ما Virus بیماران و کسب و کار سو چین بیش از شیوع

ST. پترزبورگ فلوریدا.—قبل از CCP ویروس شیوع Saundra Andringa-Meuer بود سالم 61 ساله و مادر شش که هرگز دودی و یا نوشیدن الکل است. پس از آن او به طور جدی بیمار مبتلا به این بیماری پس از سفر از او ویسکانسین خانه به او کمک کند پسر حرکت از کالج در کانکتیکات.

او در بیمارستان بستری شد در ماه مارس پایان در کما و در ونتیلاتور برای 14 روز. پزشکان به او گفت که خانواده او تا به حال شانس به زندگی می کنند. هنگامی که او ظهور او گفته شد او بدحال COVID-19 بیمار آنها را دیده بود برای زنده ماندن.

Virus Outbreak Suing China
Saundra Andringa-Meuer شمار به صورت عکس در یک سفر در کلرادو. Andringa-Meuer که بهبود از CCP ویروس اتحاد پیوست و با ده ها تن از دیگر آمریکا ویروس بیماران و برخی از ایالات متحده کسب و کار به شکایت چین بیش از گسترش این ویروس که به کشته شدن حداقل 75,000 مردم در ایالات متحده است. (مولی Meuer/Saundra Andringa-Meuer از طریق AP)

در حال حاضر Andringa-Meuer اتحاد پیوست و با ده ها تن از دیگر آمریکا ویروس بیماران و برخی از ایالات متحده کسب و کار در نظر گرفتن یک حقوقی جدید گام: آنها در حال تلاش برای سو چین بیش از گسترش این ویروس که به کشته شدن حداقل 75,000 مردم در ایالات متحده است.

“احساس می کنم که آنها آن را مخفی می کردند از جهان و از آمریکایی ها,” او گفت:. “من احساس می کنم ما تا به حال به از دست دادن زندگی است. من فکر نمی کنم ما تا به حال به اقتصاد تعطیل. آن را مختل همه از آمریکا زندگی می کند. من معتقدم ما باید به حق برخی از این اشتباهات.”

تا کنون حداقل نه دعاوی واصل شده اند در ایالات متحده آمریکا در برابر چین این ادعا مقامات وجود ندارد آیا به اندازه کافی به کررل ویروس در ابتدا سعی به پنهان کردن آنچه اتفاق می افتد در شیوع مرکز ووهان و به دنبال پنهان کردن اعمال خود و آنچه آنها می دانستند.

هشت نفر از دعاوی بالقوه کلاس اقدامات که نشان دهنده هزاران نفر از مردم و کسب و کار. یکی ظ توسط دادستان کل میزوری است که تا کنون تنها دولت به اقدام قانونی علیه چین است.

این موارد در صورت موانع متعددی تحت خارجی مصونیت حاکمیت قانون که می گوید که دولت های خارجی نمی توان شکایت کرد و در ایالات متحده مگر در مواردی خاص استثنا هستند دیدار کرد. و کسانی که آسان نیست برای اثبات کارشناسان می گویند.

“ما فکر می کنم آن را به یک مبارزه سخت برای آنها در نهایت امکان استفاده از آن استثنا” گفت: Robert Boone یک وکیل در لس آنجلس است که دارای تخصص در مورد کلاس اقدام.

یک استثنا شامل فعالیت های تجاری که به طور مستقیم تاثیر می گذارد, ایالات متحده است. یکی دیگر از سوء رفتار در داخل ایالات متحده تحت شرایط خاص است که قابل ردیابی به یک دولت خارجی. یک سوم استثنا این است که آیا نهاد خارجی به صراحت بخشیده ایمنی آن از جمله از طریق زبان در قرارداد.

وکلای که در زمینه پرونده های حقوقی می گویند که آنها می تواند ثابت کند کسانی که ادعا می کند و اگر آنها برنده پیدا کردن برخی از روش جمع آوری خسارت شاید با تصرف چینی حساب های بانکی و یا دارایی های دیگر در ایالات متحده اگر چینی ها حاضر به پرداخت.

