وسایل نقلیه حمل ضروری ارائه دهندگان خدمات باید برچسب: ماها سانتی متر

ماهاراشترا وزیر Uddhav Thackeray روز سه شنبه گفت: این وسایل نقلیه خصوصی حامل کارکنان شرکت ها و سازمان ها ارائه خدمات ضروری باید برچسب این شرکت است.

همچنین کارکنان در وسیله نقلیه باید حمل شرکت کارت هویت او گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی ، “من درخواست پلیس اجازه می دهد تا صاف عبور از این وسایل نقلیه پس از آنها نمایش هویت” آقای Thackeray گفت.

او همچنین با تشکر از دولت مرکزی برای پذیرش پیشنهاد او برای متوقف کردن پروازهای داخلی.

آقای Thackeray نیز قدردانی است که دولت مرکزی معوق مهلت تشکیل پرونده مالیات بر درآمد و مالیات GST بازگشت از اوایل مارس 31.

جذاب به معامله گران گفت: افراد نباید از این وضعیت بهره برداری برای خود خودخواه سود در طول این زمان دشوار است و همچنین به آنها هشدار داد در برابر احتکار و سیاه-بازاریابی است.

رئیس جمهوری شده بود گرفتن شکایت از پلیس در مورد ترافیک در جاده ها در صبح و از افرادی که وسایل نقلیه از کارکنان شرکت ها و یا موسسات ارائه خدمات ضروری نیست که مجاز به رفت و آمد کردن. “نیاز ساعت است همکاری از هر دو طرف” او گفت:.

“شما باید درک جدی بودن این وضعیت است. ما باید برای جلوگیری از گسترش ویروس در مناطقی که به آن رسیده است و همچنین جلوگیری از آن جایی که آن را آغاز کرده است” آقای Thackeray گفت.

دولت متوقف نشده کشاورزان از رفتن به مزارع. علاوه بر این حمل و نقل کالا از مزارع نیز محدود نمی شود.

مردم باید جلوگیری از وحشت وجود دارد به عنوان مواد غذایی به اندازه کافی در بازار موجود است و دولت خواهد اطمینان از عرضه بدون وقفه ارشد وزیر اطلاع داد.

“ما متوقف نشده زندگی می کنند اما تنها تغییر راه ما زندگی می کنند. در خانه بمانند امن است. وجود دارد به اندازه کافی سهام از مواد غذایی سبوس دار است. من با توجه به دستورالعمل برای اطمینان از توزیع مناسب مواد غذایی, غلات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im