داده ها از نیویورک و کالیفرنیا و کشورهای دیگر. آن را نیز کاهش یافته و پیش بینی شده تعداد بیمارستان تخت مراقبت ويژه تخت و هواکش مورد نیاز در بسیاری از کشورهای. کالیفرنیا نیاز بین 432 و 1,278 هواکش در آن پیش بینی شده اوج در آوریل 15, مدل های پیش بینی شده در حالی که واشنگتن را فقط باید 165 از ماشین آلات در دوران اوج خود در تاریخ 6 آوریل.

Epoch Times Photo
یک دستگاه تنفس مصنوعی است که دیده می شود در شهر نیویورک اضطراری مدیریت انبار که در آن 400 هواکش وارد و قبل از حمل برای توزیع به علت نگرانی از گسترش سریع CCP ویروس در بروکلین قصبه شهر نیویورک در مارس 24 سال 2020 است. (Caitlin Ochs/فردا نیوز)

قلب از تنش

هواکش شده اند در قلب تنش میان برخی از فرمانداران و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سوال درخواست از برخی محافل در حالی که داشتن ملی ذخایر ارسال دستگاه به سخت ترین ضربه متحده است.

“ما تا به حال یک دولت درخواست 40,000 هواکش. چهل هزار نفر است. از آن فکر می کنم: 40,000. آن را نمی ممکن است. آنها لازم نیست که بسیاری از, و در حال حاضر آنها در حال اعتراف به آنها نیازی است که بسیاری از. اما ما در حال گرفتن به عنوان بسیاری از ما می تواند به آنها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در واشنگتن بیش از آخر هفته در کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه.

دولت فدرال فرستاده است 4,400 به نیویورک که درهم برای به دست آوردن بیشتر دستگاه در هنگام مواجه با وخیم پیش بینی. در حال حاضر که کسانی که شده اند نورد پشت آن روشن نیست اگر دولت هنوز هم مورد نیاز بیشتر است.

حدود 80 درصد از بیمارانی که قرارداد COVID-19 نیاز به مراقبت در بیمارستان و زیر مجموعه ای از کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه. بسیاری از بیماران در Icu نیاز به کمک تنفس است که به طور معمول انجام می شود از طریق هواکش.

ترس از ونتيلاتور باعث کمبود شدید اقدام در برخی از ایالت ها از جمله بررسی یک روش شناخته شده به عنوان تقسیم که در آن یک ونتیلاتور در خدمت دو نفر. نیویورک مقامات تایید کرده اند که روش و بیمارستان ها در دولت شده اند با استفاده از برخی از بیهوشی ماشین آلات به عنوان هواکش و همچنین BiPAP ماشین آلات به طور معمول استفاده می شود در بیمارانی که دچار مشکلات خواب.

مایکل Dowling, مدیر عامل شرکت Northwell سلامت, بزرگترین ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی در کشور گفت: یک یادداشت ترسیم ارشاد به کارکنان پزشکی در مورد چگونه به مقابله با عدم وجود هواکش به بیرون درز به یک خروجی اخبار بود یک پیش نویس اضافه میکند: “ما در آن نقطه و در همه.”

“ما کافی هواکش برای آینده قابل پیش بینی و ما به وضوح بیشتر عرضه,” او گفت: CBS “چهره ملت است.”

حدود 20 درصد از بیمارانی که در یک دستگاه تنفس مصنوعی زنده با توجه به Dowling. بیماران با COVID-19 که نیاز به کمک تنفس صرف هفته در ماشین آلات مقامات دولتی گفته اند در مقابل غیر COVID بیماران که صرف فقط دو یا سه روز بر روی آنها.

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im