در یک مورد در زمینه میامی دادگاه فدرال از طرف Andringa-Meurer و بسیاری دیگر وکلای Matthew Moore و جرمی تغییر suing حزب کمونیست چین به عنوان یک نهاد مجزا از دولت چین.

“آنها خود را از دارایی های خود را. آنها به رسمیت شناخته شده به عنوان یک سازمان مستقل. ما می رویم به بحث در آنها بخشی از دولت” مور گفت. “شده است وجود دارد صدمه شخصی است که اتفاق افتاده است در ایالات متحده است.”

اضافه شده تغییر می دهد: “آنها در حال رفتن به مجبور به پرداخت … ما می گویند” ما قصد داریم به انجام کسب و کار با شما ندارم.’ زمانی که شما آمار آنها را در (تولید ناخالص داخلی), آن لطمه می زند.”

Epoch Times Photo
چین, وزارت امور خارجه, سخنگوی Geng Shuang پاسخ یک سوال در یک جلسه مطبوعاتی در پکن در نوامبر. 28 سال 2019. (وانگ ژائو/خبرگزاری گتی ایماژ)

چینی, سخنگوی وزارت امور خارجه Geng Shuang در دفاع از کشور خود سابقه مبارزه با ویروس. او گفت که طرح دعوی در دادگاه واصل میسوری دادستان کل است “بسیار پوچ است و هیچ حقیقی و حقوقی بر اساس.”

پس از وقوع آغاز چینی رژیم اقدام در یک “باز و شفاف و مسئول” و دولت ایالات متحده باید “رد چنین مضطرب دادخواهی” او گفت:.

تلاش های در حال انجام در کنگره و در برخی از قانونگذاران ایالتی به آن را آسان تر به سو چین و کشورهای دیگر. یک لایحه معرفی شده توسط حزب جمهوری خواه ایالات متحده سنسور. مارشا بلکبرن از تنسی و مارتا McSally آریزونا و جمهوریخواه در کنگره ایالات متحده لنس Gooden تگزاس در خانه.

“دولت چین باید پاسخگوی درد این تحمیل در سراسر ایالات متحده” McSally در بیانیه ای گفت. این قانون پیشنهادی “را به آمریکا یک قطعه از عدالت است.”

در نیوجرسی سه دولت جمهوری قانونگذاران معرفی یک قطعنامه اصرار رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و کنگره به تصویب لایحه اجازه دادن به شهروندان سو چین برای “نادرست” این بیماری همه گیر.

دولت ایالت جیم Holzapfel و Assemblymen گرگ top cat و جان Catalano در بیانیه ای گفت که آنها باور دارند که رهبران چینی را کمی برای جلوگیری از گسترش این ویروس است که ساکنان محلی و دولت باید از نظر قانونی مجاز به بهبود برخی از آنچه را که آنها از دست داده و از لحاظ مالی.

این روشن نیست که اگر هر کدام از این قانون خواهد شد. اگر این لوایح تصویب شد, کارشناسان حقوقی می گویند که آنها می تواند باز floodgates برای صدها نفر بیشتر پرونده های حقوقی علیه چین است.

“در صورتی که مصونیت محروم می شدند, آن را به تولید عظیم بار در سیستم دادگاه گفت:” Boone کلاس اقدام وکیل. “این یک عامل است که نیاز به وزن در تصمیم گیری برای تصویب آن است.”

همانطور که برای Andringa-Meurer او گفت که او هنوز هم تا حدودی ضعیف اما بهتر است تمام وقت.

“من ضعیف نیستم اما من افسانه است. من هنوز زنده هستم,” او گفت:. “من می خواهم به بازگشت نه تنها به پزشکان و پرستاران که به من این فرصت را به زندگی می کنند. آنها قهرمانان. بلکه برای همه آمریکایی ها بودند که متاثر از این است.”

توسط دادگاه اندرسون

عصر زمان کارکنان کمک به این گزارش

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de