ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, تجاوز به مقابله می پردازد و برخی تنها $82,550 – گزارش

LIFE IN PRISON. Larry Nassar has received multiple sentences for more than 100 years for sexual assaults. File photo by Jeff Kowalsky/AFP

زندگی در زندان است. لری Nassar دریافت کرده است چند جمله برای بیش از 100 سال برای تجاوزات جنسی. فایل عکس با جف Kowalsky/AFP

نیویورک, ایالات متحده آمریکا – پیشنهاد ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, لایه, سیستم حل خواهد پرداخت برخی از قربانیان تجاوز جنسی از سابق آمریکا دکتر تیم لری Nassar تنها $82,550 با توجه به گزارش های متعدد جزئیات این طرح پرداخت.

سیمون Biles انتظار می رود در میان ستاره ها از توکیو 2020 المپیک پس از پیروزی 4 مدال طلا در ریو در سال 2016 و 19 عناوین جهان از جمله یک پنجم تمام اطراف تاج در سال گذشته خواهد بود در میان 66 ژیمناستیک به دریافت سطح بالا حل و فصل مقدار $1.25 میلیون.

یک وکیل برای صدها نفر از قربانیان Nassar سوء می گوید: مجموع $215 میلیون پیشنهاد حل و فصل کافی است و انتشار بیش از حد بسیاری از مردم از بیشتر ادعا می کند از جمله ما در المپیک و پارالمپیک کمیته سابق ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, مدیر اجرایی استیو پنی و سابق تیم ملی مدیران بلا و مارتا Karolyi.

یک بیانیه افشا زمینه با ما دادگاه ورشکستگی برای منطقه جنوب ایندیانا مشخص شد در گزارش های اورنج کانتی ثبت نام و, ESPN, جزئیات آنچه که 517 نفر Nassar حمله خواهد بود پرداخت می شود تحت نظر حل و فصل است.

مقدار اعم از $1.25 میلیون به حداقل $82,550 شد مفصل در یک پرونده در معامله روز جمعه 21 فوریه که حامل بیمه از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک را ارائه می کنند به این نتیجه سال ها از جنگ حقوقی.

Nassar, خدمت 60 سال حکم زندان برای پورنوگرافی کودکان دریافت کرده است چند جمله برای بیش از 100 سال برای تجاوزات جنسی.

زنان از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط Nassar در بازی های المپیک, مسابقات قهرمانی جهان, آمریکا تیم اردوگاه های آموزشی و یا دیگر تیم ملی حوادث خواهد هر یک از دریافت $1,250,757 در حل و فصل برنامه ریزی.

غیر نخبه ژیمناست مورد آزار جنسی در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک-تحریم حوادث پرداخت می شود 508,670 در حالی که کسانی که مورد آزار قرار گرفته در غیر ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, محل پرداخت می شود 174,401 و افراد با “مشتق ادعا می کند” خواهد بود پرداخت تنها $82,550.

جنوب کالیفرنیا وکیل جان منلی که نشان دهنده بیش از 180 مشتریان با فعال ادعا می کند در برابر ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک به نام پیشنهاد حل و فصل “dead on arrival” در ماه ژانویه به دلیل آن را جلوگیری از اقدامات بیشتر علیه ما المپیک و پارالمپیک کمیته مقامات.

“اجازه دهید روشن است برای پدر و مادر با توجه به قرار دادن کودک خود را در مورد تحریم ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک” منلی گفت: اورنج کانتی ثبت نام کنید.

“آنچه در ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک گفت: اگر ما یک محل شناخته شده پدوفیلیا که در ورزشگاه و به فردی که مورد تجاوز جنسی فرزند خود را پس از آن فرزند خود را به ارزش $82,000.”

“موکل من راشل Denhollander پرسید: چه چیزی است که یک دختر کوچک با ارزش است. ظاهرا اگر شما قرارگرفته تیم ملی, دکتر, شما ارزش $82,000 به ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک.”

“این بیشتر منزجر کننده قابل سرزنش مورد تاخت وتاز مشاهده از فرزندان من می توانید تصور کنید.”

منلی گفت که برای ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک به زمین “و عمل مانند آن است که یک گام سازنده نشان می دهد که چگونه از لمس آنها هستند.”

“استیو پنی خیلی بد بود ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, ممنوع او را برای زندگی Karolyis هر یک از آنها پرداخت هیچ چیز نیست. آنها هیچ عواقب.”

“چه پیامی می کند که ارسال به بعد استیو پنی ؟ پیام است که شما معاف از مالیات.”

مردانه ESPN گفت: این طرح نشان می دهد ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک و USOPC هستند “از نظر اخلاقی ورشکسته است.”

“طرح خود را اجازه می دهد تا همه از Nassar بسیاری از محافظ – استیو پنی مارتا Karolyi اسکات Blackmun و دیگران – برای فرار از عدالت به طور کامل و پرداخت هیچ چیز نیست.”

“حتی بیشتر فوق العاده این USOPC می پردازد صفر به امریکا المپیک قربانیان و تخلیه کامل از مسئولیت.”

“Blackmun پنی و دیگر مقامات المپیک می دانستند لری Nassar بود مزاحم دختران کوچک. آنها به او اجازه دهید در ادامه به تجاوز به بیش از یک سال برای جلوگیری از یک رسوایی است.”

‘بیشتر دچار روان زخم کردن’

وکیل میک Grewal که شرکت نشان دهنده بیش از 160 زنان مورد آزار قرار گرفته توسط Nassar گفت: ESPN پیشنهاد حل و فصل شد “ناکافی” و “غیر استارتر.”

“[این USOPC است] در تلاش برای خارج شدن از این بدون ارائه هر گونه اطلاعات بدون شفافیت و بدون هیچ گونه پاسخگویی” Grewal گفت.

“عدم ارائه اطلاعات کافی است برای رفتن به ادامه بیشتر دچار روان زخم کردن مشتریان ما است.”

ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک که پرونده فصل 11 ورشکستگی حفاظت در دسامبر سال 2018 گفت: در این پرونده ژیمناست باید تا زمانی که ممکن است 8 تا تایید پیشنهاد حل و فصل است.

باید حل و فصل شود را رد کرد و آنها می توانند فایل دعاوی پس از ایالات متحده آمریکا ژیمناستیک خروجی ورشکستگی با برنامه احتمالا تایید قبل از بازی های المپیک توکیو آغاز و در ماه جولای. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im