ناو یو اس اس تئودور روزولت فرمانده رها وظیفه برای نقض پروتکل

نیروی دریایی ایالات متحده اعلام کرد که روز شنبه آن را رها فرمانده آمریکا ناو هواپیمابر تئودور روزولت پس از کاپیتان نقض پروتکل زمانی که درخواست پنتاگون رهبران به جلو و خدمه کردن کشتی بود که گزارش شیوع CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

اقدام نیروی دریایی ایالات متحده, منشی, Thomas Modly اعلام کرد حذف کاپیتان برت Crozier از فرماندهی کشتی دو روز پس از فرمانده نامه به بیرون درز به رسانه ها گفت که Crozier تا به حال اعمال قضاوت ضعیف.

در این نامه Crozier خواسته پنتاگون رهبران به جلو بسیاری از خدمه کردن کشتی کرد و گفت که اتخاذ مناسب جداسازی اقدامات سرنشین غیر ممکن بود.

“این است که کیفرخواست از شخصیت بلکه از قضاوت” Modly گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. “در حالی که من موضوع را با اعتبار برخی از نقاط در کاپیتان Crozier این حرف او کاملا درست بود در بالا بردن آنها.”

“من هیچ شکی در ذهن من است که کاپیتان Crozier آنچه را که به گمان او در بهترین منافع ایمنی و سلامت خدمه اش” Modly گفت. “متاسفانه آن مخالف است.”

Crozier اقدامات “مطرح شده زنگ هشدار بی ارزش” و “ایجاد این تصور که نیروی دریایی بود در پاسخ به سوال” Modly افزود که وزارت نیروی دریایی در حال حاضر نقل مکان کرد منابع به روز در پاسخ به Crozier قبلی درخواست.

فرمانده اقدامات همچنین ایجاد شک و تردید در میان خانواده ها در مورد سلامت ملوانان Modly گفت.

“کاپیتان Crozier است یک مرد محترم که با وجود این کارهایی گذشت قضاوت اختصاص داده شده خود را در طول یک عمر باور نکردنی خدمات به ملت ما و او باید افتخار کنیم که همانطور که همه ما هستند.”

Captain Brett Crozier, commanding officer of the U.S. Navy aircraft carrier USS Theodore Roosevelt, speaks at sea
کاپیتان برت Crozier, افسر فرمانده نیروی دریایی ایالات متحده ناو هواپیمابر یو اس اس تئودور روزولت در کشتی عرشه پرواز در شرق اقیانوس آرام در دسامبر. 19, 2019. (نیروی دریایی ایالات متحده/متخصص ارتباطات جمعی 3rd کلاس نیکلاس Huynh/جزوه طریق رادیو فردا)

Modly گفت که این نامه نه تنها به ارسال تا زنجیره ای از فرمان بلکه کپی شده به حدود 20-30 دیگران “ارسال بیش از غیر امن ایمیل طبقه بندی نشده, حتی اگر این کشتی دارای برخی از پیچیده ترین تجهیزات ارتباطی در ناوگان.”

“[نامه] تحریف حقایق از آنچه که قرار بود در کشتی به عنوان” Modly به خبرنگاران گفت:. “در همان زمان خانواده ها در ایالات متحده دست پاچه شد در مورد واقعیت—واقعیت آنچه اتفاق می افتد بر روی کشتی در حال حاضر ما حدود 114 ملوانان که آزمایش مثبت است.”

Modly اضافه شده است که از CCP ویروس موارد در کشتی هیچ کدام نیاز به بستری شدن در بیمارستان و همه نشان داده اند خفیف یا متوسط آنفولانزا علائم و برخی از آنها بدون علامت است. برخی از ملوانان در حال حاضر بهبود از ویروس او اضافه شده است.

“من می خواهم برای ارسال یک پیام به خدمه در تئودور روزولت و خانواده های خود را در اینجا در خانه. من کاملا متقاعد شده است که خود را افسر فرمانده شما را دوست دارد و که او تا به حال شما در مرکز قلب و ذهن در هر تصمیم گیری است که او ساخته شده است … اما این مسئولیت من است به اطمینان حاصل شود که خود را از عشق و نگرانی برای شما همسان است اگر نه بیش از حد با نقره و قضاوت حرفه ای تحت فشار” Modly گفت.

Modly تصمیم به حذف Crozier شد بلافاصله محکوم توسط اعضای کمیته نیروهای مسلح مجلس که آن را به نام “بی ثبات حرکت” است که “به احتمال زیاد قرار داده و خدمات ما اعضای بیشتر در معرض خطر و خطر اندازد ناوگان ما آمادگی.”

Crozier که در زمان فرماندهی در ماه نوامبر گفت: در این یادداشت که کشتی به نظر می رسد مقصد برای یک نتیجه بدتر از این مورد از الماس شاهزاده که با وجود مداخلات هفت نفر از CCP ویروس.

Crozier خواستار “اقدام قاطع” و گفت که دو گزینه وجود دارد: حفظ ملوان در هیئت مدیره به حفظ هسته ای-صفحه حامل در آن انتظار می رود جنگ-جای پا (آمادگی) و یا خدمه کردن و ضد عفونی کردن.

هسته ای شده حامل بیش از 4000 خدمه در اقیانوس آرام از زمانی که نیروی دریایی در گزارش اول خود را CCP ویروس مورد یک هفته پیش. آن را از منوی view در نیروی دریایی ایالات متحده پایگاه گوام در انتهای جنوبی جزیره آمریکای خاک در غرب اقیانوس آرام است.

نیروی دریایی گفته است که به عنوان بسیاری از 3,000 خواهد شد کشتی و احتمالا جمعه. بعلاوه 180 ملوانان که مورد آزمایش منفی خواهد شد که تا کنون نقل مکان کرد و به گوام هتل ها برای قرنطینه.

به عنوان تست در ادامه کشتی را حفظ خواهد کرد به اندازه کافی ملوانان در هیئت مدیره برای حفظ خدمات ضروری در حالی که این مقادیر در بندر.

رویترز و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im