ما جلوتر قوانین ویزا برای خبرنگاران چینی در میان CCP ویروس تنش

واشنگتن—ایالات متحده با صدور قانون جدید در مارس 8 سفت ویزا دستورالعمل برای خبرنگاران چینی گفت: آن را در پاسخ به درمان از روزنامه نگاران ایالات متحده در چین تغییر می آید که در میان تنش بین این دو کشور بیش از CCP ویروس همه گیر جهانی.

ایالات متحده و چین کمونیست رژیم درگیر شده اند در یک سری از اقدامات تلافی جویانه مربوط به روزنامه نگاران در ماه های اخیر.

در ماه مارس چینی رژیم اخراج روزنامه نگاران آمریکایی از سه آمریکایی و روزنامه ها یک ماه پس از ایالات متحده گفت: این امر شروع به درمان از پنج چینی رسانه دولتی اشخاص با ایالات متحده عملیات همان سفارتخانه های خارجی. یک روز پس از ایالات متحده آمریکا صدور حکم دولتی نهادهای پکن اخراج سه وال استریت ژورنال خبرنگاران دو آمریکایی و یک استرالیایی.

در صدور مقررات جدید روز جمعه وزارت امنیت داخلی اشاره کرد آنچه از آن به نام چینی رژیم را “سرکوب مستقل روزنامه نگاری است.”

تنظیم خواهد شد که اثر را در روز دوشنبه خواهد محدودیت ویزا برای خبرنگاران برای یک دوره 90 روزه با گزینه ای برای فرمت. چنین ویزا به طور معمول باز به پایان رسید و آیا نیاز به تمدید مگر اینکه کارمند حرکت می کند به شرکت های مختلف و یا متوسط.

ارشد DHS رسمی که نخواست نامش فاش شود به بحث در مورد این موضوع گفت: قوانین جدید اجازه می دهد در این بخش به بررسی چینی نگار ویزا بیشتر خواهد بود و به احتمال زیاد کاهش کلی تعداد خبرنگاران چینی در ایالات متحده است.

“این رفتن به ایجاد بیشتر امنیت ملی حمایت” این مقام گفت.

قوانین جدید نمی خواهد به درخواست روزنامه نگاران با گذرنامه از هنگ کنگ یا ماکائو چین دو نیمه خودمختار سرزمین با توجه به DHS.

تنش بین ایالات متحده و رژیم چین افزایش یافته و در ماه های اخیر به عنوان CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus جاروب در سراسر جهان کشتار دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان است.

توسط Ted Hesson. عصر بار ستاد کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de