ایالات متحده آغاز خواهد شد درمان های چینی رسانه دولتی اشخاص با ایالات متحده عملیات به عنوان “ماموریت خارجی” و از فعالان پکن دولت نیاز به آنها را به ثبت نام کارکنان خود و ایالات متحده خواص با وزارت امور خارجه.

مقامات وزارت امور خارجه گفت: Feb. 18 به شرط ناشناس ماندن گفت که با توجه به ماموریت های خارجی عمل می کنند شین هوا چین جهانی شبکه تلویزیونی چین رادیو بین المللی چین روزانه و روزانه مردم خواهد شد مشخص شده به عنوان “خارجی ماموریت” بلافاصله موثر.

تعیین استوار بود “… در واقعیت مسلم است که تمام پنج تن از این موضوع به کنترل دولت چین” یک مقام افزود که چین بوده است محکم کردن کنترل دولت بر رسانه ها و جمهوری خلق چین ساخته شده است تهاجمی تر استفاده از آنها را به گسترش pro-پکن تبلیغات.

“کنترل بیش از هر دو محتوا و کنترل سرمقاله را تنها تقویت طول Xi Jinping مدت در قدرت” این مقام گفت. “این بچه ها در واقع سلاح CCP را (جامعه چینی را) دستگاه تبلیغاتی.”

بار عصر رسیده به این رسانه ها از نظر اما نمی شنوند.

تغییر در نهادهای’ تعیین نیاز ایالات متحده در عملیات شرکت را به اطلاع وزارت امور خارجه از پرسنل تغییرات به دنبال پیشرفته تایید از دولت ایالات متحده برای خرید و یا اجاره فضای اداری در ایالات متحده فقط به عنوان ماموریت های دیپلماتیک خارجی انجام دهد.

این مقام گفت این سازمان اطلاع داده شد بیشتر مورد نیاز در روز سه شنبه و آشکار خواهد کمک به دولت در اداره بهتر درک کنند که چگونه این اشخاص کار در ایالات متحده است.

دوم مقامات وزارت امور خارجه آمریکا گفت که پکن را کنترل دولت چین متعلق به رسانه تبدیل شده است “بیشتر و بیشتر سخت گیرانه.” در مقابل او گفت که این گروه تا به حال طولانی در نظر گرفته تصمیم, توصیف رسانه ها به عنوان “ارگان های چینی از حزب نازی دستگاه تبلیغاتی.”

چین روزانه به زبان انگلیسی روزنامه منتشر شده توسط حزب کمونیست چین. Hai تیان توسعه ایالات متحده آمریکا توزیع روزانه مردم, رسمی انتشار از کمیته مرکزی.

تنش بین ایالات متحده و چین تشدید شده پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آمد به دفتر سه سال پیش با اختلافات اعم از تجارت تعرفه به اتهام چینی جاسوسی در ایالات متحده و ایالات متحده برای حمایت از تایوان.

روز سه شنبه تصمیم گیری های دولتی مرتبط به هر گونه تحولات اخیر در چین–روابط ایالات متحده.

یک مقام وزارت گفت: تعیین این سازمان به عنوان “ماموریت خارجی” در نظر گرفته شده برای ایجاد “شفافیت” به عنوان وزارت امور خارجه خواهد شد که اطلاعات بیشتر در مورد کارکنان خود و دارایی های خود را.

“ما در خدمت یک هدف خاص با ساخت روشن است که این افراد بخشی از دولت جمهوری خلق چین. اینها مستقل روزنامه نگاری در رسانه های” رسمی گفت.

در پاسخ به تصمیم وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت Axios در بیانیه ای اعلام کرد که این اقدام “دیر شده است.”

“ما مصمم به درمان چین آن را به عنوان نه به عنوان آنچه که ما می خواهم آن را به. در چین همه رسانه ها با این نسخهها کار برای حزب کمونیست چین به عنوان دبیر خلق چین به صراحت اظهار داشت:” Pompeo گفت. “از آنجا که این سازمان ها کار می کنند برای CCP آن است که تنها اتصالات که ما آنها را درمان به عنوان ماموریت خارجی معنی آنها موضوع را به وزارت خارجه قوانین و مقررات.”

“این اقدام بسیار دیر شده است. برای سال ها این به اصطلاح رسانه ها شده اند و رابط حزب کمونیست چین و این رسانه ها در حال تبدیل شدن بیشتر تهاجمی است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im