ما Virus اعداد در حال حاضر شامل موارد احتمالی بدون آزمون

نیویورک—ایالات متحده شمارش از CCP ویروس موارد و مرگ و میر به زودی می تواند پرش از آنجا که مقامات بهداشتی فدرال در حال حاضر تعداد بیماری که نه تایید شده توسط آزمایشگاه تست.

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) گفته متحده روز شنبه شامل احتمالی COVID-19 موارد در گزارش خود به آژانس. پیش از این بسیاری از کشورهای گزارش تنها آزمایشگاه تایید موارد و مرگ و میر.

این تغییر نشده ناشی از ایالات متحده شمارش به افزایش بسیار سریع تر از آنها بوده است اما مقامات در برخی از کشورها گفت: آنها فقط یادگیری در مورد تغییر است. پنسیلوانیا برای مثال شروع به دنبال CDC و گسترش آن گزارش دکتر راشل Levine, دولت, وزیر بهداشت گفت: در چهارشنبه تماس با خبرنگاران.

CDC افغانستان روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که این تغییر را به آنها بدهد “یک تصویر بهتر از بار COVID-19 در آمریکا”

Epoch Times Photo
پرسنل پزشکی حرکت مرحوم بیمار به یک کامیون یخچال خدمت به عنوان یک سردخانه موقت در بروکلین بیمارستان در مرکز شهر نیویورک در 9 آوریل سال 2020 است. (آنجلا Weiss/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

در حال حاضر وجود دارد یک افزایش در شهر نیویورک که در آن مقامات این هفته آغاز شمارش افرادی که هرگز آزمایش مثبت برای CCP (دیروز), ویروس, یک رمان coronavirus پدید آمده است که از سرزمین اصلی چین در سال گذشته و علل بیماری COVID-19. که باعث این شهر تعداد مرگ به پرش بیش از 3,700 در روز سه شنبه.

متحده گزارش می تواند به این بیماری چگونه آنها می خواهند اما CDC فراهم می کند هدایت. آژانس فدرال اغلب متکی بر یک سازمانی به نام ” شورای دولت و ارضی اپیدیولوژی برای کمک به تعریف موارد است.

در اوایل این ماه, شورای تجدید نظر آن COVID-19 تعریف شامل بیماری است که اصلا مثبت نتایج آزمون اما در آن شواهد به این بیماری است. شورای ساخته شده است تغییر در بخشی به دلیل رشد شواهدی وجود دارد که برخی از افراد آلوده نمی, نمایشگاه, علائم و ممکن است آزمایش شده اند.

توسط مایک Stobbe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im