ونزوئلا بازداشت دو آمریکایی برای شکست خورده ‘حمله’

FOILED. Handout picture released by the Venezuelan Presidency showing President Nicolas Maduro wearing a face mask during a meeting with members of the Bolivarian National Armed Forces (FANB), at Miraflores Presidential Palace in Caracas on May 4, 2020. Photo by Jhonn Zerpa/Venezuelan Presidency/AFP

کشف و خنثی. جزوه تصویر منتشر شده توسط ونزوئلا در انتخابات ریاست جمهوری نشان دادن رئیس جمهور نیکولاس مادورو با پوشیدن یک ماسک صورت در دیدار با اعضای نیروهای مسلح ملی بولیواری (FANB) در Miraflores کاخ ریاست جمهوری در کاراکاس در 4 مه سال 2020 است. عکس Jhonn Zerpa/ونزوئلا در انتخابات ریاست جمهوری/AFP

کاراکاس, ونزوئلا – دو آمریکایی بازداشت شده در ونزوئلا در روز شنبه, آوریل 4 به ظن توطئه برای سرنگونی رئیس جمهور نیکولاس مادورو دولت که متهم مورد حمایت آمریکا مخالف خوان Guaido از bankrolling این طرح است.

این عملیات یک روز پس از اعلام کشف و خنثی یک “تهاجم” از دریا به قتل 8 مهاجمان و گرفتن دیگران است.

مادورو به نظر می رسد در تلویزیون دولتی به نمایش گذرنامه لوقا Denman, 34, و ایران بری 41 و گفت: ونزوئلا فرماندهی عالی نظامی که جفت شد اعضای ما نیروهای امنیتی.

دادستان کل Tarek ویلیام ساب زودتر به خبرنگاران گفت که “استخدام مزدوران” را امضا کرده بود $212 میلیون دلار قرارداد با Guaido با استفاده از وجوه “به سرقت رفته” از شرکت دولتی نفت PDVSA.

ایالات متحده – یکی از بیش از 50 کشور حمایت Guaido به عنوان ونزوئلا اقدام رئیس جمهور به عنوان او چالش مادورو برای قدرت است سیلی تحریم PDVSA و اجازه Guaido به استفاده از بودجه از منجمد حساب های متعلق به این شرکت مستقر در هوستون تابعه Citgo.

ساب گفت: Guaido حال امضا قرارداد با سابق نیروهای ویژه سرباز اردن Goudreau مرتبط در چندین گزارش مطبوعات در هفته گذشته به گفته bungled تلاش برای سرنگونی مادورو.

متولد کانادا Goudreau یک عراق و افغانستان کهنه متهم است که آموزش یک نیروی مزدور برای حمله به ونزوئلا است که منحل پس از کلمبیا مقامات کشف و ضبط سلاح های حمل و نقل به معنای برای این گروه است.

ساب نیز به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی یک تصویری از Goudreau که در حال حاضر اجرا می شود یک شرکت امنیتی خصوصی به نام Silvercorp ایالات متحده آمریکا که در آن از سربازان سابق ادعا می کند یک عملیات علیه مادورو رژیم در حال انجام است.

Guaido گروه مطبوعات منتشر شد بیانیه ای در روز دوشنبه انکار اتهامات و اصرار آن را به حال هیچ نامه ای با شرکت های خصوصی امنیتی.

ما کلمبیا سرزنش

در یکشنبه, مه 3, ونزوئلا ادعا کرد که یک گروه سفر در قایق های تندرو و گام گذاشتن از کلمبیا سعی کردم به زمین قبل از طلوع آفتاب در شمال کشور ساحلی لا Guaira اما ره توسط ارتش و واحدهای ویژه پلیس.

Diosdado Cabello معاون رهبر حزب سوسیالیست حاکم ادعا کرد این عملیات بود “هماهنگ” توسط ایالات متحده و آژانس مبارزه با مواد مخدر (DEA) با کلمبیا پشتیبانی می کند.

کلمبیا هرگونه دخالت در حالی که مادورو ادعا کرد روز دوشنبه که این ماموریت را هدف ترور او.

ونزوئلا اغلب متهم کلمبیا از دامن زدن به توطئه برای سرنگونی دولت مادورو و اجازه می دهد مزدوران به قطار در قلمرو آن است.

ساب گفته بود بازداشت 114 نفر و صدور حکم برای دستگیری 92 دیگران را متهم به دخالت در توطئه علیه ونزوئلا و رژیم او پس از یک اتهام ترور با استفاده از مواد منفجره مملو از هواپیماهای بدون سرنشین در سال 2018 است.

او افزود که ونزوئلا بود کشف و ضبط سلاح در طول آشکار تهاجم است که به سرقت رفته بودند از مجلس در طول یک شکست نظامی قیام به رهبری Guaido سال گذشته است.

دادستان عمومی راه اندازی کرده است تعدادی از تحقیقات در برابر Guaido اما هرگز دستور دستگیری او. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de