ما برای به دست گرفتن صادرات از ماسک و دستکش در میان Coronavirus بحران

واشنگتن—ایالات متحده به دست گرفتن صادرات از کلید محافظ پزشکی دنده تا زمانی که آن را تعیین می کند که آیا این تجهیزات باید نگه داشته شود در این کشور برای مبارزه با گسترش این کروناویروس جدید, دو, آژانس های فدرال اعلام کرد.

ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها (CBP) برگزار خواهد شد صادرات ماسک فولاد ماسک و دستکش های جراحی با توجه به مشترک اعلام شده با سازمان مدیریت اضطراری فدرال. FEMA خواهد شد و سپس تعیین اگر این تجهیزات باید بازگشت برای استفاده در ایالات متحده خریداری شده توسط دولت ایالات متحده و یا صادر می شود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با صدور نامه در روز جمعه که به کارگردانی و سازمان های فدرال به استفاده از هر گونه اقتدار لازم برای نگه داشتن بسیار در پی تجهیزات پزشکی در ایالات متحده است.

کمبود شخصی دنده محافظ برای اولین پاسخ دهندگان و خط مقدم بهداشت و درمان کارگران و همچنین هواکش و سایر لوازم پزشکی شده اند نگرانی اصلی برای فدرال و ایالتی و محلی رهبران به عنوان CCP ویروس تلفات موج.

این حرکت برای به دست گرفتن صادرات را شامل N95 ماسک ماسک که فیلتر ذرات هوابرد هستند و مورد استفاده برای محافظت در برابر COVID-19 بالقوه کشنده بیماری تنفسی ناشی از CCP ویروس, همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

ایالات متحده آمریکا تولید شرکت 3M Co., تولید کننده ماسک در سراسر جهان گفت: در روز دوشنبه که در آن به توافق رسیده اند با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که اجازه می دهد آن را به ادامه به صادرات ماسک به کانادا و امریکا با وجود محدودیت های جدید. شرکت کرده بود گفت: روز قبل از آن که توقف صادرات به این مناطق را “انسانی مفاهیم.”

فدرال مقررات است که به تشریح FEMA روش برای تصرف و بررسی صادرات را به اثر در روز جمعه و در محل باقی می ماند تا زمانی Aug. 10 با توجه به نسخه پیش نویس نوشته شده آنلاین.

توسط Ted Hesson. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de