اگرچه تعطیلات روز کارگر به طور معمول نشانه پایان تابستان در ایالات متحده، ساحل غربی است مهار برای درجه حرارت رکورد بالا در طول تعطیلات آخر هفته است.

کاليفرنيا که هفته هاست با آتش سوزي ها سر و کار داره سخت ترين ضربه دماي چرخشي خواهد بود

سرویس ملی آب و هوا (NWS) لس آنجلس گفت که درجه حرارت در منطقه می تواند در شنبه و یکشنبه تا 110F برسد.

انتظار می رود درجه حرارت تا چهارشنبه یا پنجشنبه کاهش یابد.

بيا بريم، اينجا جاييه که واقعي ميشه. گرما واقعا شروع به رمپ تا امروز که در آن وجود خواهد داشت گسترده گرمای سه رقمی به دور از سواحل. لطفا احتیاط و اقامت در داخل با AC اگر شما می توانید! این گرما می تواند کشنده باشد! #CAwx #LAheat #heatwave pic.twitter.com/GmbbWzckVy

— NWS لس آنجلس (@NWSLosAngeles) یدلایمخیرات 2020 سپتامبر 5

او می گوید: «این وضعیت بسیار خطرناکی است. گرما واقعا می تواند به سرعت بر روی شما خزش، گفت: اریک بولدت، هواشناس NWS در کالیفرنیا، در توییتر.

NWS توصیه می کند که مردم در داخل جایی که تهویه مطبوع در گرم ترین زمان های روز وجود دارد باقی بمانند، اما همه گیر بسیاری از مکان هایی را مجبور کرده است که تسکین تهویه مطبوع، از جمله مراکز و کتابخانه های عمومی را برای بستن ارائه می دهند.

مراکز خنک کننده در اطراف لس آنجلس افتتاح شده اند تا مکان هایی را برای جلوگیری از گرما با الزامات دوری اجتماعی و محدودیت ظرفیت در اختیار عموم قرار دهند.

درجه حرارت در کالیفرنیا در طول دهه گذشته در حال افزایش بوده است، با عواقب مرگباری که بسیاری از کارشناسان با بحران آب و هوایی جهانی ارتباط دارند. کیفیت هوا در ایالت برخی از بدترین ها در کشور است چرا که گرما منجر به افزایش مه دود می شود که می تواند به ریه ها آسیب وارد کند و بیماری های تنفسی و قلبی را افزایش دهد. امواج گرمایی همچنین منجر به موارد جدی کم آبی بدن، ضربه گرمایی و حملات قلبی می شوند که در نهایت می تواند منجر به مرگ شود.

در طول موج گرمای شدید ماه گذشته، بسیاری از مردم cranked تا تهویه مطبوع خود را به تلاش برای خنک ماندن که آژانس دولتی است که نظارت بر بسیاری از شبکه برق خاموش قدرت برای صدها هزار نفر از مشتریان.

ترکیبی از درجه حرارت بالا در شرایط خشک و حملات رعد و برق به تازگی منجر به یک سری از آتش سوزی در سراسر ایالت، از جمله دوم – و سوم – بزرگترین در تاریخ این ایالت، که آتش نشانان هنوز هم در تلاش برای خاموش کردن.

نزدیک به ۱۴ هزار حمله رعد و برق باعث ۹۰۰ آتش سوزی در سراسر کالیفرنیا شده است که بیش از ۱٫۵ متر جریب را سوزانده و دست کم هشت نفر را کشته است. هزاران نفر به دلیل آتش سوزی هنوز از خانه های خود تخلیه می شوند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de