خزانه داری آمریکا IRS نشر ارشاد به تعویق انداختن پرداخت مالیات در میان COVID-19 شیوع

وزارت خزانه داری ایالات متحده و داخلی درآمد سرویس (IRS) در 18 مارس منتشر راهنمایی در مورد چگونه افراد و شرکت ها می تواند تاخیر پرداخت مالیات تا اواسط جولای سنجش اعلام شده توسط وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin در پاسخ به شیوع CCP ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

تحت اقدامات مالیاتی مهلت پرداخت برای بسیاری از آمریکایی ها تمدید شده است 90 روز با هیچ جریمه و یا علاقه به کاهش تاثیر اقتصادی این COVID-19 بیماری همه گیر.

خزانه داری و IRS در بیانیه ای گفت که در حالی که 15 آوریل آخرین مهلت تشکیل پرونده در محل باقی می ماند افراد و شرکت ها قادر خواهد بود برای به تعویق انداختن مهلت خاصی برای پرداخت مالیات به ژوئیه 15. این اندازه گیری خواهد شد نگه داشتن حدود 300 میلیارد دلار از نقدینگی اضافی در اقتصاد آنها در بیانیه ای گفت.

افراد و دیگر غیر-مالیات شرکت filers خواهد بود قادر به تسلیم دلار تا 1 میلیون دلار از مالیات بر درآمد فدرال و از جمله برای خود اشتغالی و مالیات تا ژوئیه مهلت در حالی که شرکت های بزرگ مالیات دهندگان می تواند تاخیر تا 10 میلیون دلار در پرداخت مالیات.

در خود هدایت (pdf) در وزارت خزانه داری و نمایندگان دولت که 1 میلیون دلار از مالیات بر درآمد فدرال در مورد هر دو نفر تشکیل پرونده برای بازگشت و ازدواج زوج های پر بازده مشترک. آنها همچنین اشاره کرد که افراد می توانند درخواست شش ماه به فرمت فایل گرداند از IRS به عنوان مورد در هر سال است.

“ما را تشویق آن دسته از آمریکایی ها که می توانید فایل مالیات خود را برای ادامه به فایل مالیات خود را در 15 آوریل از آنجا که برای بسیاری از آمریکایی ها شما را دریافت بازپرداخت مالیات و ما نمی خواهیم شما را به از دست دادن از آن بازپرداخت مالیات” Mnuchin گفت. “ما می خواهیم شما را به مطمئن شوید که شما آنها را دریافت کنید.”

مالیات امداد است که به صورت فدرال بازده تنها. فردی متحده را مجبور به تصمیم گیری در زمانی که ساکنان باید پرداخت مالیات خود را. تاخیر نیز برای افرادی که مدیون $1 میلیون یا کمتر و شرکت های بزرگ که مدیون 10 میلیون دلار و کمتر به گفته وزیر خزانه داری.

“ما می رویم به استفاده از تمام ابزار ما,” او گفت:. “و چه ابزار ما ندارد و ما در حال رفتن به رفتن به کنگره است.”

این حرکت جلب ستایش از برخی از اعضای کنگره است.

“این عمل طول می کشد یک بار خاموش پشت مالیات دهندگان هستند که اولین و مهمترین تلاش برای حفظ خود و عزیزان خود را امن” گفت: سناتور. رابرت منندز (D-N. J.) در بیانیه ای.

رئیس جمهور و مدیر عامل موسسه آمریکایی حسابداران رسمی (AICPA) بری Melancon در عین حال گفت که او معتقد است این اقدام نه چندان دور به اندازه کافی.

“متاسفانه این مهم پرداخت کمک صدق نمی کند به پر کردن اظهارنامه مالیاتی,” او گفت: در آزادی مطبوعات. “نگرانی و سردرگمی مربوط به کروناویروس که باعث شهرستانها در سراسر کشور به تعطیل کسب و کار و خزانه داری را به تصمیم گیری های اخیر منعکس نمی شود در دنیای واقعی مشکلات مالیاتی پزشکان و مشتریان خود را در حال تجربه است.”

“توجه به محیط زیست در حال حاضر این فرمت روند غیر ممکن است برای بسیاری از مالیات دهندگان. وزارت خزانه داری باید فورا عمل با گسترش مارس 15th, آخرین مهلت تشکیل پرونده و ارائه وضوح بیشتر بر روی جزئیات اخیر امداد اقدامات است.”

جک فیلیپس و سلامت کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de