استفاده به عنوان عکس ops توسط افراد برجسته کارگران مهاجر التماس به اجازه رفتن به خانه

حیدرآباد: بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) می گوید آن را فراهم می کند بیش از 2.25 لاخ وعده در روز از طریق آناپورنا محیط های اغذیه فروشی و سازمان های غیر دولتی مختلف اما کارگران مهاجر می گویند آنها نمی صبحانه در پناهگاه خانه مجموعه های مدنی قدرت.

اما صبر کنید همین حالا آن را می گویند. این کارگران نه در اینجا برای صبحانه. یا ناهار. یا شام. آنها فقط می خواهم به خانه بروم.

برخی از 1500 کارگران مهاجر بی خانمان مردم و دیگران را به پناهگاه در اینجا بسیاری از آنها از آندرا پرادش و کارناتاکا Odisha و ماهاراشترا.

در یک پناهگاه اردوگاه مجموعه, در این نمایشگاه, در Nampally کارگران مهاجر گفت: مواد غذایی است که بی اندازه به تاخیر افتاد و گاهی به صبر برای VIP به نوبه خود تا به ژست برای عکس.

یک کارگر از ماهاراشترا به نام Anurag گفت: “من از آخرین وعده غذایی در 7 ساعت در شب گذشته. ما بيش از هر غذا تا ساعت 12:30 امروز. گاهی ناهار با تاخیر پس از یک رهبر سیاسی و یا یک بوروکرات می خواهد به یک عکس ژست.”

گاهی ناهار بوده است تا 2 ساعت آن را بسیار دشوار است برای افراد مبتلا به دیابت و فشار خون.

“ما مصرانه از سیاستمداران و بوروکراتها به بازدید از پناهگاه ها ، از آنجا که بسیاری از ما کار در هتل ها ارائه جیره کمک بزرگی خواهد بود. ما می توانیم خود ما صبحانه” Anurag گفت.

با 10 روز برای رفتن به پایان مستند دوره در Telangana کارگران مهاجر در حیدرآباد نیست wlling به ماندن در با وجود اطمینان داده شده توسط دولت. برخی از 28 کارگران مهاجر بودند که ره در حالی که سفر از ناگپور به Chennai و تسلیم در یک پناهگاه خواهش کرد که به مقامات اجازه دهید آنها را بروید. گروه دیگری از 40 کارگران مهاجر آماده شد برای رفتن به روستای خود در بیهار زمانی که دولت مستند برداشته شده است در مارس 7. با وجود اینکه خسته کارگران مهاجر شده اند التماس مقامات به اجازه دهید آنها را بروید.

یک گروه از 28 جوان کارگران تسلیم در یک پناهگاه در غرب Marredpally شد دیده گریان به عنوان آنها خواهش کرد که اجازه داده می شود در راه خود را به, Tamil Nadu.

“آغاز کردیم و از ناگپور و در جایی خارج از شهر ما سوار یک کامیون برای رسیدن به حیدرآباد. ما گرفتار شده بودند توسط پلیس قرار داده و در این پناهگاه صفحه اصلی. دوستان ما رسیده تامیل نادو سفر از طریق ماهاراشترا و کارناتاکا. مقامات در حیدرآباد گفت: ما نمی توانیم حتی ترک شهر فراموش نکنید که برای رفتن به Tamil Nadu. من نمی فهمم چرا مقامات را یک مشکل با ما رفتن. فقط برای این غذا و پناهگاه ما نمی توانند زندگی بدون خانواده های ما” گریستم Srinivas یک تامیل کارگر مهاجر در پناهگاه خانه در غرب Marredpally.

یک گروه از حدود 40 کارگران مهاجر تحت تاثیر اخبار رفتن ویروسی در رسانه های اجتماعی که Telangana مستند ممکن است تمدید شود, بسته بندی کیسه های خود را و شروع به از LB نگر به راه رفتن به Bihar. آنها ره در Uppal توسط پلیس محلی و معطوف به یک پناهگاه در این نزدیکی هست.

“ما شده اند با شنیدن خبری که مستند ادامه خواهد داد برای ماه می باشد. ما نمی تواند وابسته به کمک های مالی. ما باید برنج ساده یا هیچ چیز در روستاهای ما اما ما نمی توانیم در اینجا باقی می ماند برای یک ماه. من درخواست دولت و حمل و نقل ما به وزارت امور خارجه بلافاصله و یا دیگری ما را ترک به تنهایی ما را در راه رفتن به بیهار” گفت: Shyam Sunder دیگر کارگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de