ما نمی خواهد اجازه دهید به ایران خرید اسلحه پس از سازمان ملل متحد تحریم منقضی می شود: Pompeo

ایالات متحده اجازه نخواهد داد ایران به خرید تسلیحات متعارف پس از U. N. ممنوعیت منقضی می شود در ماه اکتبر وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo گفت: در 29 آوریل.

“ما با شورای امنیت سازمان ملل به گسترش است که ممنوعیت آن فروش اسلحه. و سپس در صورت ما نمی توانیم به هر کس دیگری به act ایالات متحده آمریکا است که ارزیابی هر امکان در مورد چگونه ما ممکن است انجام این کار” Pompeo گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی.

تحریم در فروش تسلیحات متعارف بود تحمیل شده بر ایران توسط شورای امنیت سازمان ملل به عنوان بخشی از توافق هسته ای ایران امضا شده در سال 2015 در یک قطعنامه جداگانه و با توجه به منقضی on Oct. 23 اگر هیچ اقدام گرفته شده است Pompeo گفت. این اجازه خواهد داد که چین و روسیه و کشورهای دیگر به فروش سلاح های متعارف به ایران, او اضافه شده است.

Pompeo افزود که ایالات متحده اصرار E3 متحده و فرانسه و آلمان و بریتانیا به عنوان امضا کنندگان توافق هسته ای ایران را به اقدام برای جلوگیری از آیت الله رژیم از به دست آوردن سلاح های متعارف “است که در ظرفیت خود را به انجام,” Pompeo گفت: در نشست خبری در مارس 29.

ایالات متحده پیش نویس قطعنامه به گسترش تحریم شده است و با توجه به این سه کشور یک مقام آمریکایی تایید کرد. اما U. N. دیپلمات گفت: از آن شده است با باقی مانده 11 شورای امنیت سازمان ملل, اعضای, به گزارش رویترز،.

Epoch Times Photo
P5+1 و ایران نماینده مطرح قبل از اعلام توافق در مذاکرات هسته ای ایران در مارس 2, 2015 در مؤسسه تکنولوژی (EPFL) در لوزان ، (Fabrice Coffrini/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در سال 2018 از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خارج از ایالات متحده آمریکا به طور یک جانبه از توافق با ایران, همچنین شناخته شده به عنوان طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) و گفت که آن را تا به حال موفق به جلوگیری از ایران به دنبال سلاح های هسته ای و اجازه ایران برای حمایت از فعالیت های تروریستی.

چندین دیپلمات های اروپایی گفته است که واشنگتن ممکن است قادر به جرقه تحریم snapback به دلیل آن است در حال حاضر کشیده شدند اما Pompeo مخالفت کرد.

ایالات متحده “حق به استناد snapback در راه است که جلوگیری از این انقضای فروش اسلحه” تحت مقررات سازمان ملل متحد قطعنامه شورای امنیت که دوباره تحریم های تحمیل شده بر تسلیحات متعارف فروش تا ماه اکتبر گفت: فاکس نیوز در تاریخ 30 آوریل.

“رئیس جمهور تهمت متعهد به استفاده از هر ابزار ما برای جلوگیری از ایرانیان از گرفتن بیشتر از تسلیحات متعارف. من معتقدم که ما باید از این ظرفیت برای انجام این کار” Pompeo, گفت:, و اضافه کرد که ایالات متحده قصد ندارد از ساخت یکی دیگر از معامله.

توافق هسته ای ایران امضا شد توسط پنج عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد (چین, فرانسه, روسیه, انگلستان, ایالات متحده), آلمان, اتحادیه اروپا (EU) و ایران. هدف آن این بود که برای جلوگیری ایران از دستیابی به سلاح های هسته ای در ازای لغو تحریم های اقتصادی است.

پس از خروج از ایران مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تحمیل تحریم ها بر ایران با هدف قطع کردن “درآمد [ایران] رژیم استفاده می کند به پشتوانه گروه های تروریستی دامن زدن به بی ثباتی جهانی, صندوق های هسته ای و موشک های بالستیک و برنامههای غنی سازی رهبران آن” کاخ سفید گفت: در آن زمان.

E3 کشورها و اتحادیه اروپا ادامه داد: برای حمایت از JCPOA پس از عقب نشینی ایالات متحده و خواسته اند که ایران مطابق با قرارداد.

یک ایرانی سخنگوی دولت اعلام ساخته شده در Jan. 5 است که ایران دیگر نمی خواهد با رعایت محدودیت های 2015 هسته ای در نظر گرفته شده برای جلوگیری از آن رو به رشد برنامه هسته ای.

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im