Uttara کانادا: چگونه این منطقه در کارناتاکا نگهداری گرفتن شرکت در Covid-19

کرور: حدود دو هفته پیش در بهتکل شهر در Uttara کانادا منطقه کارناتاکا سوسو به ملت توجه هنگامی که سه نفر تست مثبت برای COVID-19 در طول دو روز.

پس از آن در روز پنج تست مثبت اما موثر اقدامات انجام شده توسط دولت های منطقه موفق به محدود کردن تعداد و محدود کردن موارد به بهتکل شهر خود است.

امروز در شرایط منطقه عاقلانه روزانه نرخ رشد مثبت موارد Uttara کانادا منطقه است که در میان سه کمترین. در حالی که کارناتاکا متوسط است 5.33 درصد Uttara کانادا به طور متوسط است 2.59 درصد است.

مقامات در اینجا احساس می کنم که اقدامات انجام شده توسط دولت های منطقه می تواند در خدمت به عنوان یک الگو برای دیگران به عنوان آنها مبارزه با این بیماری همه گیر.

زمانی که بسیاری از مناطق شروع به گرفتن مراحل پس از موارد مثبت داشت و از درون خود حوزه قضایی Uttara کانادا منطقه بود و فعال عمل کرده و قبل از اولین مثبت است.

حتی قبل از ساعت نارندرا کلمپ خود Janata حکومت نظامی در این کشور در مارس 22, Uttara کانادا در حال حاضر محدود جنبش نه تنها در سراسر مرز دولتی با کرالا اما در سراسر مرز با مناطق دیگر و همچنین بین taluks در منطقه بیش از حد.

زمانی که مقامات متوجه ارتباط بين Covid-19 و foregn سفر آنها نقل مکان کرد و سریع برای تحمیل قسمت 144 در بهتکل در مارس 24 ساعت قبل از دو موارد مثبت تشخیص داده شد در این شهر است.

آنها متوجه شده بودند که از این تعداد خارجی-بازگشت مردم در Uttara کانادا منطقه حدود 40 درصد متمرکز بودند در بهتکل. و 10 درصد از Uttara کانادا کل جمعیت متمرکز در بهتکل.

به عنوان به زودی به عنوان دو نمونه مثبت داشت و در بهتکل دولت بلافاصله اعلام بهداشت و درمان اضطراری در بهتکل شهر و روستاهای اطراف و اجرا مهار اقدامات است.

صفحه اصلی قرنطینه بود به شدت دنبال کرد. هر کسی که تا به حال بازگشت از خارج از کشور دنبال شد و مقامات به نام هر یک از آنها دو بار در روز به دانستن وضعیت سلامت خود را. کسانی که تا به حال حتی کوچک مشکلات بهداشت و درمان شد و بلافاصله به بیمارستان منتقل و سواب فرستاده شد برای تست.

از هشت موارد مثبت چهار بودند از همان خانواده: یک نفر که در حال بازگشت از دبی آلوده سه نفر از اعضای خانواده خود را.

هر چند خانه قرنطینه مثبت موفق شد در تضمین این که ویروس نیست گسترش در جامعه ویروس را به اعضای خانواده.
در این زمان بود که دولت های منطقه تصمیم به گرفتن یک گام ابتکاری: آن را باز جداگانه قرنطینه امکانات برای چنین مواردی است.

با متوقف کردن تازه جریان را از سایر کشورهای دیگر کشورها و مناطق و با جدا کردن اعضای خانواده خود از افراد زیر صفحه اصلی قرنطینه این اداره در حال حاضر با اعتماد به نفس از محدود کردن COVID-19 موارد است.

به عنوان Uttara کانادا ندارد پیچیده بیمارستان نیروی دریایی هند درخواست شد به قرض دادن آن آن INHS Patanjali بیمارستان به درمان مثبت بيماران است.
زمانی که در سراسر کشور مستند اعلام شد ساعت نارندرا مودی آن را اجرا stringently در کل منطقه به ویژه در بهتکل.

هیچ کس مجاز به سرمایه گذاری. هر گونه کمبود هستند و به سرعت با حضور به. ترتیبات ساخته شده اند به اطمینان حاصل شود درب-به-درب عرضه نه تنها مواد غذایی و سبزیجات بلکه داروها.

در این منطقه در حال حاضر بیرون آمدن با یک مفصل بهداشت گزارش جمعیت آن پس از انجام سه روز درب-به-درب بررسی سلامت.

این بررسی به نور آورده تعداد کل افرادی که از خارج از کشور و کشورهای دیگر و مناطق دیگر ساکن در Uttara کانادا منطقه.

همچنین بررسی برشمرده که در این منطقه 418 مردم با تب و مقامات در ادامه به نگه داشتن چشم در تمام کسانی که آمده اند به این منطقه از دیگر کشورها و دولت های منطقه به خصوص کسانی که یک تب.

یکی دیگر از بررسی های انجام خواهد شد هفته آینده برای دیدن چه کار می کند و چه چیزی نیست.
تا کنون COVID-19 مثبت شده اند محدود به بهتکل شهر و هیچ جای دیگر.

“ما فقط به دنبال این گفته قدیمی که پیشگیری بهتر از درمان است. ما به وضوح می دانست که اولیه موارد مثبت بودند تنها در میان کسانی که تا به حال سفر در خارج از کشور, بنابراین ما متمرکز تمام انرژی ما در محدود کردن ویروس به باتکال” Uttara Kannada معاون کمیسر Dr. K Harish Kumar گفت: Deccan Chronicle.

“ما در زمان اقدامات طبق مهار پروتکل. این نظرسنجی نشان می دهد که ما مهار طرح موفقیت آمیز بوده است. ما خدا را شکر برای همکاری داده شده توسط مسئولان و عموم مردم در این مبارزه با COVID-19” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de