RICHMOND, Va. (AP) — ویرجینیا مجلس نمایندگان و سنا آماده شد برای رای دادن سهشنبه در جارو قانون انرژی که تعمیرات اساسی چگونه ویرجینیا آب و برق, تولید برق و حامیان می گویند دولت را از پشت بسته به یک رهبر ملی در انرژی سبز.

“این امر می تواند یک تحول لایحه در ویرجینیا. یک لایحه که جهش ویرجینیا در آینده و به ردیف بالا از کشورها از لحاظ آب و هوا و انرژی سیاست” خانه حامی دلم. Rip سالیوان گفت: در یک طبقه سخنرانی.

منتقدان گرچه هشدار داد که این قانون پیش نویس های خصوصی توسط یک گروه از ذینفعان صنعت و محیط زیست, گروه, نوار تنظیم کننده دولت از برخی از نظارت و برگ ratepayers در قلاب برای چه چیزی می تواند هزینه های بیش از حد.

اندازه گیری به نام اقتصاد پاک عمل می گذارد از یک طرح برای دریافت ویرجینیا به 100% تجدید نسل است. خانه نسخه خواهد خواست که هدف ملاقات با 2045 و سنا نسخه مجموعه مهلت 2050, تدوین هدف های دموکراتیک رژیم صهیونیستی است. رالف نرتهم با صدور یک فرمان اجرایی در ماه سپتامبر.

اکثر داستان های خواندنی

این قانون راه را برای عظیم گسترش انرژی خورشیدی و بادی دریایی نسل به علاوه باتری سازی و مجموعه های یک استاندارد بهره وری انرژی است که آب و برق را تامین کند. این همچنین شامل زبان است که اضافه کردن ویرجینیا به منطقه ای گاز گلخانه ای طرح کربن cap-and-trade برنامه.

هر دو مجلس شد و انتظار می رود رای گیری روز شنبه که روز آخر برای هر اتاق به ارسال قانون دیگر برای در نظر گرفتن. تفاوت بین این دو نسخه را به کار می کرد قبل از نهایی گذشت.

هر دو نسخه به طور موثر بلوک جدید سوخت های فسیلی امکانات نسل در کوتاه مدت در حالی که مقامات دولت مطالعه و بررسی اینکه آیا ممنوعیت دائم باید تصویب رسید. خانه نسخه حاوی یک ماده است که می گوید اگر مقامات دولتی تعیین 2028 که گاز گلخانه ای را کاهش هستند نه بر روی هدف پس از آن وجود خواهد داشت یک مهلت قانونی برای صدور سوخت فسیلی-اخراج امکانات تولید تا سال 2030.

لایحه حامیان مالی گفت: در جلسات کمیته که صدها ساعت مذاکرات رفته بود به تهیه این قانون است. شرکت کنندگان در این مذاکرات شامل Dominion انرژی با نفوذ گروه های زیست محیطی از جمله لیگ حفاظت از رای دهندگان و جنوبی حقوق محیط زیست, مرکز علاوه خورشیدی منافع و پیشرفته انرژی, اقتصاد, انجمن ملی کسب و کار.

قانونگذاران حمل اندازه گیری باید گفت که آن کمک خواهد کرد که آدرس تغییر آب و هوا با حرکت ویرجینیا به سمت کربن آینده در حالی که ایجاد هزاران شغل خوب و پردرآمد در همان زمان.

این لایحه را پاک می کند و راه را برای توسعه به 5,200 مگاوات بادی دریایی است که گران تر از انواع دیگر انرژی های تجدید پذیر با اعلام آن را در منافع عمومی. ملک در حال حاضر یک پروژه آزمایشی در حال انجام است و قبلا اعلام کرد قصد دارد برای 220-پروژه توربین در فدرال آب.

طرفداران باید اشاره کرد که یک مسابقه در جریان است در میان کشورهای ساحل شرق مانورهای رندانه برای یک نقطه در یک زنجیره تامین می رود به توسعه نوپای بادی دریایی میباشد. آنها می گویند ویرجینیا می تواند درو نتیجه نهایی که می تواند شامل هزاران نفر از, جدید, پرداخت بالا تولید و ساخت و ساز, مشاغل, تقویت دولت بندر و میلیاردها دلار در سرمایه گذاری های خصوصی در حمایت از یک صنعت است که کمک خواهد کرد که محیط زیست است.

اما منتقدان در حال افزایش نگرانی ها در مورد قیمت….

“در این قرن ما در حال حاضر فن آوری های تولید برق است که در حال تمیز و ارزان گفت:” تام Hadwin سابق ابزار اجرایی که کار مشاوره ویرجینیا گروه های زیست محیطی و بررسی قانون. “این لایحه را تشویق می کند ‘پاک’ اما از دست می دهد ‘ارزان است.'”

دادستان کل علامت شاه ماهی است هشدار قانونگذاران که زبان در این لایحه به صراحت حذف شرکت دولتی کمیسیون نقش مهمی در تعیین اینکه آیا “هزینه های عظیم” از اجرای برنامه های خود را در حال معقول و محتاطانه و در نتیجه می توان گذشت همراه به مشتریان.

“به نظر ما این قانون را جلوگیری از تنظیم کننده که قادر به کار برای به انجام رساندن مشترک المنافع را به انرژی پاک با اهداف در یک شیوه ای سازگار با ratepayer حمایت” دستیار ارشد دادستان کل مید Browder گفت: یک کمیته مجلس سنا با توجه به این لایحه.

یک SCC و تحلیل یک نسخه از این لایحه نشان داد که نمونه های مسکونی مشتری می خواهد به احتمال زیاد افزایش دلار 23.30 یک ماه بین 2027 و در سال 2030. این قانون در حال حاضر شامل مقررات در نظر گرفته شده برای حفاظت از افراد کم درآمد از دیدن یک نرخ را افزایش دهد.

برخی از دموکرات های مخالف به طور کلی قوانین و گفت: این رفتن نیست به اندازه کافی برای پرداختن به تغییرات آب و هوا.

جمهوری خواهان را تحت فشار قرار دادند بیش از حد افزایش نگرانی در مورد هزینه و تغییر به دور از زغال سنگ.

این قانون رفته از طریق تغییرات زیادی پس از آن برای اولین بار معرفی شد و بیشتر انتظار می رود. حتی شرکت کنندگان در تهیه آن ابراز سردرگمی در مورد آنچه در آن می کند و یا شامل نمی شود و در روز دوشنبه سالیوان معرفی اصلاحات به رفع مناجات غلط املایی در لایحه ای که گذشت از کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de