مانیل فیلیپین – هر روز دیگر سال بودن در یک رابطه واقعا تمام است که متفاوت از مجرد بودن. اما در روز ولنتاین, جهان بسیار شبیه به یک رام-com توطئه برای ایجاد فانتزی است که کسانی که تا همراه بسیار شادتر از جمعیت عمومی است.

هیچ شرم اگر شما در حال جشن که فانتزی – و اگر شما در حال جشن روز ولنتاین وجود دارد احتمالا هیچ راه بهتری برای انجام آن نسبت به همه در romance – نه فقط معمول شام شمع روشن اما تاریخ به ارزش یک رام-com مونتاژ. ما در حال صحبت کردن در فعالیت هایی که به من قرض بدهید یک مقدار زیادی از فرصت برای خنده و دست نگه داشتن اشتیاق نگاهها در هر یک از دیگر با googoo چشم و دیگر سالم چیزهایی که عاشقان را بر روی صفحه نمایش.

در اینجا فقط برخی از ایده های تاریخ گرفته شده از مورد علاقه ما عاشقانه:

برو خیال پرستی

ما شناخته شده تا کنون پس ما شاهد Shane West and Mandy Moore نگاه برای ستاره او به نام بعد از او در یک پیاده روی به یاد داشته باشید: هیچ چیزی viscerally عاشقانه در مورد خیره به آسمان پر از ستاره. برای برخی از دلیل نشستن زیر روشن آسمان شب باعث می شود مکالمات کمی شاعرانه تر و باعث می شود شما احساس می کنید مانند شما می دانید که فرد کمی بیشتر از نزدیک. همچنین آیا می شود جای تعجب نیست اگر این خلق و خوی را ندارد شما می خواهید برای شرکت در یک کمی MOMOL و یا حتی به طور ناگهانی اعلام عشق است.

شما می توانید سر به هر آسمان خراش و یا پشت بام شما دسترسی به هر کجا که شما هستند – و یا به مانیل رصدخانه در Ateneo de Manila University در کتیپونن برای دسترسی به تجهیزات اگر شما می خواهید یک نگاه بهتر در ستاره ها.

رفتن به یک پارک تفریحی

Never Been Kissed, نوت بوک, عشق, Simon – همه از این رمان کلاسیک را به خصوص kilig القا صحنه اتفاق می افتد که در پارک های تفریحی به طور خاص بر روی چرخ فلک. در حال بالا در آسمان در حرکت دو نفره دارای عاشقانه تجدید نظر – شما باید حریم خصوصی, اما همچنین یک نمای شگفت انگیز.

چندین پارک های تفریحی و فلک چرخ شما می توانید سر به اگر شما می خواهید به از نو خلق کردن که لحظه – سعی کنید SkyRanch در Pampanga, پارک ایالتی پادشاهی در لاگونا (البته) یا حتی بازار آسیا را معا چشم و Anjo جهان در سبو.

لباس های فانتزی – و در نهایت به جایی قطعا unfancy

همانطور که در Exes چمدانبنابراین در زندگی واقعی است. تاریخ خود را به یک مناسبت است که نیاز به یک لباس رسمی کد (کسی عروسی ؟ یک شام در یک فانتزی هتل یا رستوران شاید؟), اما پایان شب در یک فروشگاه و یا در یک سوراخ در دیوار یا هر جای دیگری که در آن شما می توانید خود را شل کراوات زدن پاشنه و ثابت کند که شما نمی مراقبت در مورد به دنبال خارج از محل cos شما ~لرز~ مانند آن. امتیاز جایزه اگر شما یک لاسی بحث در مورد عشق در حالی که بیش از فنجان رشته فرنگی.

برای مکان های فانتزی: اتمام مانیل هتل شامپاین یا گالری VASK در Bonifacio جهانی شهر تگویگ. و پس: فقط سر به نزدیکترین فروشگاه.

رفتن در بگویو-Sagada گریز

که Thing Called Tadhana ممکن است قرار داده اند شمالی Luzon بر روی نقشه برای کسانی که به دنبال عشق اما فیلم های دیگر هموار راه را برای تبدیل شدن به نهایی عاشقانه فیلم مقصد: آزمایشگاه کیتا…Okey Ka Lang? با ماروین آگوستین و Jolina Magdanagal, نمی دهد تا ما با جودی ان سانتوس و Piolo Pascual.

ما چرا منطقه مناسب برای عاشقان – وجود دارد بسیاری از دنج رستوران و کافی شاپ به صرف شام در گالری های هنری به کاوش با هم و بدیهی است که وجود دارد بیشتر به دلیل نوازش و نزدیک هنگامی که هوا سرد است و واضح است. (خوانده شده: Baguio, Sagada تور با الهام از ‘That Thing Called Tadhana’)

وینیل شکار

ما دیده ایم این صحنه در 500 روز از تابستاندر قبل از طلوع آفتابدر صورتی زیبا در: دو نفر در حال سقوط در عشق با یکدیگر به لحن از یک آهنگ و یا حداقل در حال سقوط در عشق با هر یک از دیگران’ سلیقه در موسیقی است. تاریخ خود را به یک فروشگاه ضبط و آن دو نفر می تواند شما دو نفر.

چند وینیل فروشگاه ها ممکن است محل مناسب برای اجازه دهید خود را عاشقانه شکوفه: Treskul سوابق و کافه همراه Boni خیابان در مانیل, Satchmi در SM Megamall, Bebop سوابق در Makati سینما مربع یا Plaka اکسپرس در Quezon City. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de