ما صنعت گردشگری می پرسد برای $250 میلیارد امداد بسته میان بلندی کاهش شغل

ایالات متحده آمریکا مدیران از هتل و سفر, صنعت نام به صورت بالقوه 250 میلیارد دلار بسته کمک در دیدار با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در 17 مارس میان نصب ترس از مقیاس بزرگ کاهش شغل با توجه به CCP شیوع ویروس.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

تسکین بسته در صورت تصویب ارائه خواهد بخش هتل با 150 میلیارد دلار در مستقیم کمک و 100 میلیارد دلار در بودجه مربوط به سفر شرکت, از جمله کنوانسیون کسب و کار مدیران از شرکت های مانند ماریوت و هیلتون به خبرنگاران گفت: پس از نشست خود با رئیس جمهور در روز سه شنبه.

صنعت هواپیمایی اتحاد به طور جداگانه درخواست 58 میلیارد دلار کمک برای حمل مسافر و محموله هواپیما و بیشتر از 10 میلیارد دلار برای فرودگاه.

CCP ویروس همه گیر در حال حاضر بیشتر اقتصادی در صنعت هتل از “11 سپتامبر و 2008 رکود همراه” با توجه به تراشه راجرز مدیر ارشد اجرایی آمریکایی هتل ها و مسکن انجمن (AHLA).

“سی و سه هزار کسب و کار کوچک هتل ها در سراسر کشور رو به تصمیم گیری دشوار در حال حاضر آیا به بستن درهای خود را و ذخیره کردن میلیون ها نفر از مردم در طول چند روز آینده” راجرز گفت.

“تاثیر به صنعت ما در حال حاضر سخت تر از هر چیزی که ما قبل از دیده می شود,” او اضافه شده است.

در همین حال از دست دادن $1.4 میلیارد دلار در سال درآمد هر هفته انتظار می رود صنعت هتلداری به عنوان شیوع همچنان به تشدید با توجه به اظهارات از AHLA و ایالات متحده در انجمن سفر که همچنین پیش بینی 30 درصد افت در اشغال هتل بیش از یک سال است.

تاثیر CCP ویروس در صنایع می تواند باعث از دست دادن 4.6 میلیون شغل در این بیانیه اضافه شده است.

گروه گفت: آنها درخواست دولت فدرال را “اقدام فوری” برای اجرای یک سری اقدامات از جمله راه اندازی یک سفر نیروی کار صندوق تثبیت برای حفظ و rehiring از کارکنان و بودجه در دسترس برای کسب و کار هتل در قالب وام های بهره پایین.

صنعت سفر همچنین پیشنهاد کاخ سفید ایجاد تغییرات در انجمن کسب و کار کوچک برنامه وام برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارکنان خود را.

درخواست برای کمک های مالی به عنوان ماریوت بزرگترین هتل شرکت اعلام کرد که روز شنبه آن را آغاز کردند آنچه در آن پیش بینی خواهد شد ده ها هزار نفر از کارکنان. تعدادی از موفق, خواص تعطیل شد, در هفته گذشته در حالی که کارگران پرداخت نشده چپ دریافت فقط مزایای بهداشت و درمان یک سخنگوی این شرکت گفت.

در ضمن هیلتون دیدم اشغال پایین بود به 15 درصد با هتل ها تعطیل در چندین شهر.

تضعیف تقاضا با توجه به محدودیت های مسافرتی و توصیه های خود به خود منزوی را ترک کرده اند صنایع مبارزه به شناور باقی می ماند. دموکرات ها در کنگره در حال انتظار برای کمک به این بخش است اما باید گفت هر گونه کمک مالی باید با شرایط مانند حمایت از کارگران و الزامات مورد نیاز برای مصرف کننده پسند و سازگار با محیط زیست شیوه های کسب و کار.

یک سخنگوی مجلس نانسی پلوسی (D-کالیفرنیا.) وی با ایالات متحده هواپیمایی اجرائی در روز سه شنبه در درخواست خود را. وجود توافق در مورد نیاز به “بزرگ اقدام فوری” او گفت:, و همچنین به عنوان کمک های که “قرار می دهد حقوق کارگران و مزایا اول است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در نشست “مطمئن رهبران صنعت است که او را درک فداکاری آنها تمام ساخت و متعهد است که این دولت خواهد بود وجود دارد برای آنها در هفته ها و ماه های پیش رو” یک سخنگوی کاخ سفید در بیانیه ای گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت این هفته درخواست حدود 1 تریلیون دلار از کنگره به عنوان بخشی از یک بسته امداد برای کمک به بخش از جمله شرکت هواپیمایی و هتل صنایع به عنوان آنها مبارزه برای زنده ماندن اثرات اقتصادی CCP ویروس همه گیر.

“ما به دنبال در ارسال چک به آمریکایی ها بلافاصله” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز سه شنبه گفت. “آمریکایی ها نیاز به پول نقد در حال حاضر رئیس جمهور می خواهد برای دریافت پول نقد در حال حاضر. و منظور من در حال حاضر در دو هفته آینده.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im